Tak konkrétně já jsem o žádných mužíčcích z vesmíru nemluvil .
Na počátku 90 let kdy se ten fenomen rozjížděl to skutečně byli pouhé jednoduché soustředné kruhy tzv. "kruhy v obilí"
V britské televizi tehdy vystoupili dva penzionovaní důchodci , kteří národu u přijimáčů "vysvětlili" že jsou to oni kdo ty "kruhy v obilí "vytváří , vyšlapávají .
Postupem času jak "kruhů" přibívalo a stávali se stále složitějšími jaksi padla představa že se dva dědoušci vyplíží v noci z domova důchodců a pomocí prkýnka a provázku agrosymboly vyšlapou (navíc s brilantí znalostí genetického inženýrství atd ,prostě hbití dědoušci

)
Máš pravdu v tom že dnes existují celé organizované skupiny lidí tzv. "Cropmakers" které ty piktogramy falzifikují ,(bavíme se ted o Británii) dokonce bych řekl že kolem toho vyrostly celé sekty ., ale ty padělky ,které jsou mimochodem vyfocené i na webu Lucy P. ,se dají poměrně jednoduše odlišit od "originálů " , a nemají uvedené charakteristiky jak jsem je uvedl v příspěvku výše . tady například detailní záběry na proplétaní obilí na zemi
http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... shots.html .
Na začátku jsem uvedl odkaz na Silburry Hill ,
http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... l2009.html ten agrosymbol má řádově stovky metrů v průměru ,jsou tam i vyfocení lidé lze si udělat představu jak je to veliké , oblast kolem je dnes už docela pod dohledem , piktogramy tam vznikají pravidelně ,nelze tam naběhnout nepozorovaně ve velkém počtu lidí ,sami farmáři jsou už alergičtí na to kolik to posléze přitahuje lidí a jak jim nájezdníci rozdupou úrodu .
Osobně můžu říci že bych něco podobného nevytvořil ani v Ilustrátoru natož v obilí pomocí prkýnka a provázku .
