Search found 283 matches
- 15:34 09. Jun 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86844
- 12:38 31. Jul 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Šestý velký letní sraz Thalie 2012
- Replies: 66
- Views: 50139
Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012
Taky si myslím, že jsem to byl já. V krajním případě možná i Kucík.kucik wrote:Já nevim, u koho ty výsledky skončily, ale dá se očekávat, že jsem vyhrál já, neboť jsem byl ve všem nejlepšíHned za mnou Melvik.
- 14:37 06. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
- Replies: 301
- Views: 90297
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Tak sraz byl skvělej jako dycky. sice samej zloděj, ale co už
. Příště místo kámen nůžky zdrhnu i s pivčem 
přikládám pár fotek co sme zvládli nafotit
http://leteckaposta.cz/105723877
přikládám pár fotek co sme zvládli nafotit
http://leteckaposta.cz/105723877
- 20:19 08. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: Něco pro Druidy
- Replies: 18
- Views: 8361
Re: Něco pro Druidy
nojo nejsou ti mimozemšťani úplně blbíkucik wrote:Protoze kdyby tohle udelali myslivcum v lese se smrckama, tak muzou docela snadno koupit broky do riti.
- 18:49 08. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: Něco pro Druidy
- Replies: 18
- Views: 8361
Re: Něco pro Druidy
Ty jo ja jen furt nechapu proč Ti mimoni nedelaj kruhy v lese, na loukach nebo ve snehu, ale dycky na obdelavanem poli 
- 13:38 07. Aug 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240749
Re: Váš portret
Co , kde, pročHassan wrote:melvik wrote:No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery
Melviku ja teda nevim ale tohle uz neni uplne normalni....Mel by sis odpocinout
- 22:46 05. Aug 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240749
Re: Váš portret
No když šici, tak tu mám něco z posledního lovu na creepery 
- 20:29 03. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
- Replies: 171
- Views: 69082
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Skvělé, taky si myslím, že by to Sorr lépe nenapsal
ehm .. ja určitě ne 
- 16:15 03. Aug 2009
- Forum: Koš
- Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
- Replies: 171
- Views: 69082
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
No jo co si budem povídat. Víkend koncentrované zábavy :lol: Ja sem ten lístek potratil a ani nevím kolik sem tam měl bodů. Je klidně možný, že bych to vyhrál, nebo alespoň "skoro",ale nejsem závistivý že 8)
ps: fotky uz uploaduju, tak snad po přebraní rejtym budou. Nechci být ten kdo vypustí zadky ...
ps: fotky uz uploaduju, tak snad po přebraní rejtym budou. Nechci být ten kdo vypustí zadky ...
Re: Vtípky
Krata wrote:Teprve nedávno sem si uvědomil, že melvik sedí každý den u nás v hospodě
- 22:58 27. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
- Replies: 171
- Views: 69082
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Tak maso preci jen bude
. Nejaky maso mam vyzvednout na benzince. Chudak statecnej. Aspon mam nekoho na roztlacovani feldy 
- 18:11 21. Jul 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403402
Re: Poděkování
tento post cos napsal bude treba kuciku smazat, protozes nikomu nepodekoval. Dekuji vsem za pozornostkucik wrote:Pokud se chcete hádat a osočovat se ze špatné hry, tak jinde. Sem to opravdu nepatří.
- 20:14 16. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
- Replies: 171
- Views: 69082
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Letos jde pesky, loni prej pichnul.
ty jo ted mi davaj auto do kupy :), pravdepodobne to bude posledni spanila jizda stare dobré felicie se zaseknutym elektrickym stahovanim oken. Pojedu od Brna kdyby chtel nekdo stahnout a zazit dobrodruzstvi nevidane :D. Loni sem diky zbrklemu odbocovani jel na ...
ty jo ted mi davaj auto do kupy :), pravdepodobne to bude posledni spanila jizda stare dobré felicie se zaseknutym elektrickym stahovanim oken. Pojedu od Brna kdyby chtel nekdo stahnout a zazit dobrodruzstvi nevidane :D. Loni sem diky zbrklemu odbocovani jel na ...
- 20:06 16. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
- Replies: 171
- Views: 69082
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Tak sem se zas na chvilku probral a odeslal ořišky v nominální hodnotě 150 Kč 
Už se na všechny zůčastněné těším.
Už se na všechny zůčastněné těším.
- 20:37 07. Jun 2009
- Forum: Koš
- Topic: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
- Replies: 171
- Views: 69082
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
ja du, loni to bylo supr 