Search found 260 matches
- 21:59 29. Mar 2014
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351662
Re: Portréty postav
Tobiel Kebubin Kabesh
- 14:35 25. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27897
Re: nemohu se přihlásit
Tak mám stejný problém, v neděli založená postava, která prošla přes základní lokace a byla přemístěna do Karathy a tam odlognutá, dnes nemůže do hry, píše to byl jsi zaveden. Jde vytvořit novou postavu a ta pod odlognutí se též nemůže připojit :(
Na webu přihlášení aktualizováno....
Pamatuju si z ...
Na webu přihlášení aktualizováno....
Pamatuju si z ...
- 17:58 30. Aug 2011
- Forum: Koš
- Topic: NEPRODEJNE TROFEJE
- Replies: 23
- Views: 35612
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Aha
tak to se omlouvám.
- 16:28 30. Aug 2011
- Forum: Koš
- Topic: NEPRODEJNE TROFEJE
- Replies: 23
- Views: 35612
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Zdarec, je to podobný problém, proto to písnu sem,
Karatha - Sir Hevair říká, že v tomto období se loví trolí náčelník. Vyrazím z města, sejmu trola, vezmu z něj srdce a vrátím se pro slíbenou 4násobnou odměnu, ale dostane se mi odpovědi, že trofej je příliš stará - toto vše se stalo během cca 1 ...
Karatha - Sir Hevair říká, že v tomto období se loví trolí náčelník. Vyrazím z města, sejmu trola, vezmu z něj srdce a vrátím se pro slíbenou 4násobnou odměnu, ale dostane se mi odpovědi, že trofej je příliš stará - toto vše se stalo během cca 1 ...
- 18:08 19. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Učitel barbara
- Replies: 24
- Views: 10669
Re: Učitel barbara
Nevim jak ted po zmenach lokaci apod. ale driv jsem v Murglondu prestupoval u ucitele barbara, a to jsem zdaleka nebyl na 21lvl.
Takze tam byl ucitel pro -náctky. (neplest si to s -nácky)
Takze tam byl ucitel pro -náctky. (neplest si to s -nácky)
- 19:52 17. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Vyvolavaní
- Replies: 61
- Views: 17793
Re: Vyvolavaní
Vyvolavani u mest, ve mestech nebo na frekventovanych trasach (prevazne cesty z Karathy ci Ivory) muze byt povazovano jako utok proti karathskemu obyvatelstvu, tudiz jako utok proti kralovstvi, a to by dotycnemu nemuselo lehce projit (co treba 10let veznice :wink: )
Melo by se to brat tak, ze po ...
Melo by se to brat tak, ze po ...
- 20:24 29. Oct 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výměna Itemů
- Replies: 124
- Views: 32805
Re: Výměna Itemů
Zdravim vsechny,
asi po pul roce jsem se tu zase objevil, takze jak se ted docitam, vymena me minula.
Takze pokud neco mam, co bych nemel mit, tak me prosim nekamenujte
asi po pul roce jsem se tu zase objevil, takze jak se ted docitam, vymena me minula.
Takze pokud neco mam, co bych nemel mit, tak me prosim nekamenujte
Re: Vtípky
narez 
- 21:18 27. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
- Replies: 5
- Views: 3072
Re: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
jj je to tak uz moc dlouho, proto nema cenu kupovat lektvary krit. zraneni. Mozna je to chyba, ale ted kdyz je hafo alchymistu, tak to asi nema cenu resit. Proste i NPC si chteji namastit kapsu 
- 19:50 27. Feb 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405802
Re: Poděkování
Diky za Gladiatorsky zapasy, rad jsem se zucastnil, byt jen jako divak, jen skoda ze trpaslici prohrali, priste to bude urco lepsi 
Re: Loot
Coz by na stranu druhou byla taky moznost jak to zaridit, aby hlavni poklad byl zamceny klicem, ktery ma u sebe boss, takze i kdyby tam poklad byl, ale nespavnul se boss tak by ho nikdo nevybral.
I kdyz treba u zvirat nebo u bestii ktere tam maji jen mrtvoly by to bylo asi tezko zrealizovatelne.
I kdyz treba u zvirat nebo u bestii ktere tam maji jen mrtvoly by to bylo asi tezko zrealizovatelne.
- 18:40 12. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v Alchymii
- Replies: 270
- Views: 72485
Re: Chyby v Alchymii
Prošel jsem si ceny nákladů a výkupu v alchymii a vypadají takhle.
Náklady(Katalyzátor + flaška), Výkup, Výdělek
10% 42zl + 6zl, 42zl, -6
20% 108zl + 6zl, 108zl, -6
30% 204zl + 6zl, 204zl, -6
40% 400zl + 6zl, 394zl, -12
50% 650zl + 6zl, 648zl, -8
60% 888zl + 6zl, 888zl, -6
70% 1000zl + 6zl ...
Náklady(Katalyzátor + flaška), Výkup, Výdělek
10% 42zl + 6zl, 42zl, -6
20% 108zl + 6zl, 108zl, -6
30% 204zl + 6zl, 204zl, -6
40% 400zl + 6zl, 394zl, -12
50% 650zl + 6zl, 648zl, -8
60% 888zl + 6zl, 888zl, -6
70% 1000zl + 6zl ...
- 17:37 12. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v Alchymii
- Replies: 270
- Views: 72485
Re: Chyby v Alchymii
Prodavam zasadne pres stolek, protoze mam v batohu spoustu veci, ktere nechci prodat.
Pri prodeji pres stolek se myslim nehazi na odhad ceny, i kdyby, zkousel jsem s obchodnikem mluvit a odhad ceny byl priznivy. Neni to trochu divne, aby funkcni lektvar byl prodavan pod cenou i s priznivym odhadem?
Pri prodeji pres stolek se myslim nehazi na odhad ceny, i kdyby, zkousel jsem s obchodnikem mluvit a odhad ceny byl priznivy. Neni to trochu divne, aby funkcni lektvar byl prodavan pod cenou i s priznivym odhadem?
- 20:18 11. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v Alchymii
- Replies: 270
- Views: 72485
Re: Chyby v Alchymii
cau, chtel bych se zeptat, jestli se nejak upravovaly ceny u hotovych lektvaru, dneska jsem prodal 10lektvaru z 50% katalyzatorem (lektvar Bosi)(naklady 10x650 + 10lahvy) a dostal jsem 6480 zlatych.
Drive se dalo par stovek vydelat, ted to jde do minusu-je to umysl, nebo chyba?
Diky
Drive se dalo par stovek vydelat, ted to jde do minusu-je to umysl, nebo chyba?
Diky
- 19:45 11. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Překupník v domě obchodníků
- Replies: 61
- Views: 22963
Re: Překupník v domě obchodníků
Cau,
mam takovej mensi dotaz, driv( minuli tyden) u obchodnika fungoval odhad ceny, ted ne, je to zamerne, nebo je to chyba (u me)?
mam takovej mensi dotaz, driv( minuli tyden) u obchodnika fungoval odhad ceny, ted ne, je to zamerne, nebo je to chyba (u me)?