Search found 2 matches

by Huhala
11:52 02. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Seklá hra
Replies: 0
Views: 3942

Seklá hra

mám prozbu asi v 10:40 se mi sekla hra a už to trvá asi 10 minut server je pořád v běhu a když se to stalo zrovna jsem bojoval. takže když z toho vyjedu nejspíš se oběvim v podsvětí (teda pokud tam už nejsem). takže žádám o radu stráta xp na mém lvl by mě celkem mrzela.

Tak naštestí i když se mě ...
by Huhala
16:38 21. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: Smrt pri vypadku
Replies: 11
Views: 3815

Re: Smrt pri vypadku

Měl bych dotaz a prosbu zároven, po pádu před chvílí sem se objevil v podsvětí, byl sem(postava Lascalen) kousek nad Doubkovem (lok. sev. vřesoviště u lesa) nejspíš mě zabil lítý medvěd, ale jako hraničář na 10lvl nemám s většinou zvířat problém, co se týče agresivity(a když už zautočí nemám problém ...