Search found 86 matches
- 15:09 20. Dec 2023
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400287
Re: Pády servru
reset ve 14:00 pomohl
- 22:09 16. Dec 2023
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Neviditelné pláště
- Replies: 3
- Views: 22202
Neviditelné pláště
po delší době sem zase začal hrát ale z nějakého důvodu se mi na žadné z postav neukazuje plášť ikdyž ho mam na sobě zkoušel sem všechny u barvíře nic nejde zaroveň i ostatní hráči to taky nevidí.
- 19:32 28. Sep 2021
- Forum: Ankety
- Topic: Budoucnost Thalie
- Replies: 34
- Views: 48420
Re: Budoucnost Thalie
sem pro A souhlasím že ty změny by byly už moc zasadní
- 23:44 31. Jul 2020
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 703410
Re: Jakou hudbu posloucháte?
je jich fakt hodně ale zkusím tu dát par co jsou momentalně v mé top 10:
1.MCZG & NOIXES - Sakura 桜 -https://www.youtube.com/watch?v=6NeQ8O8-Enw&list=LLNSMKwkkPw_k7ESby3pvAgg&index=4
2.What's Up Danger · Blackway · Black Caviar - https://www.youtube.com/watch?v=9PY_qyQ1S7M&list=LLNSMKwkkPw ...
1.MCZG & NOIXES - Sakura 桜 -https://www.youtube.com/watch?v=6NeQ8O8-Enw&list=LLNSMKwkkPw_k7ESby3pvAgg&index=4
2.What's Up Danger · Blackway · Black Caviar - https://www.youtube.com/watch?v=9PY_qyQ1S7M&list=LLNSMKwkkPw ...
- 20:38 23. Jul 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
- Replies: 34
- Views: 24330
Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
pořízení hry - není problém
hlavně záleží jaké rizika by nesl přechod a jestli by to za to stálo. každopádně sem pro
PS po přečtení shamanovy odpovědi: všemi 10 pro
hlavně záleží jaké rizika by nesl přechod a jestli by to za to stálo. každopádně sem pro
PS po přečtení shamanovy odpovědi: všemi 10 pro
- 15:04 09. Jan 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Hráčky a jejich postavy
- Replies: 36
- Views: 34289
Re: Hráčky a jejich postavy
heya taky pozdě jak hrom :D muj avatar vždy musí být muž protože ho vnímám jako jedno ze svých vnitřních já a to bych u jiného pohlaví nezvladl a díky tomu odpovídám i na to co mi vadí a to obojí ikdyž holka hraje kluka nebo kluk hraje holku je to fuk přijde mi to nepřirozené jako by to trochu ...
- 00:23 11. Oct 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655827
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
mno nevím jak tak nato koukám zatím v tomhle stavu do toho nehodlam vrážet prachy maximalně sleva 80% 
- 03:08 06. Oct 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655827
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
souhlas jesi to nebude přes 30eček tak se tam asi nasačkuju 
- 19:28 24. Sep 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Tipy na záchranu Thálie ?
- Replies: 26
- Views: 18939
Re: Tipy na záchranu Thálie ?
tyyyjo na ST bych se rád koukl ty lokačky byly fakt dobrý 
Re: Relevely
tak mužu lognout mam dvě postavy připravené
PS:ale zapoměl sem si papirek u Vaileen s infem o řemeslech,goldach a xpech musim to znovu napsat
PS:ale zapoměl sem si papirek u Vaileen s infem o řemeslech,goldach a xpech musim to znovu napsat
- 19:56 23. Sep 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655827
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
par šušní to bere ale naštěstí to je buy to play není to jako wowko kde musím platit i měsíční platby + pokaždé nový datadisk. a čas to je čistě na dotyčném jestli tomu chce věnovat hodně nebo malo času
- 11:03 23. Sep 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655827
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
bylo by dobre mrknout do hry se všema co chcou vyzkoušet black desert a těma co by se radi po době zas vratili co řikáte? .)
Re: Relevely
ja i Vaileen sme připraveni se svými postavami na relvl. pokud bude čas zítra(sobota) máme čas celý den a v neděli k večeru.
Ps: dneska než pudem spát mužem taky
Ps: dneska než pudem spát mužem taky
Re: Relevely
měl bych zajem pokud tu ještě jsi?
- 00:21 19. Sep 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655827
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
jo taky sem to hraval nějakou dobu dost mě to i bavilo jen mi chybí nějaka partaje co by do toho šla semnou solo je to dost pruda navíc prej nedavno udělali update co totalně posunulo hru do P2W dost se tím par lidi zklamalo ale nic podrobného sem nečetl tak kdyby někdo měl bližší info rad si to ...