Pekný deň prajem
Chcel by som upozorniť na pár nedostatkov u tohoto prestýžneho povolania.
1. Značka smrti - nefunguje, pri použití nerobí vôbec nič.
2. Vzhled ducha a Nevidiťelnosť - Na fóre je info. že by tieto kúzla mali trvať 10 ťahov + 1 ťah na level
vraha. Vyzerá to že sa započítava iba ...
Search found 259 matches
- 20:14 06. Nov 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Registrace
- Replies: 3
- Views: 4204
Re: Registrace
zdravím...
Mám problém s pripojením na server a potreboval by som radu.
Nainštaloval som hru, posťahoval potrebné veci zo stránky Thalie ale keď dam "Pripojiť k sieťovej hre" a pokračujem priamim pripojením tak vypíše že: Snažím se najít server
Server nalezen. Snažím se přihlásit
Připojení k ...
Mám problém s pripojením na server a potreboval by som radu.
Nainštaloval som hru, posťahoval potrebné veci zo stránky Thalie ale keď dam "Pripojiť k sieťovej hre" a pokračujem priamim pripojením tak vypíše že: Snažím se najít server
Server nalezen. Snažím se přihlásit
Připojení k ...
- 10:58 14. Oct 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362299
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bola by škoda tohoto povolania.
Ja neviem aká je teraz situácia na NT ale keď som hrával na ST tiež boli len dvojpovolania a meňavec bol v pohode hratelný. Ale treba priznať že aj vďaka alchýmii.
Ja neviem aká je teraz situácia na NT ale keď som hrával na ST tiež boli len dvojpovolania a meňavec bol v pohode hratelný. Ale treba priznať že aj vďaka alchýmii.
- 11:00 09. Oct 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362299
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
MEŇAVEC...
Ako je to s týmto povolaním? Uvažujem že po par rokoch znova nainštalujem NVN ale pozeram že meňavec nie je k dispozícii.
Uvažuje sa ešte nad ním alebo ma shifter na NT konečnú?
Ako je to s týmto povolaním? Uvažujem že po par rokoch znova nainštalujem NVN ale pozeram že meňavec nie je k dispozícii.
Uvažuje sa ešte nad ním alebo ma shifter na NT konečnú?
- 13:52 06. Oct 2014
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO promena u druida a bonus z itemu
- Replies: 22
- Views: 14059
Re: promena u druida a bonus z itemu
Či to nebude ako u meňavca. Na ST bol takto nastavený práve shifter. Započítavali sa mu bonusy z itemov ale nesčítavali sa. Vždy sa počítal len jeden.
- 23:24 07. Oct 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v Alchymii
- Replies: 270
- Views: 72379
Re: Chyby v Alchymii
Lekvár BOSI dáva okrem iného aj dočasné HP... hneď ako v boji o tieto HP prídeš, stratia sa aj ostatné bonusy ktoré BOSI dáva.Predtým som to nerozpisoval lebo sme to riešili a uzatvorilo sa to tak že sa na to mrkneš tak som myslel že bude stačiť pripomienka.
Ale keď vravíš že alchýmia sa bude ...
Ale keď vravíš že alchýmia sa bude ...
- 07:24 04. Oct 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v Alchymii
- Replies: 270
- Views: 72379
Re: Chyby v Alchymii
Zdravím :)
Mám len pár otázok...
1. Lekvár BOSI a jeho predčasne ukončený účinok... len chcem vedieť či sa to bude riešiť prípadne pripomenúť tento problém.
2. Lekváre THU, PRT, KAMA a ich nefunkčnosť... rovnaká otázka prípadne pripomenutie.
3. U kyklopov pred svatyňou kedysi bývala jedna bylinka ...
Mám len pár otázok...
1. Lekvár BOSI a jeho predčasne ukončený účinok... len chcem vedieť či sa to bude riešiť prípadne pripomenúť tento problém.
