Vyvolavaní
Re: Vyvolavaní
ja rad pisu patlaniny jestli zavidis tak to mas blby:) jinak stale nechapete ano expete si ten skill ale nekde na odlehlim miste:) navic ja hranu hraju a sumoning sem nikdy nepotreboval a ani ho nejak extra nevyuzil:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Vyvolavaní
Btw. Nebyls to náhodou ty, kvůli komu zvířata dostali imky a poctiví hraničáři si teď moc nezahrajou? Bo z toho nemaj takovy RP když se jim nepovede ovládnout jezevec apod.sendys wrote:navic ja hranu hraju a sumoning sem nikdy nepotreboval a ani ho nejak extra nevyuzil:)
Mluvím o těch ovládaných gorilách, bossovi, kterého jsi pak nechal povraždit gorilami apod věcičky
Jinak sory za OT ale nedalo mi to.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Vyvolavaní
Zdravím všechny roztomilé summonery.
Flejmy už mě začínají unavovat:
ANO: je problém že někdo vyvolá 20xpotvoru lvl1-9 v jezevčím doupěti
Je to kravina a dle mě systémová blbost, ale co mi není rovno, po tom je mi ...
NE nedělají to jen lowové, opravdu to dělají i high lvly a dělají to i ZÁMĚRNE
Tady naopak mají ode mě zelenou. Vysvětlím.
Když se jde drow v noci proběhnout po povrchu a když už nemá do koho kudlu zabořit, tak tam aspoň nechá překvápko.
Beru to a souhlasím.
To samé mužou dělat i povrchnani dole. (nebudu se s nikým hádat, prostě můžou a že to nedělají je mi šumák)
Život je boj.
Je akorát prasárna prásknout silnou potvoru přímo do přechodu.
Chtěl bych ve vší slušnosti požádat summonery, aby alespoň házeli potvory po lokaci s rozumem a ne do přechodu.
Slibuji, že jedinkrát uvidím, že tohle někdo prasí, tak mu osobně vynutím odpočinek, sundám mu všechny kouzla přemistim ho doprostřed jeho mazlíků a nechám si ho vychutnat vlastní šťávu.
Problém má prostě dvě strany mince, snažte se na to nahlížet oběma směry a ne jen odsoudit.
Naběhneš do známé lokace poslepu a s prstem v nose, protože "víš" že je prázdá? Bav se!
Jseš obezřetný a dáváš si majzla? Přežiješ.
Nic víc říct k tomuto tématu nechci a více neřeknu, jste lidi, chovejte se tak prosím.
Děkuji.
Flejmy už mě začínají unavovat:
ANO: je problém že někdo vyvolá 20xpotvoru lvl1-9 v jezevčím doupěti
Je to kravina a dle mě systémová blbost, ale co mi není rovno, po tom je mi ...
NE nedělají to jen lowové, opravdu to dělají i high lvly a dělají to i ZÁMĚRNE
Tady naopak mají ode mě zelenou. Vysvětlím.
Když se jde drow v noci proběhnout po povrchu a když už nemá do koho kudlu zabořit, tak tam aspoň nechá překvápko.
Beru to a souhlasím.
To samé mužou dělat i povrchnani dole. (nebudu se s nikým hádat, prostě můžou a že to nedělají je mi šumák)
Život je boj.
Je akorát prasárna prásknout silnou potvoru přímo do přechodu.
Chtěl bych ve vší slušnosti požádat summonery, aby alespoň házeli potvory po lokaci s rozumem a ne do přechodu.
Slibuji, že jedinkrát uvidím, že tohle někdo prasí, tak mu osobně vynutím odpočinek, sundám mu všechny kouzla přemistim ho doprostřed jeho mazlíků a nechám si ho vychutnat vlastní šťávu.
Problém má prostě dvě strany mince, snažte se na to nahlížet oběma směry a ne jen odsoudit.
Naběhneš do známé lokace poslepu a s prstem v nose, protože "víš" že je prázdá? Bav se!
Jseš obezřetný a dáváš si majzla? Přežiješ.
Nic víc říct k tomuto tématu nechci a více neřeknu, jste lidi, chovejte se tak prosím.
Děkuji.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Vyvolavaní
Vemte si, že i když vyvoláš tu potvoru kamkoliv jinam než k přechodu, tak se dost často může stát to, že tam někdo půjde všimne si potvory uteče do nejbližší lokace a ta potvora zůstane u přechodu v původní lokaci a teď jak někdo může dávat pozor když vstupuje do lokace a dostane ránu ještě před kompletním naloadováním například..
