Rejty wrote:A jinde výkup funguje?
funguje
Rejty wrote:A jinde výkup funguje?
Nalkanar wrote:Vše děláš správně, jenomže PMka nepodporují tyhle formáty. Musíš zabalený soubor uložit někam jinam (uloz.to letecká pošta ... apod.) a poslat DMku v PMku odkaz.
jasnekucik wrote:Databáze je to, na čem to stojí. Eventuelně, pokud řekneš datum, tak jsou i zálohy, ale to už mi přijde jednodušší řešit přes DM.
Fakt se mi nechce rozbalovat a loadovat jednotlivý zálohy a zkoumat to
jj byla tam nekolik dni minimalne, sem ji tam vidal nekolik dni po tom co sem ji tam dal, pak sem na to prestal davat pozorkucik wrote:A potom, co jsi jí tam dal, byla skutečně v trezoru? Po zavření a otevření? Jen tak sama nezmizí.