Search found 281 matches

by marii
21:04 12. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Replies: 31
Views: 10734

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Tak se chci asi po pul roce mrknout do hry se svou novou postavickou a ono prd.Tomu se rika pech))
by marii
15:32 03. May 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

:)
by marii
23:40 19. Mar 2013
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240750

Re: Váš portret

hodný strejda.)))
by marii
13:12 17. Mar 2013
Forum: Srazy a setkání
Topic: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Replies: 175
Views: 96280

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Rejty wrote:
kucik wrote:...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Co myslíš tím "nechat si u mě motorku"?
no pekne v pokojicku u tebe si ji zaparkuje)))
by marii
20:18 23. Feb 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Muž sleduje televizi a najednou začne křičet.
"...... nechoď tam!!!! nechoď do toho kostela ty kok.te,......... nechooooooooooď!!"
"Miláčku, co sleduješ za film?"
"Ále naše video ze svatby!" :) :) :)
by marii
19:31 16. Feb 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809994

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Ostrovy měly dle mého obrovský kouzlo, podtemno je asi fajn, ale ostrovani byli ostrovani

Říká se tomu selektivní paměť. Ze stejného důvodu mají rádi důchodci komanče. Většinou tohle funguje u starších lidí:)
TAk ja jsem starsi clovek..tak uz mam narok:)...takze si klido pido muzu povzdechnout ...
by marii
17:25 30. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277699

Re: Volby

Vsak ma take kazdy pravo si nechat udelat vypis od sve zdravotni pojistovny a tim padem zkontrolovat co mu za ten rok doktori provedli a nauctovali :wink:
by marii
09:26 26. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277699

Re: Volby

karolina wrote:
Prasokralik wrote: Já si doma prdím sám, terbee jakožto zástupce něžného pohlaví neprdí, nekrká, nekýchá, nechrápe
Nesmysl! Kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí... teda alespoň tak to říkal můj děda :D
Jasne... a krk,prd,hlen musi z tela ven.)))
by marii
16:18 25. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277699

Re: Volby

Tak odvoleno,konecne tahle fraska zvana volby skonci a my vsichni muzeme jit vstric ,,svetlym ,, zitrkum v cele s EU...Je mi tak lito mych deti v cem budou muset zit.
by marii
21:30 23. Jan 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Tak ta je fakt povedena.)))
by marii
16:58 21. Jan 2013
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702287

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Rossini - Semiramide Duet. V podani Joan Sutherland a uzasne mezzosopranistky Marilyn Horne. Dobova nahravka: http://www.youtube.com/watch?v=1C4Pehw_YH8

A tohle je pro kazdeho, ktery kdy zkousel pouzivat vlastni hrdlo nejen k piti, ale i ke zpevu. Prihodne je toto kratke video nazvane ...
by marii
16:15 21. Jan 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Žena: Dala bych si chipsy.
Muž: Nejez to, zase budeš brečet, jak vypadáš.
Z: Jak vypadám?
M: No jak bys vypadala.
Z: To se tě právě ptám. Ptal ses mě, jak vypadám.
... M: Já že se tě ptal? Mne je to přece jedno.
Z: Tobě je jedno jak vypadám?
M: Ale není mi to jedno, co furt mas?
Z: Já nic nemam, jen ...
by marii
20:41 04. Jan 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725219

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Rejty wrote:
marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej... :mrgreen:
Tak proti me je tady vetsina coby kojenci:))) Vcetne Tebe Miso,tak si dej pozor,at nedostanes nabacano... :wink: :D
by marii
13:57 04. Jan 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725219

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Pajule wrote:
Lord_Berserk wrote:
Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu :D
vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ? :mrgreen:
ti odpovim za něj ;D .. jo, občas.
Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
by marii
12:02 04. Jan 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

:))