Search found 122 matches

by menderon
17:19 21. Oct 2012
Forum: Koš
Topic: Kobold a past? Co to je .?
Replies: 25
Views: 9907

Re: Kobold a past? Co to je .?

Description: (PRESTIGE CLASS) A shifter has no form they call their own. Instead, they clothe themselves in whatever shape is most expedient at the time. While others base their identities largely on their external forms, the shifter actually comes closer to their true self through all of their ...
by menderon
11:06 06. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403720

Re: Poděkování

Ahoj,
přidávám se k podekování Theuregovi a Barbarovi, že byli suproví vězni, já bych určitě prskal.
No k tomu CVC - Amanda tam pobihala jako zběsilý králík a snažila se uniknout hopkaje s tím, že si ji nejspíš spleteme se zajícem..... ta druhá kočka kolem nás procházela pomalým krokem a rozvážně ...
by menderon
17:25 21. Aug 2012
Forum: Koš
Topic: Těžba v timestopu
Replies: 83
Views: 26224

Re: Těžba v timestopu

smazáno
by menderon
08:29 11. Aug 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403720

Re: Poděkování

Děkujme Desmondovi za questík, musím říci, že jsem se celou dobu moc bavil.
To, že jsme něco vynechali, a pak s tím měli problém jako bejk bylo dáno generalizací typu dané věci. A taky tím, že nám vše fungovalo jak má do té doby.
V každém případě ne vždy se má vyhrát, jinak by to byla nuda. Takže ...
by menderon
21:54 04. Aug 2012
Forum: Vtípky
Topic: Poslední věty před smrtí
Replies: 92
Views: 67748

Re: Poslední věty před smrtí


S Jen si kladu otázku k cemu je asi mág, který neviditelný stojí a vykecává s knezem:).

...se slovy "dnes to byl nějaký slabý válečník" a s úsměvem na rtech se v ruku ruce klerik a kouzelník odeberou zpět k východu z jeskyně.

No není to krásně dojemný příběh stojící za zaznamenání?

Přesně tak ...
by menderon
09:10 01. Aug 2012
Forum: Vtípky
Topic: Poslední věty před smrtí
Replies: 92
Views: 67748

Re: Poslední věty před smrtí

Jednu klasickou ze hry, právě se mi to stalo:
Mag a knez stojí v invisu a koukají na jednoho válečníka vepředu a a maji prsty obou rukou až po zápěstí v nose. Těch vět bylo více.

Věta první prorocká mágova:
1. Ty by jsi chtel ochranu před kouzly? Pche, takovou blbost neumím.
Věta druhá ...
by menderon
15:00 27. Jan 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403720

Re: Poděkování

Děkuji taky Jachyře za opravu prvního craftu a věřím, že to nebude poslední kousek......
Určo by jsi mohla opravit boty v kovařine, veci v šití a tak:)

děkujeme ti předem:)
by menderon
20:06 22. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: Slabšie veci z craftu ako z obchodu
Replies: 29
Views: 13624

Re: Slabšie veci z craftu ako z obchodu

Nechci kvůli tomu zakládat speciální téma tak to napíšu sem . je pravda , že věci vyrobené hráči v craftu jsou o něco slabší jako z obchodu ale jsou také 2x tak levnější. Avšak řemeslník má možnost - šanci že vyrobí výjimečný kus , který nese i jméno.
Dnes se o tom přesvědčila i Menhiri když se ...
by menderon
14:47 20. Jan 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362366

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Alchymisté potulní :

I. první ks do Cheel del Wlaths - náměstí - laboratoř alchymie
II. druhý kus Haggol - dolní haggol

lovci trofejí:
I. jeden ks do daff jamovy hlubiny - asi bych tu vlastnost dal pulčicému starostovi

Prodejce stítu +4 a +5 , kteří chybí dole
1. dopnit k prodejci zbrojí v ...
by menderon
21:20 30. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Brána - trvání
Replies: 34
Views: 11863

Re: Brána - trvání

XŠevyX wrote:Tudiž z toho vyplývá že kouzlo je o polovinu svého času kratší... pokud to doře z komentářů chápu.
Myslim, že to nechapeš zcela dobře. Balor je vpožádku. Problém nastává jen u Slada a Draka.
by menderon
10:29 30. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Brána - trvání
Replies: 34
Views: 11863

Re: Brána - trvání

Ted to neotestuji, ale z koukání brachovi přes rameno a z vlastních testů mi vyplynulo - Balor má trvání přesně jak má mít - pro evily. U dračího zplozence pro dobré mi přišla doba významně kratší. Mohl to být jen subjektivní pocit, ale vedl mne ke zrušení používání toho kouzla, protože se jen ...
by menderon
12:51 23. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: Drž osobu
Replies: 5
Views: 4420

Re: Drž osobu

Je to napsané na webu Thalie

20 je automatický úspech vždy
1 neznamená neuúspech - je to kvuli tomu, aby postavy nechcípali jak na bezicim pasu při každé jedniččce.

tot vse.
by menderon
20:22 21. Dec 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331991

Re: Vtípky

Legition wrote:Velmy dobré video. DOKOUKAT DO KONCE!

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... v-tom-sami
Vidíš a mně to přišlo jako virální reklama daleko za hranicí vkusu. Tady je vidět jak každý vnímame stejnou věc jinak.
by menderon
17:04 21. Dec 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331991

Re: Vtípky

Může se stát, že na thalii potkáte vílu, která má ráda medíček. Tohle je malý návod, kdyby jste nevěděli, co máte dělat.

http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ek-fuficek
by menderon
10:18 18. Dec 2011
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: exel funkce
Replies: 15
Views: 13781

Re: exel funkce

Je několik variant:
1. využít makro - na tohle mi přijde jako blbost, protože by to bylo pekne komplikované pro nas diletanty
2. skrýt si pár řádků jao rezervu a místo přidávání řádků je jen zobrazovat
3. vždy, když bude potřeba upravit odkaz na bunku - práce na asi 3-5 sekund.

A to ...