https://goo.gl/photos/ugSHVoAMWk7M1dQz5
Search found 1018 matches
- 22:10 26. Jul 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86870
- 12:07 19. Jul 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86870
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Prošel jsem si celý vlákno abych zjistil, kolik lidí se ptalo jestli dorazim... ani jeden! Ale dost bylo přemlouvání, dorazim 
- 14:37 10. May 2013
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
- Replies: 169
- Views: 95309
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
No tak já se asi taky hlásim...
PS: Pro Berserka - ani sem si to nemusel přibližovat abych věděl co tam píšeš
PS2: Doufám, že v potoce bude vyšší stav vody, loni mi nedělaly dobře kameny na ledviny
PS: Pro Berserka - ani sem si to nemusel přibližovat abych věděl co tam píšeš
PS2: Doufám, že v potoce bude vyšší stav vody, loni mi nedělaly dobře kameny na ledviny
Re: Vtípky
Igor a Hassan v televizi! Teda pokud si nás ještě někdo pamatuje... tímto děkuji Kráťovi za upozornění (jestli si ho taky ještě někdo pamatuje)
- 02:52 18. Nov 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
- Replies: 93
- Views: 60827
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Sraz dobrej
Většina profláklých ksichtů... pro osvěžení přikládam zmiňovaný vtip, ti co nepochopili snad pochopí



- 11:43 14. Nov 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
- Replies: 93
- Views: 60827
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Tak já chtěla ukončit sezónu už minulej tejden, ale hmm v neděli mam poslední možnost jít na rozhodčího co už pískat nebude no. Thalijských srazů ještě bude kopa.
A tohle byla tvoje poslední možnost jít na sraz, už nám došla trpělivost :evil: Tenhle sraz je taky poslední před koncem světa... to je ...
A tohle byla tvoje poslední možnost jít na sraz, už nám došla trpělivost :evil: Tenhle sraz je taky poslední před koncem světa... to je ...
- 12:04 28. Oct 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
- Replies: 93
- Views: 60827
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Tak já hlásím účast a tu velmi příjemnou společnost trochu pokazimTheogil I wrote:Tak zatím to vypadá na komorní podzimní srázek ve velmi, ale velmi příjemné společnosti. Těším se čím dál více.
- 20:49 31. Jul 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Šestý velký letní sraz Thalie 2012
- Replies: 66
- Views: 50140
Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012
Někdo si myslel, že tam hází pytel s odpadkamaJ.F.Payne wrote:Haha, jak tam Sam, Kucik a Berserk házej do potoka mrtvolu...)
Moje lehká váha holt vybízí k tomu, aby mě někdo házel buď do vody nebo po hlavě ven z kruhu
- 14:37 15. Apr 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
- Replies: 110
- Views: 73660
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Já přišel domů v 5:30
Ale sraz jsme zabalili asi ve 23:30...
- 16:00 10. Feb 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
- Replies: 110
- Views: 73660
- 12:52 22. Nov 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552853
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Asi to tu ještě nezaznělo, ale doporučuju:
Lucky Louie http://www.csfd.cz/film/228803-lucky-louie/
Breaking bad http://www.csfd.cz/film/237486-pernikovy-tata/
Suits http://www.csfd.cz/film/298847-suits/
Jinak klasika:
Dexter
How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
Scrubs
Futurama
Simpsonovi ...
Lucky Louie http://www.csfd.cz/film/228803-lucky-louie/
Breaking bad http://www.csfd.cz/film/237486-pernikovy-tata/
Suits http://www.csfd.cz/film/298847-suits/
Jinak klasika:
Dexter
How I Met Your Mother
The Big Bang Theory
Scrubs
Futurama
Simpsonovi ...
- 16:01 11. Oct 2011
- Forum: Koš
- Topic: Termín podzimního srazu Thalie 2011
- Replies: 36
- Views: 46243
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Ha
Zrovna sem si říkal, jestli se nebude organizovat podzimní sraz a ono jdu akorát. Mně se hodí oba dva víkendy.
- 21:54 15. Sep 2011
- Forum: Koš
- Topic: Mnišské rukavice
- Replies: 8
- Views: 5096
Re: Mnišské rukavice
Náhodou jsem si po delší době projížděl fórum a jako bych tu čet svá slova
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil
Bojovník dal s mečem 1 ránu a mnich mlátil 1 minutu.
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil
- 22:25 02. Aug 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202512
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Tak jsme vytahli stan na sluníčko a možná i malinko uschnul
A netušil jsem, že se odpadky taky uskladnili v klubovně - smrdělo to tam jak u popelářů 
- 23:44 31. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202512
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
pěkný fotky, je to zas o něčem jinym než mít digi. kompakt s 16GB kartou a bez rozmyslu namačkat 500 fotek za den 