Search found 94 matches

by huhulak
02:20 02. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: obchodnik - pevnost petronika
Replies: 3
Views: 2961

Re: obchodnik - pevnost petronika

Rejty wrote:A jinde výkup funguje?

funguje
by huhulak
00:52 02. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: obchodnik - pevnost petronika
Replies: 3
Views: 2961

OPRAVENO: obchodnik - pevnost petronika

nevykupuje trofeje, vzdy rekne ze nic nevidi a ze mam same stare veci(nemel sem stare veci)
by huhulak
20:45 27. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - chyba zemni genasi
Replies: 1
Views: 4195

OPRAVENO - chyba zemni genasi

nejde se pomoci duse zbavit stoneskinu
prej to mam hlasit tak to hlasim
by huhulak
23:32 17. Jan 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

knez v ivory, knez v ivory, knez v ivory, knez v ivory, knez ivory..............................................................................................
by huhulak
18:20 13. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: mizejici maso
Replies: 2
Views: 2909

OPRAVENO: mizejici maso

Kdys dam opect maso, tak mi zmizi. Respektive zmizi libove maso z invu a zadne nepribude.
postava: Kudu
acc: huhulak
by huhulak
22:43 06. Apr 2012
Forum: Koš
Topic: posilani predmetu po pm pro dm
Replies: 3
Views: 2366

Re: posilani predmetu po pm pro dm

Nalkanar wrote:Vše děláš správně, jenomže PMka nepodporují tyhle formáty. Musíš zabalený soubor uložit někam jinam (uloz.to letecká pošta ... apod.) a poslat DMku v PMku odkaz.

aha diky
by huhulak
22:28 06. Apr 2012
Forum: Koš
Topic: posilani predmetu po pm pro dm
Replies: 3
Views: 2366

posilani predmetu po pm pro dm

Zdar
prosim poradte mi.
Nevim jak poslat item do hry udelajnej v toolu. S Mayou jsem domluvenej ze mi vrati sekeru, ktera se mi ztratila v trezoru.
a ted k problemu.
Udelal jsem identickou v toolu a snazil sem se to poslat. Postupoval jsem podle navodu. Ale nedari se mi to poslat po pm. Vdycky to ...
by huhulak
14:55 04. Apr 2012
Forum: Koš
Topic: Problém s trezorem
Replies: 30
Views: 13021

Re: Problém s trezorem

kucik wrote:Databáze je to, na čem to stojí. Eventuelně, pokud řekneš datum, tak jsou i zálohy, ale to už mi přijde jednodušší řešit přes DM.
Fakt se mi nechce rozbalovat a loadovat jednotlivý zálohy a zkoumat to :|
jasne
datum si nepamutuju
budu to resit jinak
by huhulak
22:24 03. Apr 2012
Forum: Koš
Topic: Problém s trezorem
Replies: 30
Views: 13021

Re: Problém s trezorem

Sám ten předmět nezmizí. Může nastat chyba s uložením (v tom případě by tam nebyla druhej den). Může nastat chyba se znovunačtením (v tom případě věc zůstane v DB, což se nestalo, a opět by se nenačetla ).

Ale kdyžuž to tam jednou leží, tak to prostě samo o sobě nezmizí.


aha takze neni nejaka ...
by huhulak
16:01 03. Apr 2012
Forum: Koš
Topic: Problém s trezorem
Replies: 30
Views: 13021

Re: Problém s trezorem

kucik wrote:A potom, co jsi jí tam dal, byla skutečně v trezoru? Po zavření a otevření? Jen tak sama nezmizí.
jj byla tam nekolik dni minimalne, sem ji tam vidal nekolik dni po tom co sem ji tam dal, pak sem na to prestal davat pozor
by huhulak
15:59 03. Apr 2012
Forum: Koš
Topic: Problém s trezorem
Replies: 30
Views: 13021

Re: Problém s trezorem

skusil sem to i s nactenim trezoru jinyho hrace apak se si to skusil nacist ja. sekera tam neni.

hm jestli se to premazalo tak je to v pytli.
by huhulak
15:48 03. Apr 2012
Forum: Koš
Topic: Problém s trezorem
Replies: 30
Views: 13021

Re: Problém s trezorem

Asi pred mesicem sem si do trezoru v Olath v dilne ulozil craftovou valecnou trpaslici sekeru z meteoru plus 1d10 elektrika plus 2 magicke, a cekal sem az na to budu mit level.
Level sem dosahlu a v z trezoru zmizela, nikdy sem tam nemel vic jak 99 predmetu to sem hlidal. Prosly 4 restarty co sem ...
by huhulak
15:58 30. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Huhulák se chce připojit a nejde to
Replies: 10
Views: 4581

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

Zdar, do hry sem se dostal jako huhulak az vcera po zmene klicu, driv sme behali oba na stejny klice, kdystak to budem menit, skusim to tam stou spravnou ip, tu sem nemenil ( pokud je to serverova ip), je mozny ze kdys sem se prihlasoval na veb s huhulakem tak sem na ip serveru nekoukal, takze se ...
by huhulak
01:08 30. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Huhulák se chce připojit a nejde to
Replies: 10
Views: 4581

Re: Huhulák se chce připojit a nejde to

uz funguje bylo potreba zmenit keye
by huhulak
13:27 21. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Alchymie
Replies: 44
Views: 18771

Re: Alchymie

mam asi podobny problem, sem na 4 levlu a za jakykoli lektvar ktery umicham mam pouze 1 exp, pritom iq mam 10, u vsech mi to pise ze toje trivialni, i u receptu, za ktery maji jine postavy 15 exp
postava Avark Amorch