Dnes jsem si vzpomněl na jednu blbost, co se mi občas stávala s tímhle kouzle.
Screen mám od příkladu, kdy jsem to kouzlil na leoparda. To není nijak silný npc.
Leopardův hod byl 20+2 proti TO30+ nebudu psát přesné číslo. Já měl za to, že tu u kouzel nejsou automatický úspěchy (při hodu 20) a neuspěchy (při 1). Jak to tedy je? Nebo to platí jen na PC? U PC mám tohle vyzkoušený u kouzel a podobných efektů...
Drž osobu
Re: Drž osobu
Je to napsané na webu Thalie
20 je automatický úspech vždy
1 neznamená neuúspech - je to kvuli tomu, aby postavy nechcípali jak na bezicim pasu při každé jedniččce.
tot vse.
20 je automatický úspech vždy
1 neznamená neuúspech - je to kvuli tomu, aby postavy nechcípali jak na bezicim pasu při každé jedniččce.
tot vse.
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Drž osobu
Tak je logicke, ze postava co ustoji 45 TO implozi, tak by kvuli jednicce nemel umrit na nejakou 27 implozi od nejakyho fight clerica. To mi pripona, je to offtopic, ale je na thalii ta standartni bioware +3 TO k implozi? Koukal na to nekdo?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Drž osobu
Taky je to z toho důvodu že 1čka se dá vypnout ale 20ka ne 
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Drž osobu
Teď si nějak neuvědomuju, jestli je to vypnuté i u hodů na útok?