Search found 1018 matches

by igor
12:07 19. Jul 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Replies: 72
Views: 86870

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

Prošel jsem si celý vlákno abych zjistil, kolik lidí se ptalo jestli dorazim... ani jeden! Ale dost bylo přemlouvání, dorazim :D
by igor
14:37 10. May 2013
Forum: Srazy a setkání
Topic: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Replies: 169
Views: 95309

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

No tak já se asi taky hlásim...
PS: Pro Berserka - ani sem si to nemusel přibližovat abych věděl co tam píšeš :D
PS2: Doufám, že v potoce bude vyšší stav vody, loni mi nedělaly dobře kameny na ledviny
by igor
22:13 28. Feb 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331968

Re: Vtípky

Igor a Hassan v televizi! Teda pokud si nás ještě někdo pamatuje... tímto děkuji Kráťovi za upozornění (jestli si ho taky ještě někdo pamatuje) :D
vlcsnap-2013-02-28-21h01m38s62.jpg
vlcsnap-2013-02-28-21h02m01s37.jpg
by igor
02:52 18. Nov 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Replies: 93
Views: 60827

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Sraz dobrej :) Většina profláklých ksichtů... pro osvěžení přikládam zmiňovaný vtip, ti co nepochopili snad pochopí :D :D
Image
by igor
11:43 14. Nov 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Replies: 93
Views: 60827

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Tak já chtěla ukončit sezónu už minulej tejden, ale hmm v neděli mam poslední možnost jít na rozhodčího co už pískat nebude no. Thalijských srazů ještě bude kopa.
A tohle byla tvoje poslední možnost jít na sraz, už nám došla trpělivost :evil: Tenhle sraz je taky poslední před koncem světa... to je ...
by igor
12:04 28. Oct 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Replies: 93
Views: 60827

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Theogil I wrote:Tak zatím to vypadá na komorní podzimní srázek ve velmi, ale velmi příjemné společnosti. Těším se čím dál více.
Tak já hlásím účast a tu velmi příjemnou společnost trochu pokazim :D
by igor
20:49 31. Jul 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: Šestý velký letní sraz Thalie 2012
Replies: 66
Views: 50140

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

J.F.Payne wrote:Haha, jak tam Sam, Kucik a Berserk házej do potoka mrtvolu... :))
Někdo si myslel, že tam hází pytel s odpadkama :) Mrtvola nebo odpadky... nevim, kterou přezdívku si vybrat :D

Moje lehká váha holt vybízí k tomu, aby mě někdo házel buď do vody nebo po hlavě ven z kruhu :twisted:
by igor
14:37 15. Apr 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Replies: 110
Views: 73660

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Já přišel domů v 5:30 :D Ale sraz jsme zabalili asi ve 23:30...
by igor
12:52 22. Nov 2011
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552853

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Asi to tu ještě nezaznělo, ale doporučuju:
Lucky Louie http://www.csfd.cz/film/228803-lucky-louie/
Breaking bad http://www.csfd.cz/film/237486-pernikovy-tata/
Suits http://www.csfd.cz/film/298847-suits/

Jinak klasika:
Dexter
How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
Scrubs
Futurama
Simpsonovi ...
by igor
16:01 11. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Replies: 36
Views: 46243

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Ha :) Zrovna sem si říkal, jestli se nebude organizovat podzimní sraz a ono jdu akorát. Mně se hodí oba dva víkendy.
by igor
21:54 15. Sep 2011
Forum: Koš
Topic: Mnišské rukavice
Replies: 8
Views: 5096

Re: Mnišské rukavice

Náhodou jsem si po delší době projížděl fórum a jako bych tu čet svá slova :shock:
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil :D Bojovník dal s mečem 1 ránu a mnich mlátil 1 minutu.
by igor
22:25 02. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202512

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Tak jsme vytahli stan na sluníčko a možná i malinko uschnul :) A netušil jsem, že se odpadky taky uskladnili v klubovně - smrdělo to tam jak u popelářů :D
by igor
23:44 31. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202512

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

pěkný fotky, je to zas o něčem jinym než mít digi. kompakt s 16GB kartou a bez rozmyslu namačkat 500 fotek za den :)