Search found 283 matches

by melvik
12:38 31. Jul 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: Šestý velký letní sraz Thalie 2012
Replies: 66
Views: 50139

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

kucik wrote:Já nevim, u koho ty výsledky skončily, ale dá se očekávat, že jsem vyhrál já, neboť jsem byl ve všem nejlepší :mrgreen: Hned za mnou Melvik.
Taky si myslím, že jsem to byl já. V krajním případě možná i Kucík. :D
by melvik
14:37 06. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90297

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Tak sraz byl skvělej jako dycky. sice samej zloděj, ale co už :) . Příště místo kámen nůžky zdrhnu i s pivčem :)


přikládám pár fotek co sme zvládli nafotit
http://leteckaposta.cz/105723877
by melvik
20:19 08. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Něco pro Druidy
Replies: 18
Views: 8361

Re: Něco pro Druidy

kucik wrote:Protoze kdyby tohle udelali myslivcum v lese se smrckama, tak muzou docela snadno koupit broky do riti. :mrgreen:
nojo nejsou ti mimozemšťani úplně blbí
by melvik
18:49 08. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: Něco pro Druidy
Replies: 18
Views: 8361

Re: Něco pro Druidy

Ty jo ja jen furt nechapu proč Ti mimoni nedelaj kruhy v lese, na loukach nebo ve snehu, ale dycky na obdelavanem poli :shock:
by melvik
13:38 07. Aug 2009
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240749

Re: Váš portret

Hassan wrote:
melvik wrote:No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery :twisted:

Melviku ja teda nevim ale tohle uz neni uplne normalni.... :lol: Mel by sis odpocinout
Co , kde, proč :D
by melvik
22:46 05. Aug 2009
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240749

Re: Váš portret

No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery :twisted:
by melvik
20:29 03. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Replies: 171
Views: 69082

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Skvělé, taky si myslím, že by to Sorr lépe nenapsal :lol: ehm .. ja určitě ne :wink:
by melvik
16:15 03. Aug 2009
Forum: Koš
Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Replies: 171
Views: 69082

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

No jo co si budem povídat. Víkend koncentrované zábavy :lol: Ja sem ten lístek potratil a ani nevím kolik sem tam měl bodů. Je klidně možný, že bych to vyhrál, nebo alespoň "skoro",ale nejsem závistivý že 8)

ps: fotky uz uploaduju, tak snad po přebraní rejtym budou. Nechci být ten kdo vypustí zadky ...
by melvik
23:52 27. Jul 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331914

Re: Vtípky

Krata wrote:Teprve nedávno sem si uvědomil, že melvik sedí každý den u nás v hospodě
:D
by melvik
22:58 27. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Replies: 171
Views: 69082

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Tak maso preci jen bude :). Nejaky maso mam vyzvednout na benzince. Chudak statecnej. Aspon mam nekoho na roztlacovani feldy :)
by melvik
18:11 21. Jul 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403402

Re: Poděkování

kucik wrote:Pokud se chcete hádat a osočovat se ze špatné hry, tak jinde. Sem to opravdu nepatří.
tento post cos napsal bude treba kuciku smazat, protozes nikomu nepodekoval. Dekuji vsem za pozornost :)
by melvik
20:14 16. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Replies: 171
Views: 69082

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Letos jde pesky, loni prej pichnul.

ty jo ted mi davaj auto do kupy :), pravdepodobne to bude posledni spanila jizda stare dobré felicie se zaseknutym elektrickym stahovanim oken. Pojedu od Brna kdyby chtel nekdo stahnout a zazit dobrodruzstvi nevidane :D. Loni sem diky zbrklemu odbocovani jel na ...
by melvik
20:06 16. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Replies: 171
Views: 69082

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Tak sem se zas na chvilku probral a odeslal ořišky v nominální hodnotě 150 Kč :)

Už se na všechny zůčastněné těším.