2. Lekváre THU, PRT, KAMA a ich nefunkčnosť... rovnaká otázka prípadne pripomenutie.
3. U kyklopov pred svatyňou kedysi bývala jedna bylinka ...
- 07:35 06. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pasce + nerozbitné truhlice
- Replies: 9
- Views: 4247
Re: Pasce + nerozbitné truhlice
Som tak nejak dúfal že tie nerozbitné truhlice sú chyba 
- 23:20 05. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pasce + nerozbitné truhlice
- Replies: 9
- Views: 4247
Pasce + nerozbitné truhlice
Chcel by som sa spýtať ako to je s nerozbitnými truhlicami.Ono nerozbitná truhlice nieje sama o sebe problém ale ak je na nej opakovacia pasca tak to už problém je.Keď sa človek preseká celou jaskyňou a na konci ho čaká poklad ku ktorému sa nedá dostať tak to moc nepoteší.
Opakovacie pasce niesu ...
Opakovacie pasce niesu ...
Re: Emoteri
Tak to by ma ešte zaujímalo ako to je s takou Gargoylou alebo dráčikom u meňavca alebo nedajbože s Drakom. Tieto bytosti som vždy pokladal za letuschopné.
- 23:42 01. Sep 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552846
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Zo seriálov jednoznačne BABYLON 5
Filmov je hafa, ťažko niečo vybrať ale určite "Statočné srdce"... Minulý víkend som bol na Škótskych hrách na Sychrove a musel som si kúpiť kilt :lol: Celá tá výbavička ma vyšla na necelých 10 tisíc českých (Fuuu to sa aj ťažko píše)
Ešte by som spomenul "Rím" a ...
Filmov je hafa, ťažko niečo vybrať ale určite "Statočné srdce"... Minulý víkend som bol na Škótskych hrách na Sychrove a musel som si kúpiť kilt :lol: Celá tá výbavička ma vyšla na necelých 10 tisíc českých (Fuuu to sa aj ťažko píše)
Ešte by som spomenul "Rím" a ...
Re: Emoteri
Zdravím všetkých spoluhráčov :)
Chcel by som sa vrátiť k pôvodnej téme a teda hviezdičkovanie.
Nikdy ma nenapadlo že písanie do hviezdičiek tu môže niekomu vadiť.Včera som sa doplazil ku Krkovičkovi a vypisujem si *nese si pivo* a tak... Fakt by ma ani nenapadlo že keď sa hráč pokúša o nepriamu ...
Chcel by som sa vrátiť k pôvodnej téme a teda hviezdičkovanie.
Nikdy ma nenapadlo že písanie do hviezdičiek tu môže niekomu vadiť.Včera som sa doplazil ku Krkovičkovi a vypisujem si *nese si pivo* a tak... Fakt by ma ani nenapadlo že keď sa hráč pokúša o nepriamu ...
- 09:13 20. Jun 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725223
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Wyverny... ani neviem ako sa to presne píše lebo som si to ani nestihol poriadne prečítať.
No proste tie potvorky ma fakt dostali.V tej lokácii pred tým bývalo niečo iné a tak ja celý šťastný že som to konečne našiel vtrhol som tam ako velká voda
Expres Ivory.
No proste tie potvorky ma fakt dostali.V tej lokácii pred tým bývalo niečo iné a tak ja celý šťastný že som to konečne našiel vtrhol som tam ako velká voda
- 11:19 19. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Bezva hra...
- Replies: 91
- Views: 31196
Re: Bezva hra...
co čekat od dm maku :) stačí číst tady na foru o otm co o něm lidé říkají a máš jasno ;)
Chtel bych taky pridat trochu trisek do ohne. Zatim jsem mel tu cest s DM maku jen nekolikrat. Poprve to zkoncilo smrti postavy a naslednym dolazenim xp ztraty, protoze to byl "DM quest". Podruhy jsem zkoncil ...
Chtel bych taky pridat trochu trisek do ohne. Zatim jsem mel tu cest s DM maku jen nekolikrat. Poprve to zkoncilo smrti postavy a naslednym dolazenim xp ztraty, protoze to byl "DM quest". Podruhy jsem zkoncil ...
- 17:15 16. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pán prohnilých zombií - chybí trofej - OPRAVENO
- Replies: 13
- Views: 5227
Re: Pán prohnilých zombií
Trofej nemá ale XP za neho bývajú a aj nejaké pozostatky po ňom ostávajú... teda za normálnych okolností.