Search found 122 matches
- 17:19 21. Oct 2012
- Forum: Koš
- Topic: Kobold a past? Co to je .?
- Replies: 25
- Views: 9907
Re: Kobold a past? Co to je .?
Description: (PRESTIGE CLASS) A shifter has no form they call their own. Instead, they clothe themselves in whatever shape is most expedient at the time. While others base their identities largely on their external forms, the shifter actually comes closer to their true self through all of their ...
- 11:06 06. Sep 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403720
Re: Poděkování
Ahoj,
přidávám se k podekování Theuregovi a Barbarovi, že byli suproví vězni, já bych určitě prskal.
No k tomu CVC - Amanda tam pobihala jako zběsilý králík a snažila se uniknout hopkaje s tím, že si ji nejspíš spleteme se zajícem..... ta druhá kočka kolem nás procházela pomalým krokem a rozvážně ...
přidávám se k podekování Theuregovi a Barbarovi, že byli suproví vězni, já bych určitě prskal.
No k tomu CVC - Amanda tam pobihala jako zběsilý králík a snažila se uniknout hopkaje s tím, že si ji nejspíš spleteme se zajícem..... ta druhá kočka kolem nás procházela pomalým krokem a rozvážně ...
- 17:25 21. Aug 2012
- Forum: Koš
- Topic: Těžba v timestopu
- Replies: 83
- Views: 26224
Re: Těžba v timestopu
smazáno
- 08:29 11. Aug 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403720
Re: Poděkování
Děkujme Desmondovi za questík, musím říci, že jsem se celou dobu moc bavil.
To, že jsme něco vynechali, a pak s tím měli problém jako bejk bylo dáno generalizací typu dané věci. A taky tím, že nám vše fungovalo jak má do té doby.
V každém případě ne vždy se má vyhrát, jinak by to byla nuda. Takže ...
To, že jsme něco vynechali, a pak s tím měli problém jako bejk bylo dáno generalizací typu dané věci. A taky tím, že nám vše fungovalo jak má do té doby.
V každém případě ne vždy se má vyhrát, jinak by to byla nuda. Takže ...
- 21:54 04. Aug 2012
- Forum: Vtípky
- Topic: Poslední věty před smrtí
- Replies: 92
- Views: 67748
Re: Poslední věty před smrtí
S Jen si kladu otázku k cemu je asi mág, který neviditelný stojí a vykecává s knezem:).
...se slovy "dnes to byl nějaký slabý válečník" a s úsměvem na rtech se v ruku ruce klerik a kouzelník odeberou zpět k východu z jeskyně.
No není to krásně dojemný příběh stojící za zaznamenání?
Přesně tak ...
- 09:10 01. Aug 2012
- Forum: Vtípky
- Topic: Poslední věty před smrtí
- Replies: 92
- Views: 67748
Re: Poslední věty před smrtí
Jednu klasickou ze hry, právě se mi to stalo:
Mag a knez stojí v invisu a koukají na jednoho válečníka vepředu a a maji prsty obou rukou až po zápěstí v nose. Těch vět bylo více.
Věta první prorocká mágova:
1. Ty by jsi chtel ochranu před kouzly? Pche, takovou blbost neumím.
Věta druhá ...
Mag a knez stojí v invisu a koukají na jednoho válečníka vepředu a a maji prsty obou rukou až po zápěstí v nose. Těch vět bylo více.
Věta první prorocká mágova:
1. Ty by jsi chtel ochranu před kouzly? Pche, takovou blbost neumím.
Věta druhá ...
- 15:00 27. Jan 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403720
Re: Poděkování
Děkuji taky Jachyře za opravu prvního craftu a věřím, že to nebude poslední kousek......
