Seklá hra

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Huhala
Nováček
Posts: 2
Joined: 10:15 23. May 2008

Seklá hra

Post by Huhala »

mám prozbu asi v 10:40 se mi sekla hra a už to trvá asi 10 minut server je pořád v běhu a když se to stalo zrovna jsem bojoval. takže když z toho vyjedu nejspíš se oběvim v podsvětí (teda pokud tam už nejsem). takže žádám o radu stráta xp na mém lvl by mě celkem mrzela.

Tak naštestí i když se mě kra zasekla moje postavička souboj úspěšně dobojovala a po vijetí sem přežil
Locked