Search found 260 matches

by kaz
21:59 29. Mar 2014
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351662

Re: Portréty postav

Tobiel Kebubin Kabesh
by kaz
14:35 25. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27897

Re: nemohu se přihlásit

Tak mám stejný problém, v neděli založená postava, která prošla přes základní lokace a byla přemístěna do Karathy a tam odlognutá, dnes nemůže do hry, píše to byl jsi zaveden. Jde vytvořit novou postavu a ta pod odlognutí se též nemůže připojit :(
Na webu přihlášení aktualizováno....
Pamatuju si z ...
by kaz
17:58 30. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: NEPRODEJNE TROFEJE
Replies: 23
Views: 35612

Re: NEPRODEJNE TROFEJE

Aha :oops: tak to se omlouvám.
by kaz
16:28 30. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: NEPRODEJNE TROFEJE
Replies: 23
Views: 35612

Re: NEPRODEJNE TROFEJE

Zdarec, je to podobný problém, proto to písnu sem,
Karatha - Sir Hevair říká, že v tomto období se loví trolí náčelník. Vyrazím z města, sejmu trola, vezmu z něj srdce a vrátím se pro slíbenou 4násobnou odměnu, ale dostane se mi odpovědi, že trofej je příliš stará - toto vše se stalo během cca 1 ...
by kaz
18:08 19. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Učitel barbara
Replies: 24
Views: 10669

Re: Učitel barbara

Nevim jak ted po zmenach lokaci apod. ale driv jsem v Murglondu prestupoval u ucitele barbara, a to jsem zdaleka nebyl na 21lvl.
Takze tam byl ucitel pro -náctky. (neplest si to s -nácky)
by kaz
19:52 17. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Vyvolavaní
Replies: 61
Views: 17793

Re: Vyvolavaní

Vyvolavani u mest, ve mestech nebo na frekventovanych trasach (prevazne cesty z Karathy ci Ivory) muze byt povazovano jako utok proti karathskemu obyvatelstvu, tudiz jako utok proti kralovstvi, a to by dotycnemu nemuselo lehce projit (co treba 10let veznice :wink: )
Melo by se to brat tak, ze po ...
by kaz
20:24 29. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Výměna Itemů
Replies: 124
Views: 32805

Re: Výměna Itemů

Zdravim vsechny,
asi po pul roce jsem se tu zase objevil, takze jak se ted docitam, vymena me minula.
Takze pokud neco mam, co bych nemel mit, tak me prosim nekamenujte :wink:
by kaz
17:44 15. Mar 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1333956

Re: Vtípky

narez :lol:
by kaz
21:18 27. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)
Replies: 5
Views: 3072

Re: Lektvary léčení (važnejch a kritickejch zranění)

jj je to tak uz moc dlouho, proto nema cenu kupovat lektvary krit. zraneni. Mozna je to chyba, ale ted kdyz je hafo alchymistu, tak to asi nema cenu resit. Proste i NPC si chteji namastit kapsu :D
by kaz
19:50 27. Feb 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405802

Re: Poděkování

Diky za Gladiatorsky zapasy, rad jsem se zucastnil, byt jen jako divak, jen skoda ze trpaslici prohrali, priste to bude urco lepsi :D
by kaz
19:20 13. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Loot
Replies: 26
Views: 11955

Re: Loot

Coz by na stranu druhou byla taky moznost jak to zaridit, aby hlavni poklad byl zamceny klicem, ktery ma u sebe boss, takze i kdyby tam poklad byl, ale nespavnul se boss tak by ho nikdo nevybral.
I kdyz treba u zvirat nebo u bestii ktere tam maji jen mrtvoly by to bylo asi tezko zrealizovatelne.
by kaz
18:40 12. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72485

Re: Chyby v Alchymii

Prošel jsem si ceny nákladů a výkupu v alchymii a vypadají takhle.

Náklady(Katalyzátor + flaška), Výkup, Výdělek

10% 42zl + 6zl, 42zl, -6
20% 108zl + 6zl, 108zl, -6
30% 204zl + 6zl, 204zl, -6
40% 400zl + 6zl, 394zl, -12
50% 650zl + 6zl, 648zl, -8
60% 888zl + 6zl, 888zl, -6
70% 1000zl + 6zl ...
by kaz
17:37 12. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72485

Re: Chyby v Alchymii

Prodavam zasadne pres stolek, protoze mam v batohu spoustu veci, ktere nechci prodat.
Pri prodeji pres stolek se myslim nehazi na odhad ceny, i kdyby, zkousel jsem s obchodnikem mluvit a odhad ceny byl priznivy. Neni to trochu divne, aby funkcni lektvar byl prodavan pod cenou i s priznivym odhadem?
by kaz
20:18 11. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72485

Re: Chyby v Alchymii

cau, chtel bych se zeptat, jestli se nejak upravovaly ceny u hotovych lektvaru, dneska jsem prodal 10lektvaru z 50% katalyzatorem (lektvar Bosi)(naklady 10x650 + 10lahvy) a dostal jsem 6480 zlatych.
Drive se dalo par stovek vydelat, ted to jde do minusu-je to umysl, nebo chyba?
Diky
by kaz
19:45 11. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Překupník v domě obchodníků
Replies: 61
Views: 22963

Re: Překupník v domě obchodníků

Cau,
mam takovej mensi dotaz, driv( minuli tyden) u obchodnika fungoval odhad ceny, ted ne, je to zamerne, nebo je to chyba (u me)?