Search found 281 matches
- 21:04 12. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
- Replies: 31
- Views: 10734
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Tak se chci asi po pul roce mrknout do hry se svou novou postavickou a ono prd.Tomu se rika pech))
- 23:40 19. Mar 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240750
Re: Váš portret
hodný strejda.)))
- 13:12 17. Mar 2013
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
- Replies: 175
- Views: 96280
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
no pekne v pokojicku u tebe si ji zaparkuje)))Rejty wrote:Co myslíš tím "nechat si u mě motorku"?kucik wrote:...nebo kdyby bylo pekne, Rejty mohl bych u tebe nechat motorku?
Re: Vtípky
Muž sleduje televizi a najednou začne křičet.
"...... nechoď tam!!!! nechoď do toho kostela ty kok.te,......... nechooooooooooď!!"
"Miláčku, co sleduješ za film?"
"Ále naše video ze svatby!"

"...... nechoď tam!!!! nechoď do toho kostela ty kok.te,......... nechooooooooooď!!"
"Miláčku, co sleduješ za film?"
"Ále naše video ze svatby!"
- 19:31 16. Feb 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809994
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ostrovy měly dle mého obrovský kouzlo, podtemno je asi fajn, ale ostrovani byli ostrovani
Říká se tomu selektivní paměť. Ze stejného důvodu mají rádi důchodci komanče. Většinou tohle funguje u starších lidí:)
TAk ja jsem starsi clovek..tak uz mam narok:)...takze si klido pido muzu povzdechnout ...
Říká se tomu selektivní paměť. Ze stejného důvodu mají rádi důchodci komanče. Většinou tohle funguje u starších lidí:)
TAk ja jsem starsi clovek..tak uz mam narok:)...takze si klido pido muzu povzdechnout ...
Re: Volby
Vsak ma take kazdy pravo si nechat udelat vypis od sve zdravotni pojistovny a tim padem zkontrolovat co mu za ten rok doktori provedli a nauctovali 
Re: Volby
Jasne... a krk,prd,hlen musi z tela ven.)))karolina wrote:Nesmysl! Kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí... teda alespoň tak to říkal můj dědaPrasokralik wrote: Já si doma prdím sám, terbee jakožto zástupce něžného pohlaví neprdí, nekrká, nekýchá, nechrápe
Re: Volby
Tak odvoleno,konecne tahle fraska zvana volby skonci a my vsichni muzeme jit vstric ,,svetlym ,, zitrkum v cele s EU...Je mi tak lito mych deti v cem budou muset zit.
Re: Vtípky
Tak ta je fakt povedena.)))
- 16:58 21. Jan 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702287
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Rossini - Semiramide Duet. V podani Joan Sutherland a uzasne mezzosopranistky Marilyn Horne. Dobova nahravka: http://www.youtube.com/watch?v=1C4Pehw_YH8
A tohle je pro kazdeho, ktery kdy zkousel pouzivat vlastni hrdlo nejen k piti, ale i ke zpevu. Prihodne je toto kratke video nazvane ...
A tohle je pro kazdeho, ktery kdy zkousel pouzivat vlastni hrdlo nejen k piti, ale i ke zpevu. Prihodne je toto kratke video nazvane ...
Re: Vtípky
Žena: Dala bych si chipsy.
Muž: Nejez to, zase budeš brečet, jak vypadáš.
Z: Jak vypadám?
M: No jak bys vypadala.
Z: To se tě právě ptám. Ptal ses mě, jak vypadám.
... M: Já že se tě ptal? Mne je to přece jedno.
Z: Tobě je jedno jak vypadám?
M: Ale není mi to jedno, co furt mas?
Z: Já nic nemam, jen ...
Muž: Nejez to, zase budeš brečet, jak vypadáš.
Z: Jak vypadám?
M: No jak bys vypadala.
Z: To se tě právě ptám. Ptal ses mě, jak vypadám.
... M: Já že se tě ptal? Mne je to přece jedno.
Z: Tobě je jedno jak vypadám?
M: Ale není mi to jedno, co furt mas?
Z: Já nic nemam, jen ...
- 20:41 04. Jan 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725219
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Tak proti me je tady vetsina coby kojenci:))) Vcetne Tebe Miso,tak si dej pozor,at nedostanes nabacano...Rejty wrote:To bys Kiriho urazila, proti tobě je mladej...marii wrote:Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)
- 13:57 04. Jan 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725219
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Super..konecne zase nekdo ze,, starych,,.)Pajule wrote:ti odpovim za něj ;D .. jo, občas.Lord_Berserk wrote:vo nic si neprisel ... zacnes hrat zas ?Kiri wrote:ahaa, no pidit se tady v tom chaosu po letech nebudu