To, že drow vyjde na povrch a nikoho nepotká, neznamená že za každou cenu musí něco udělat
To, že drow vyjde na povrch a nikoho nepotká, neznamená že za každou cenu musí něco udělat
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Re: Vyvolavaní
hmmm smula je ze to asi kvuli me ani nebylo
a ochocovat s da furt zatim sem nejak extra nenarazil ze by neco melo imku
dale co se tyce toho screenu co jsme kdyzsi poridil byl jen potvrzenim neceho co uz jsem posilal kucikovy 
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vyvolavaní
chlape, ty jsi permanetně v lihu, pač co příspěvek, to perlasendys wrote:dale co se tyce toho screenu co jsme kdyzsi poridil byl jen potvrzenim neceho co uz jsem posilal kucikovy
Re: Vyvolavaní
ne jen ty si asi nechapavej a totalne mimo kdyz nevis o co jde tak mlc:)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Vyvolavaní
Tak , abych taky něco k tomu dodal. Včera jsem se se svou postavou vracel z Karathy , a na co to nenarazím ...
Po načtení přechodu u ivorského hřbitova na mě bafla vyvolaná obluda , a nebýt invisu , tak už čichám kytičky.Popojel jsem tedy na koni o kousek dál , a vyvolal svého sumonna. Chvíli se tam spolu pobíjeli , ale ten nepřátelský měl značnou převahu , mojemu sumonnu tedy ubíhaly postupně HP dolů. Potom sem vedl mě oběvil Morbiel , a zapojil se taky do šarvátky se sumonnem.vyvolaný slaad a archon měli co dělat s nepřátelským sumonnem , i když sem jim vypomáhal kouzly a Morbiel, který stál vedle mě, a lukem pomáhal taky . Potom se na nás obluda vrhla , a začala házet sražení . Já s koněm popojel dále , a Morbiel se snažil vstát , a utéci. jenže to se mu nepovedlo , a obluda ho sejmula. Morbielovi ubíhaly HP do podsvětí , a já na poslední kouzlo sejmul potvoru a okamžitě jel k Morbielovi . tak tak jsem stihl použít lékarničku , a ještě ho postavit na nohy . Tímhle bych chtěl jen podotknout , že vyvolaný sumonn u Ivorského hřbitova , byl pevný tak , že s ním měl problém 15 mage a 15 klerik .... Potom natož skupinka lowíku co jdou do kobky ... Chtěl bych požádat dotyčného ,ať si tohodle sumonna jde povolávt někde do krynu , a ne před hradby ivory .... díky 
=============
Seart
Seart
Re: Vyvolavaní
Aspoň nějaká akce, ne? Buďte rádi, že se nenudíteXŠevyX wrote:Tak , abych taky něco k tomu dodal. Včera jsem se se svou postavou vracel z Karathy , a na co to nenarazím ...Po načtení přechodu u ivorského hřbitova na mě bafla vyvolaná obluda , a nebýt invisu , tak už čichám kytičky.Popojel jsem tedy na koni o kousek dál , a vyvolal svého sumonna. Chvíli se tam spolu pobíjeli , ale ten nepřátelský měl značnou převahu , mojemu sumonnu tedy ubíhaly postupně HP dolů. Potom sem vedl mě oběvil Morbiel , a zapojil se taky do šarvátky se sumonnem.vyvolaný slaad a archon měli co dělat s nepřátelským sumonnem , i když sem jim vypomáhal kouzly a Morbiel, který stál vedle mě, a lukem pomáhal taky . Potom se na nás obluda vrhla , a začala házet sražení . Já s koněm popojel dále , a Morbiel se snažil vstát , a utéci. jenže to se mu nepovedlo , a obluda ho sejmula. Morbielovi ubíhaly HP do podsvětí , a já na poslední kouzlo sejmul potvoru a okamžitě jel k Morbielovi . tak tak jsem stihl použít lékarničku , a ještě ho postavit na nohy . Tímhle bych chtěl jen podotknout , že vyvolaný sumonn u Ivorského hřbitova , byl pevný tak , že s ním měl problém 15 mage a 15 klerik .... Potom natož skupinka lowíku co jdou do kobky ... Chtěl bych požádat dotyčného ,ať si tohodle sumonna jde povolávt někde do krynu , a ne před hradby ivory .... díky
Každopádně, jak tak koukám, stává se to dost často, nenapadlo vás, že se vám tam toulá nějakej površan hajzlík a dělá to IC naschvál? teror Ivory a okolí...
Z´hiarra Zau´ndar - "Vel'bol bauth fol jiv'undus? Z'reninth uns'aa..Usstan tlun Jabbress d'jiv'elgg...!"


Re: Vyvolavaní
Co to bylo za summona? Jsem asi neco minul, kdyz jsem naposledy listoval knihou povolavani. 
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Vyvolavaní
Taky by mě to zajímaloLDamian wrote:Co to bylo za summona? Jsem asi neco minul, kdyz jsem naposledy listoval knihou povolavani.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Vyvolavaní
No... pokud by ji ten kdo ji povolal, dal i par boostu co nejsou videt...XŠevyX wrote:Androsfinga .....ale podotýkám , že patřila mezi ty lepší ..
Ale androsfingu nepovola nikdo se zlym presvedcenim. Takze to nevypada na zamer zle postavy.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Vyvolavaní
Sveneld wrote:mozna to byl zly zamer dobre postavy
Taky možnost ...
=============
Seart
Seart