Search found 259 matches

by Prometheus
11:05 01. Apr 2017
Forum: Koš
Topic: VRAH
Replies: 1
Views: 3950

VRAH

Pekný deň prajem
Chcel by som upozorniť na pár nedostatkov u tohoto prestýžneho povolania.

1. Značka smrti - nefunguje, pri použití nerobí vôbec nič.
2. Vzhled ducha a Nevidiťelnosť - Na fóre je info. že by tieto kúzla mali trvať 10 ťahov + 1 ťah na level
vraha. Vyzerá to že sa započítava iba ...
by Prometheus
20:14 06. Nov 2014
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Registrace
Replies: 3
Views: 4204

Re: Registrace

zdravím...
Mám problém s pripojením na server a potreboval by som radu.
Nainštaloval som hru, posťahoval potrebné veci zo stránky Thalie ale keď dam "Pripojiť k sieťovej hre" a pokračujem priamim pripojením tak vypíše že: Snažím se najít server
Server nalezen. Snažím se přihlásit
Připojení k ...
by Prometheus
10:58 14. Oct 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362299

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Bola by škoda tohoto povolania.
Ja neviem aká je teraz situácia na NT ale keď som hrával na ST tiež boli len dvojpovolania a meňavec bol v pohode hratelný. Ale treba priznať že aj vďaka alchýmii.
by Prometheus
11:00 09. Oct 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362299

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

MEŇAVEC...
Ako je to s týmto povolaním? Uvažujem že po par rokoch znova nainštalujem NVN ale pozeram že meňavec nie je k dispozícii.
Uvažuje sa ešte nad ním alebo ma shifter na NT konečnú?
by Prometheus
13:52 06. Oct 2014
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO promena u druida a bonus z itemu
Replies: 22
Views: 14059

Re: promena u druida a bonus z itemu

Či to nebude ako u meňavca. Na ST bol takto nastavený práve shifter. Započítavali sa mu bonusy z itemov ale nesčítavali sa. Vždy sa počítal len jeden.
by Prometheus
23:24 07. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72379

Re: Chyby v Alchymii

Lekvár BOSI dáva okrem iného aj dočasné HP... hneď ako v boji o tieto HP prídeš, stratia sa aj ostatné bonusy ktoré BOSI dáva.Predtým som to nerozpisoval lebo sme to riešili a uzatvorilo sa to tak že sa na to mrkneš tak som myslel že bude stačiť pripomienka.
Ale keď vravíš že alchýmia sa bude ...
by Prometheus
07:24 04. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72379

Re: Chyby v Alchymii

Zdravím :)
Mám len pár otázok...
1. Lekvár BOSI a jeho predčasne ukončený účinok... len chcem vedieť či sa to bude riešiť prípadne pripomenúť tento problém.
2. Lekváre THU, PRT, KAMA a ich nefunkčnosť... rovnaká otázka prípadne pripomenutie.
3. U kyklopov pred svatyňou kedysi bývala jedna bylinka ...
by Prometheus
07:35 06. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Pasce + nerozbitné truhlice
Replies: 9
Views: 4247

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

Som tak nejak dúfal že tie nerozbitné truhlice sú chyba :lol:
by Prometheus
23:20 05. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Pasce + nerozbitné truhlice
Replies: 9
Views: 4247

Pasce + nerozbitné truhlice

Chcel by som sa spýtať ako to je s nerozbitnými truhlicami.Ono nerozbitná truhlice nieje sama o sebe problém ale ak je na nej opakovacia pasca tak to už problém je.Keď sa človek preseká celou jaskyňou a na konci ho čaká poklad ku ktorému sa nedá dostať tak to moc nepoteší.
Opakovacie pasce niesu ...
by Prometheus
23:04 05. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Emoteri
Replies: 131
Views: 46447

Re: Emoteri

Tak to by ma ešte zaujímalo ako to je s takou Gargoylou alebo dráčikom u meňavca alebo nedajbože s Drakom. Tieto bytosti som vždy pokladal za letuschopné.
by Prometheus
23:42 01. Sep 2010
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552846

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Zo seriálov jednoznačne BABYLON 5
Filmov je hafa, ťažko niečo vybrať ale určite "Statočné srdce"... Minulý víkend som bol na Škótskych hrách na Sychrove a musel som si kúpiť kilt :lol: Celá tá výbavička ma vyšla na necelých 10 tisíc českých (Fuuu to sa aj ťažko píše)
Ešte by som spomenul "Rím" a ...
by Prometheus
20:08 01. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Emoteri
Replies: 131
Views: 46447

Re: Emoteri

Zdravím všetkých spoluhráčov :)
Chcel by som sa vrátiť k pôvodnej téme a teda hviezdičkovanie.
Nikdy ma nenapadlo že písanie do hviezdičiek tu môže niekomu vadiť.Včera som sa doplazil ku Krkovičkovi a vypisujem si *nese si pivo* a tak... Fakt by ma ani nenapadlo že keď sa hráč pokúša o nepriamu ...
by Prometheus
09:13 20. Jun 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725223

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Wyverny... ani neviem ako sa to presne píše lebo som si to ani nestihol poriadne prečítať.
No proste tie potvorky ma fakt dostali.V tej lokácii pred tým bývalo niečo iné a tak ja celý šťastný že som to konečne našiel vtrhol som tam ako velká voda :? Expres Ivory.
by Prometheus
11:19 19. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Bezva hra...
Replies: 91
Views: 31196

Re: Bezva hra...

co čekat od dm maku :) stačí číst tady na foru o otm co o něm lidé říkají a máš jasno ;)

Chtel bych taky pridat trochu trisek do ohne. Zatim jsem mel tu cest s DM maku jen nekolikrat. Poprve to zkoncilo smrti postavy a naslednym dolazenim xp ztraty, protoze to byl "DM quest". Podruhy jsem zkoncil ...
by Prometheus
17:15 16. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Pán prohnilých zombií - chybí trofej - OPRAVENO
Replies: 13
Views: 5227

Re: Pán prohnilých zombií

Trofej nemá ale XP za neho bývajú a aj nejaké pozostatky po ňom ostávajú... teda za normálnych okolností.