Určo by jsi mohla opravit boty v kovařine, veci v šití a tak:)
děkujeme ti předem:)
Určo by jsi mohla opravit boty v kovařine, veci v šití a tak:)
děkujeme ti předem:)
- 20:06 22. Jan 2012
- Forum: Koš
- Topic: Slabšie veci z craftu ako z obchodu
- Replies: 29
- Views: 13624
Re: Slabšie veci z craftu ako z obchodu
Nechci kvůli tomu zakládat speciální téma tak to napíšu sem . je pravda , že věci vyrobené hráči v craftu jsou o něco slabší jako z obchodu ale jsou také 2x tak levnější. Avšak řemeslník má možnost - šanci že vyrobí výjimečný kus , který nese i jméno.
Dnes se o tom přesvědčila i Menhiri když se ...
Dnes se o tom přesvědčila i Menhiri když se ...
- 14:47 20. Jan 2012
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362366
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Alchymisté potulní :
I. první ks do Cheel del Wlaths - náměstí - laboratoř alchymie
II. druhý kus Haggol - dolní haggol
lovci trofejí:
I. jeden ks do daff jamovy hlubiny - asi bych tu vlastnost dal pulčicému starostovi
Prodejce stítu +4 a +5 , kteří chybí dole
1. dopnit k prodejci zbrojí v ...
I. první ks do Cheel del Wlaths - náměstí - laboratoř alchymie
II. druhý kus Haggol - dolní haggol
lovci trofejí:
I. jeden ks do daff jamovy hlubiny - asi bych tu vlastnost dal pulčicému starostovi
Prodejce stítu +4 a +5 , kteří chybí dole
1. dopnit k prodejci zbrojí v ...
- 21:20 30. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Brána - trvání
- Replies: 34
- Views: 11863
Re: Brána - trvání
Myslim, že to nechapeš zcela dobře. Balor je vpožádku. Problém nastává jen u Slada a Draka.XŠevyX wrote:Tudiž z toho vyplývá že kouzlo je o polovinu svého času kratší... pokud to doře z komentářů chápu.
- 10:29 30. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Brána - trvání
- Replies: 34
- Views: 11863
Re: Brána - trvání
Ted to neotestuji, ale z koukání brachovi přes rameno a z vlastních testů mi vyplynulo - Balor má trvání přesně jak má mít - pro evily. U dračího zplozence pro dobré mi přišla doba významně kratší. Mohl to být jen subjektivní pocit, ale vedl mne ke zrušení používání toho kouzla, protože se jen ...
Re: Drž osobu
Je to napsané na webu Thalie
20 je automatický úspech vždy
1 neznamená neuúspech - je to kvuli tomu, aby postavy nechcípali jak na bezicim pasu při každé jedniččce.
tot vse.
20 je automatický úspech vždy
1 neznamená neuúspech - je to kvuli tomu, aby postavy nechcípali jak na bezicim pasu při každé jedniččce.
tot vse.
Re: Vtípky
Vidíš a mně to přišlo jako virální reklama daleko za hranicí vkusu. Tady je vidět jak každý vnímame stejnou věc jinak.Legition wrote:Velmy dobré video. DOKOUKAT DO KONCE!
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... v-tom-sami
Re: Vtípky
Může se stát, že na thalii potkáte vílu, která má ráda medíček. Tohle je malý návod, kdyby jste nevěděli, co máte dělat.
http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ek-fuficek
http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ek-fuficek
- 10:18 18. Dec 2011
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: exel funkce
- Replies: 15
- Views: 13781
Re: exel funkce
Je několik variant:
1. využít makro - na tohle mi přijde jako blbost, protože by to bylo pekne komplikované pro nas diletanty
2. skrýt si pár řádků jao rezervu a místo přidávání řádků je jen zobrazovat
3. vždy, když bude potřeba upravit odkaz na bunku - práce na asi 3-5 sekund.
A to ...
1. využít makro - na tohle mi přijde jako blbost, protože by to bylo pekne komplikované pro nas diletanty
2. skrýt si pár řádků jao rezervu a místo přidávání řádků je jen zobrazovat
3. vždy, když bude potřeba upravit odkaz na bunku - práce na asi 3-5 sekund.
A to ...