Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech

Plánované i proběhlé srazy.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech

Post by kokosak »

Tak tedy, raději to nepočítat, jak je to dlouho. Nicméně pár nás popadl nápad IRL srazu "Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech". Máme termín, podle počtu přihlášených uděláme rezervaci v nějakém rozumném pražském zařízení. Vítáni jsou všichni, ať už na EQ hráli dnes, před rokem, před tím nechutným počtem let, nebo lozí po jiných NWN serverech a taky by chtěli přijít :slight_smile:

Budu se snažit updatovat seznam podle aktuálního stavu. Prosím hlaste se mi přezdívkou, počtem doprovodů a případným věkem případných potomstev, které tomu chcete vystavit (v případě hodně potomstev zkusíme najít nějakou kid-friendly variantu).

Termín: 28.3.(pátek) od 19:00 od 19:00, pizzeria Corleone na Andělu, https://maps.app.goo.gl/WGj6rFTtkyEx6mbA8, rezervace na jméno Kokosák :)

Osoby a obsazení:
(pokud by chtěl někdo dorazit na poslední chvíli, též možno, místa by mělo být relativně dost, ale raději se hlaste)

anonym
anonym 2 + potomek (9)
Avenyz
Blacker94
Braenn
Calcath
ebokmi
Fryn
George
Jesper
kokosak
Lafayette
Miell/Nifredil + potomek (13) + potomek (16)
Morgie
Paťas
Psanec
Rina
Skurkaa
Turki
anonym
anonym 2 + potomek (9)
Avenyz
Blacker94
Braenn
Calcath
ebokmi
Fryn
George
Jesper
kokosak
Lafayette
Miell/Nifredil + potomek (13) + potomek (16)
Morgie
Paťas
Psanec
Rina
Skurkaa
Turki
Vugi
Zeerit
Zeerit
Last edited by kokosak on 18:12 15. Mar 2025, edited 7 times in total.
PUF!
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech

Post by Fryn »

Taky se hlásím. Dvacet let ? Ne, to snad nemůže být ani pravda, to je určitě nějaký omyl, že jo :) .
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech

Post by kokosak »

Dodána lokace
PUF!
Mortician
Nováček
Posts: 1
Joined: 10:31 02. Feb 2026

Re: Nejen Equilibrie po skoro dvaceti letech

Post by Mortician »

got it :D Za mě to byla velmi dobrá zkušenost. tuhle přípravu na EXIN Information Security Foundation jsem absolvoval tady a oceňuji hlavně srozumitelný výklad i praktické příklady z reálného prostředí. Kurz mi pomohl pochopit principy ISMS a lépe se zorientovat v požadavcích ISO/IEC 27001. Na zkoušku jsem se díky tomu cítil opravdu dobře připravený.
Post Reply