Search found 1596 matches
- 07:52 14. Mar 2025
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech
- Replies: 3
- Views: 22999
Re: Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech
Dodána lokace
- 19:33 03. Mar 2025
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech
- Replies: 3
- Views: 22999
Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech
Tak tedy, raději to nepočítat, jak je to dlouho. Nicméně pár nás popadl nápad IRL srazu "Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech". Máme termín, podle počtu přihlášených uděláme rezervaci v nějakém rozumném pražském zařízení. Vítáni jsou všichni, ať už na EQ hráli dnes, před rokem, před tím ...
- 21:50 02. Oct 2021
- Forum: Ankety
- Topic: Budoucnost Thalie
- Replies: 34
- Views: 48549
Re: Budoucnost Thalie
Člověk je chvíli mimo a už se to tu zas hezky rozjede :D Napíšu svůj aktuální postoj a dál se hodlám účastnit návazné diskuse.
Převod Thalie na EE.
Jsem pro všemi jedenácti. Ačkoli si nemyslím, že by technologie byla samospasitelná, bez nějakého update myslím není možnost příchodu nové krve. Aby ...
Převod Thalie na EE.
Jsem pro všemi jedenácti. Ačkoli si nemyslím, že by technologie byla samospasitelná, bez nějakého update myslím není možnost příchodu nové krve. Aby ...
- 08:33 31. May 2021
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410543
Re: Poděkování
Bolo to fajné. Obzvláště potěšila nečekaná minireakce teď-již-NPC komtura 
- 08:45 04. May 2021
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: otázka/ověření XP systému
- Replies: 3
- Views: 6684
Re: otázka/ověření XP systému
To je drsný. Květa má ~4 mil xp, netuším, kolik je to od 30. Taky tam je ECL 2 za vílu, jestli se to počítá.
Expit se s ní teda uplně nevyplácí... na potvorách
Expit se s ní teda uplně nevyplácí... na potvorách
- 10:22 15. Mar 2021
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: Pixie
- Replies: 2
- Views: 6871
Re: Pixie
Opraveno 
- 17:30 14. Mar 2021
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: Pixie
- Replies: 2
- Views: 6871
Pixie
Povolání Pixie se po použití /relevel nenabízí na 2. urovni. Všechna ostatní povolání jsou ale nedostupná.
*sedí na kopě expů bez možnosti je utratit*

*sedí na kopě expů bez možnosti je utratit*
- 20:00 25. Feb 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Vazač magie
- Replies: 4
- Views: 6955
Re: Vazač magie
Seslání kouzla za den. Čaroděj a kněz dostávají spellsloty do knihy, zaklínač nedostává nic.
- 18:34 25. Feb 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Vazač magie
- Replies: 4
- Views: 6955
Re: Vazač magie
Vazač/zaklínač nedostává žádné spellpointy s úrovněmi vazače.
- 18:28 25. Feb 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Vazač magie
- Replies: 4
- Views: 6955
Re: Vazač magie
Epický feat Kritický výbuch - nenabízí se jako volba při zvedání levelu
- 18:15 25. Feb 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Vazač magie
- Replies: 4
- Views: 6955
Vazač magie
Ohavná rána
- nefunguje na prak. Item nedostane žádnou vlastnost navíc.
- při sesílání se zahlásí "Sesílá Kritický výbuch"
- nefunguje na prak. Item nedostane žádnou vlastnost navíc.
- při sesílání se zahlásí "Sesílá Kritický výbuch"
- 15:41 23. Feb 2021
- Forum: Flames
- Topic: Zkušenosti
- Replies: 27
- Views: 25333
Re: Zkušenosti
Hloupý dotaz: ony se při smrti expy strhávají? Myslel jsem, že se "jen" načte dluh, který se musí doexpit, ale i při něm je možné expy získávat, i když pomaleji. Pletu se?
Re: Vtípky
.... co asi znamená "zwei und vierzig"? A není-li to ve stejné řeči jako "puška lovců padáků"? Whooosh :D
Jinými slovy, nepřepnul sem z angličtiny po němčině zase na angličtinu a tak sem nejdřív nedošlo, co by se mělo rýmovat. Pak sem to pochopil. Pak sem chtěl bejt vtipnej. A ono nic ;)
Jinými slovy, nepřepnul sem z angličtiny po němčině zase na angličtinu a tak sem nejdřív nedošlo, co by se mělo rýmovat. Pak sem to pochopil. Pak sem chtěl bejt vtipnej. A ono nic ;)
Re: Vtípky
...jak že se "blue" rýmuje s "zwei und vierzig"? 
Re: server
....hm, tak to vypadá, že fakt vypadlo síťový připojení, protože reakce na pokyn restartu nulová :/