Termín:
- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 14. 4. 2012.
Místo konání:
- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/events/30120529 ... ext=create
Přespání:
- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Hálkova 46. Jde se po schodech pět pater až do podkroví, v domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://www.mapy.cz/#x=13.365773&y=49.74 ... 1.199633_6
Jedou
- Rejty, Igor, Molly, Koninho87, Czech_Luthor, kokosak, Fredy, Fox, Berserk, Kucik, Theogil, Awadar
* Modře - spí na klubovně.
Nejedou
-
Doprava:
-
!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!