posilani predmetu po pm pro dm

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

posilani predmetu po pm pro dm

Post by huhulak »

Zdar
prosim poradte mi.
Nevim jak poslat item do hry udelajnej v toolu. S Mayou jsem domluvenej ze mi vrati sekeru, ktera se mi ztratila v trezoru.
a ted k problemu.
Udelal jsem identickou v toolu a snazil sem se to poslat. Postupoval jsem podle navodu. Ale nedari se mi to poslat po pm. Vdycky to pise ze dana koncovka neni povolena. (nejdriv bic. pak i zip.)
co delam spatne?
diky za radu
huhulak
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: posilani predmetu po pm pro dm

Post by Nalkanar »

Vše děláš správně, jenomže PMka nepodporují tyhle formáty. Musíš zabalený soubor uložit někam jinam (uloz.to letecká pošta ... apod.) a poslat DMku v PMku odkaz.
.
huhulak
Poutník
Posts: 98
Joined: 14:27 03. Feb 2008

Re: posilani predmetu po pm pro dm

Post by huhulak »

Nalkanar wrote:Vše děláš správně, jenomže PMka nepodporují tyhle formáty. Musíš zabalený soubor uložit někam jinam (uloz.to letecká pošta ... apod.) a poslat DMku v PMku odkaz.

aha diky
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: posilani predmetu po pm pro dm

Post by de Aers »

A nebo jednoduše po mailu :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Locked