Loot

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Loot

Post by zachy »

Mozkomoři: Loot je, zamčený truhly pasti všechno ale ne boss
To samy skřetí boss v jeskyni ve skřetím udoli
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: Loot

Post by Garett »

zachy wrote:Mozkomoři: Loot je, zamčený truhly pasti všechno ale ne boss
To samy skřetí boss v jeskyni ve skřetím udoli
Loot se spawne po kazdym restartu, ale boss az po urcitym casovym intervalu...
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Loot

Post by zachy »

No tak to by nebylo odvěci to sjednotit. btw jaky jsou cca intervaly spawnovani bossu?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Loot

Post by zachy »

Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Loot

Post by Necrooo »

zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano? :shock:
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Loot

Post by zachy »

Necrooo wrote:
zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano? :shock:
Mno.. tak samozřejmě že nemám psychycky schopnosti a nepředvídám kdy tam boss je žejo... :roll:
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Loot

Post by Necrooo »

zachy wrote:
Necrooo wrote:
zachy wrote:Krynske hory - opuštěné doly- královsvtí ohně
Když tu není boss tak se nedá dostat do pokladnice (boss měl klíč)
To chces rici ze chodis a lootujes si bossacky poklady tam, kde se nespawne boss, ale poklad po restu ano? :shock:
Mno.. tak samozřejmě že nemám psychycky schopnosti a nepředvídám kdy tam boss je žejo... :roll:
V tom případě mi řekni *zamysli se* jak to ze mas psychycke schopnosti a vis ze ttam je poklad a des ho vybrat, kdyz vidis ze boss neni spawlej? :?
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Loot

Post by zachy »

Necrooo wrote:
V tom případě mi řekni *zamysli se* jak to ze mas psychycke schopnosti a vis ze ttam je poklad a des ho vybrat, kdyz vidis ze boss neni spawlej? :?
UH... člověk se zamyslí... Jde do dungeonu... všude jsou pasti jak maj bejt... všechno je zamkly (tím pádem respawnnly kromě bossa tedy, ktery se ted spawnuje nezávisle na restartu,, áááále bejt tam muže, páč před dungeonem není cedulka s nápisem "vybráno a boss zabitej " :D )

Tákže jdu až na konec dungu a hle? boss nikde no a jako napotvoru, jak jsem si to psychyckyma schopnostma zjistil (a to nemám zaměření na věštby :D ) zamčený dveře od pokladnice, truhly tam jsou a rovněž zamčený. :)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Loot

Post by Necrooo »

Jako takhle sem to myslel.
Ted si vem ze hodinu na to tam pujde nekdo kdo tam bude mit bosse, zabije ho a ejhle poklad tam nebude (protozes to pred tou hodinou vybral) - tedy pokad neni respawn boss pokladu s bossem.

I tak se mi zda ze proste vybrat si boss poklad bez namahy zabiti bosse je přiživování na tom, že se Wb nepodarilo to sladit dohromady.

No a pak mi nejde do hlavy, proc vlastne sem davas do chyb ze to je zamceny, ze klic vypada z bossu. Ano vypada z bossu a pokad z nej vypada tak proste musis si pockat na spawn boss npc a az pak se dostanes k boss pokladu.
Uf, mozna sem se do toho lehce zamotal, snad to je srozumitelne. 8)
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Loot

Post by kaz »

Coz by na stranu druhou byla taky moznost jak to zaridit, aby hlavni poklad byl zamceny klicem, ktery ma u sebe boss, takze i kdyby tam poklad byl, ale nespavnul se boss tak by ho nikdo nevybral.
I kdyz treba u zvirat nebo u bestii ktere tam maji jen mrtvoly by to bylo asi tezko zrealizovatelne.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Loot

Post by zachy »

Necrooo wrote:Jako takhle sem to myslel.
Ted si vem ze hodinu na to tam pujde nekdo kdo tam bude mit bosse, zabije ho a ejhle poklad tam nebude (protozes to pred tou hodinou vybral) - tedy pokad neni respawn boss pokladu s bossem.

I tak se mi zda ze proste vybrat si boss poklad bez namahy zabiti bosse je přiživování na tom, že se Wb nepodarilo to sladit dohromady.

No a pak mi nejde do hlavy, proc vlastne sem davas do chyb ze to je zamceny, ze klic vypada z bossu. Ano vypada z bossu a pokad z nej vypada tak proste musis si pockat na spawn boss npc a az pak se dostanes k boss pokladu.
Uf, mozna sem se do toho lehce zamotal, snad to je srozumitelne. 8)

Noo jasny, tak ale holt když se probiješ celym dungem, a chvilku to trva a něco to stojí, tak aby z toho něco bylo mno...

Driv jak jsem si vsiml kdyz to bylo zavisly na restartu, tak se taky všechny potvory po čase obnovily, ale pasti, zamčený dveře a truhly se neobnovily a z pokladu se obnovila jen malá část, né ty hlavní truhly a "poklady" :)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Loot

Post by Prometheus »

Necrooo wrote:Jako takhle sem to myslel.
Ted si vem ze hodinu na to tam pujde nekdo kdo tam bude mit bosse, zabije ho a ejhle poklad tam nebude (protozes to pred tou hodinou vybral) - tedy pokad neni respawn boss pokladu s bossem.

I tak se mi zda ze proste vybrat si boss poklad bez namahy zabiti bosse je přiživování na tom, že se Wb nepodarilo to sladit dohromady.

No a pak mi nejde do hlavy, proc vlastne sem davas do chyb ze to je zamceny, ze klic vypada z bossu. Ano vypada z bossu a pokad z nej vypada tak proste musis si pockat na spawn boss npc a az pak se dostanes k boss pokladu.
Uf, mozna sem se do toho lehce zamotal, snad to je srozumitelne. 8)

Prejdem dlhu a nebezpecnu cestu, dostanem sa az k bossovi, boss tam neni ale poklad ano, poviem si "aha bossa nikde takze poklad by som tu mal nechat"..... :shock: :shock: :shock: to by bol vysoky stupen masochyzmu.Samozrejme poklad beriem so sebou. Je absurdne aby mi niekto taketo nieco vycital.
A tiez si nemyslim ze je to nejake prizivovanie.Ked uz niekam ides tak tam ides z tym ze na toho bossa mas.Akurat potom budes smutny ze tam neni a ty prides o trofej a xp.Naozaj si nemylslim ze je to nejake prizivovanie sa.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Locked