Search found 93 matches

by Erkwinn
00:30 31. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Podtemno 2
Replies: 47
Views: 12525

Re: Podtemno 2

Taktak..to je ideální. :)
by Erkwinn
00:24 31. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Hraničář
Replies: 52
Views: 14477

Re: Hraničář

Na jednom serveru to bylo řešený stopovacím nástrojem. Jeho použití bylo omezeno jen na hraničáře a bylo možno jím stopovat pouze zvířata...při použití napsalo hlášku..v okruhu jsou nějaká zvířata nebo nejsou-pro kraft koželuha užitečný.

Na podobném principu fungoval paladinský nástroj...najdi zlo ...
by Erkwinn
00:15 31. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Podtemno 2
Replies: 47
Views: 12525

Re: Podtemno 2

Já půjdu s Arsenem do podtemna..snad ho konečně přemluvím. :D


Ale Yorton se doufám automaticky mazat nebude, ne? Páč, kdybych se chtěl k němu třeba za půl roku vrátit..v případě, že by mě podtemno omrzelo či zklamalo :) nebo tam přestali hrát hráči, tak abych měl alternativu.


Takže, kdo tam ...
by Erkwinn
21:45 27. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Podtemno
Replies: 82
Views: 23524

Re: Podtemno

Jo, já bych do toho taky šel...ten nápad je dobrý a doufám, že se zrealizuje. :wink:
by Erkwinn
00:11 18. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Nejobtížnější dungeon Thalie
Replies: 32
Views: 11431

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Já hlasoval pro cokoliv v prahvozdu. Zvlášt pak teda ty rakshy.
by Erkwinn
22:57 16. Mar 2009
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365350

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Rejty wrote:Alchymistický obchod tu je...
*********

Aha..tak to se po něm podívám, něco mi možná uniklo. Pokud teda nemyslíš kořenářky apod. npc co prodávaj nějaký odpad. :D
by Erkwinn
22:56 16. Mar 2009
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365350

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Jen dotaz, nápad- samice alansijských tygrů má kolem sebe auru, která vystrašuje. U zvířete tohoto typu mi to přijde divný. To by se spíš hodilo k nemrtvákům a tak. Ono stačí to její vylepšený sražení. Nešla by odstranit?

Za návrh hned neházet po mě rajčata. :)

*jedno rajče ti už přiletělo na ...
by Erkwinn
22:50 16. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Podtemno
Replies: 82
Views: 23524

Re: Podtemno

V současné době má Thalie asi nejlépe udělané podtemno bych řekl. Já když sem začínal hrát na Thalii, tak jsem si založil jako první duergara v podtemnu, protože mě lákalo-tím, že je to něco neokoukaného, neobvyklého, ale po dvou dnechmi tehdy nějaké DM řeklo, že bych tam hrál skoro sám, takže sem ...
by Erkwinn
22:23 16. Mar 2009
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365350

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Jen dotaz, nápad- samice alansijských tygrů má kolem sebe auru, která vystrašuje. U zvířete tohoto typu mi to přijde divný. To by se spíš hodilo k nemrtvákům a tak. Ono stačí to její vylepšený sražení. Nešla by odstranit?

Nebo zavést obchod s lektvary-jen jako takovou výpomoc, když ve hře není ...
by Erkwinn
21:43 16. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Desiva zurivost (Terrifying rage)
Replies: 4
Views: 3655

Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)

Tenhle feat je celej zvláštní..na PvP areně jsem ho s barbarem používal rád..ale dá se zneužívat tím, že pořád odbíháš a běháš k postavě( jednotce) dokud se nevystraší :D

edit: a možná i funguje to vystrašení od barbara na paladiny, ale nevím jestli i tady
by Erkwinn
16:22 06. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: NWN 2x
Replies: 24
Views: 8087

Re: NWN 2x

Dá se hrát NWN ve dvou oknech celkem dobře i na jednom serveru, akorát jsou celkem dlouhý průchody lokacema a samozřejmě nemůžeš moc překlikávat..
by Erkwinn
22:52 05. Mar 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407922

Re: Poděkování

Jo, taky bych poděkoval za pěkný hraní Kratovi a zůčastněným trpošům. :)
by Erkwinn
20:29 24. Jul 2008
Forum: Koš
Topic: Upravy kouzel - informace
Replies: 61
Views: 18999

Re: Upravy kouzel - informace

igor wrote:u mnicha se mi teda třeba na jedy nebo nemoc napíše "Imunita vůči nemocem" atp. a na nic si neházim.
**********
Mnich je hrozně imunní no...tomu skoro nic nevadí. :)
by Erkwinn
20:16 23. Jul 2008
Forum: Koš
Topic: Upravy kouzel - informace
Replies: 61
Views: 18999

Re: Upravy kouzel - informace

Este k tym kuzlam mam dotaz. Preco ked som vystrasenemu Sucelovy zakuzlil rozjasneni tak strach pokracoval?
a este by som chcel vediet ze ako sa zapocitavaju predmety k myslovlivnujucim kouzlum: pretoze Sucelus mal: vola 8, stesti hrdinu,
sovy mudrost (+2), prilba ma +5 do zachrannych hodov na ...
by Erkwinn
22:24 22. Jul 2008
Forum: Koš
Topic: Trvanie kúziel vs. real time
Replies: 13
Views: 5560

Re: Trvanie kúziel vs. real time

Daanri wrote:Existuju resp. existovat by mohli (budu), ale su (budu) vzacnejsie a ich cena je (bude) vyssia.
Jojo..to je logický. Dík :wink: