Search found 6 matches
- 20:49 17. Dec 2008
- Forum: Koš
- Topic: Náboje do luku
- Replies: 14
- Views: 7308
Náboje do luku
Koupil jsem si elektricke náboje do luku a chci se zeptat, jak to funguje?
Re: Ponik
No tak koupil jsem si ponika a je vsechno ok
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
Re: Ponik
No zkusim si ho koupit a doufam ze to bude OK
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
Ponik
Chtěl bych se zeptat jestli ma cenu kupovat ponika jestli je rychlejsi nez postava:?:
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
- 17:32 17. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: Nefunkcni prechod
- Replies: 5
- Views: 3569
Re: Nefunkcni prechod
Stále nefunkčni přechod ke kořenařce!!!
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
_________________
Rigrin Dlouhoprsty
- 14:21 10. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poslední Hak
- Replies: 2
- Views: 2254
Poslední Hak
Když kliknu na odkaz pro stažení posledního Haku, napíše mi to , že stránku nelze zobrazit, jestli byste mi mohli poradit.
Dík
Dík