Zdar
prosim poradte mi.
Nevim jak poslat item do hry udelajnej v toolu. S Mayou jsem domluvenej ze mi vrati sekeru, ktera se mi ztratila v trezoru.
a ted k problemu.
Udelal jsem identickou v toolu a snazil sem se to poslat. Postupoval jsem podle navodu. Ale nedari se mi to poslat po pm. Vdycky to pise ze dana koncovka neni povolena. (nejdriv bic. pak i zip.)
co delam spatne?
diky za radu
huhulak
posilani predmetu po pm pro dm
Re: posilani predmetu po pm pro dm
Vše děláš správně, jenomže PMka nepodporují tyhle formáty. Musíš zabalený soubor uložit někam jinam (uloz.to letecká pošta ... apod.) a poslat DMku v PMku odkaz.
.
Re: posilani predmetu po pm pro dm
Nalkanar wrote:Vše děláš správně, jenomže PMka nepodporují tyhle formáty. Musíš zabalený soubor uložit někam jinam (uloz.to letecká pošta ... apod.) a poslat DMku v PMku odkaz.
aha diky
Re: posilani predmetu po pm pro dm
A nebo jednoduše po mailu 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."