Search found 86 matches

by Uradin
15:09 20. Dec 2023
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400287

Re: Pády servru

reset ve 14:00 pomohl
by Uradin
22:09 16. Dec 2023
Forum: Ostatní chyby
Topic: Neviditelné pláště
Replies: 3
Views: 22202

Neviditelné pláště

po delší době sem zase začal hrát ale z nějakého důvodu se mi na žadné z postav neukazuje plášť ikdyž ho mam na sobě zkoušel sem všechny u barvíře nic nejde zaroveň i ostatní hráči to taky nevidí.
by Uradin
19:32 28. Sep 2021
Forum: Ankety
Topic: Budoucnost Thalie
Replies: 34
Views: 48420

Re: Budoucnost Thalie

sem pro A souhlasím že ty změny by byly už moc zasadní
by Uradin
23:44 31. Jul 2020
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 703410

Re: Jakou hudbu posloucháte?

je jich fakt hodně ale zkusím tu dát par co jsou momentalně v mé top 10:
1.MCZG & NOIXES - Sakura 桜 -https://www.youtube.com/watch?v=6NeQ8O8-Enw&list=LLNSMKwkkPw_k7ESby3pvAgg&index=4
2.What's Up Danger · Blackway · Black Caviar - https://www.youtube.com/watch?v=9PY_qyQ1S7M&list=LLNSMKwkkPw ...
by Uradin
20:38 23. Jul 2020
Forum: Ankety
Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
Replies: 34
Views: 24330

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

pořízení hry - není problém
hlavně záleží jaké rizika by nesl přechod a jestli by to za to stálo. každopádně sem pro

PS po přečtení shamanovy odpovědi: všemi 10 pro :D
by Uradin
15:04 09. Jan 2020
Forum: Ankety
Topic: Hráčky a jejich postavy
Replies: 36
Views: 34289

Re: Hráčky a jejich postavy

heya taky pozdě jak hrom :D muj avatar vždy musí být muž protože ho vnímám jako jedno ze svých vnitřních já a to bych u jiného pohlaví nezvladl a díky tomu odpovídám i na to co mi vadí a to obojí ikdyž holka hraje kluka nebo kluk hraje holku je to fuk přijde mi to nepřirozené jako by to trochu ...
by Uradin
00:23 11. Oct 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655827

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

mno nevím jak tak nato koukám zatím v tomhle stavu do toho nehodlam vrážet prachy maximalně sleva 80% :D
by Uradin
03:08 06. Oct 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655827

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

souhlas jesi to nebude přes 30eček tak se tam asi nasačkuju :D
by Uradin
19:28 24. Sep 2018
Forum: Pokec
Topic: Tipy na záchranu Thálie ?
Replies: 26
Views: 18939

Re: Tipy na záchranu Thálie ?

tyyyjo na ST bych se rád koukl ty lokačky byly fakt dobrý :)
by Uradin
15:19 24. Sep 2018
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80657

Re: Relevely

tak mužu lognout mam dvě postavy připravené
PS:ale zapoměl sem si papirek u Vaileen s infem o řemeslech,goldach a xpech musim to znovu napsat :D
by Uradin
19:56 23. Sep 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655827

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

par šušní to bere ale naštěstí to je buy to play není to jako wowko kde musím platit i měsíční platby + pokaždé nový datadisk. a čas to je čistě na dotyčném jestli tomu chce věnovat hodně nebo malo času
by Uradin
11:03 23. Sep 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655827

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

bylo by dobre mrknout do hry se všema co chcou vyzkoušet black desert a těma co by se radi po době zas vratili co řikáte? .)
by Uradin
21:31 21. Sep 2018
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80657

Re: Relevely

ja i Vaileen sme připraveni se svými postavami na relvl. pokud bude čas zítra(sobota) máme čas celý den a v neděli k večeru.
Ps: dneska než pudem spát mužem taky :)
by Uradin
19:11 20. Sep 2018
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80657

Re: Relevely

měl bych zajem pokud tu ještě jsi?
by Uradin
00:21 19. Sep 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655827

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

jo taky sem to hraval nějakou dobu dost mě to i bavilo jen mi chybí nějaka partaje co by do toho šla semnou solo je to dost pruda navíc prej nedavno udělali update co totalně posunulo hru do P2W dost se tím par lidi zklamalo ale nic podrobného sem nečetl tak kdyby někdo měl bližší info rad si to ...