mám prozbu asi v 10:40 se mi sekla hra a už to trvá asi 10 minut server je pořád v běhu a když se to stalo zrovna jsem bojoval. takže když z toho vyjedu nejspíš se oběvim v podsvětí (teda pokud tam už nejsem). takže žádám o radu stráta xp na mém lvl by mě celkem mrzela.
Tak naštestí i když se mě ...
Search found 2 matches
- 16:38 21. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: Smrt pri vypadku
- Replies: 11
- Views: 3815
Re: Smrt pri vypadku
Měl bych dotaz a prosbu zároven, po pádu před chvílí sem se objevil v podsvětí, byl sem(postava Lascalen) kousek nad Doubkovem (lok. sev. vřesoviště u lesa) nejspíš mě zabil lítý medvěd, ale jako hraničář na 10lvl nemám s většinou zvířat problém, co se týče agresivity(a když už zautočí nemám problém ...