Desiva zurivost (Terrifying rage)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Desiva zurivost (Terrifying rage)

Post by Lord_Berserk »

mozna je to zpusobeny tim ze server nestiha...zkousel sem to s Neithanem na serveru byla cca 25 lidu.

Nabeh sem do tygru - ty skoro neutocili, po rozzureni si zadnej z nich nehazel na vuli. Dal sme zkouseli u Goril tam to bylo lepci, ale hazeli si po vstoupeni do aury tak nejak nahodne az po dlouhy dobe. U banditu si jich par hodilo hned napr.

Dalsi co se mi zdalo divny ze kdyz dostaly Strach, porat na me nejaky utocily :)

Takze oznamuju...mozna je to i bug :wink:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)

Post by Miky »

Bojí se jen když mají menší životaschopnost, pokud ne, ale ještě není větší jak dvojnásobek mají postih ale útočí a pokud ji mají vetší jak dvojnásobek tak nic.

nwnwiki:Specifics: While the barbarian is raging, any enemy with less than the barbarian's hit dice that comes close to him must make a will save opposed by the barbarian's intimidate check or become panicked for 1d3 rounds. Opponents with up to twice the barbarian's HD will not flee but will receive a -2 penalty to attack and saving throw rolls. Creatures with more than 2x the barbarian's HD are not affected by the rage.
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)

Post by paja13 »

Lord_Berserk wrote:mozna je to zpusobeny tim ze server nestiha...zkousel sem to s Neithanem na serveru byla cca 25 lidu.
vcera nestihal tutove priserky se pri 25 hracich ani nebranily bylo to spis porazka na jatkach jak boj
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)

Post by Lord_Berserk »

@ Miky - jj to vim, podle me to spis muselo bejt tim ze nestihal server... protoze treba Gorily to zastrasilo treba az na potreti co vlezli do kruhu. No uvidime jestli to je tim a nebo nejakej bug primo toho featu
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Erkwinn
Poutník
Posts: 93
Joined: 22:35 16. May 2008

Re: Desiva zurivost (Terrifying rage)

Post by Erkwinn »

Tenhle feat je celej zvláštní..na PvP areně jsem ho s barbarem používal rád..ale dá se zneužívat tím, že pořád odbíháš a běháš k postavě( jednotce) dokud se nevystraší :D

edit: a možná i funguje to vystrašení od barbara na paladiny, ale nevím jestli i tady
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Locked