Search found 7 matches

by Croden
12:48 01. Sep 2008
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351664

Re: Portrety postav

by Croden
08:39 31. Aug 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

S tou domluvou, sem teda myslel, že stačí domluva s, když to takhle řeknu, "jen" s 2 DM a ne se všema, takže to sem se asi mílil.
Rozhodně hromkočky, je uplně něco jiného, než mělo být tohle. Dyť i v klasickém NWN tahle rasa "nepřátel" je (jméno v toolsetu mezi modely NPC je Guardinal Ayala).
Když ...
by Croden
16:59 30. Aug 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

No nenapadlo mě kam jinam to dát, ale dám to sem jako opak poděkování bo tak nějak, protože se mi s tím chce vyjít na foro - taky abych se vykecal.
Tak dneska sem hrál za svou "zvláštní" postavu a fakt se mi hra líbila. S Kratem a bůh ví kým vším fakt super. Mám tady jak dost lidí ví (teda měl sem ...
by Croden
14:02 30. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Zadní bránu u radnice.
Replies: 4
Views: 3058

Re: Zadní bránu u radnice.

tak teda Ivory =P
by Croden
10:20 30. Aug 2008
Forum: Koš
Topic: Zadní bránu u radnice.
Replies: 4
Views: 3058

Zadní bránu u radnice.

V Ivrilu (bo jak se to město jmenuje) je radnice, která vzadu má bránu a takovou zahrádku. Brána je sice zamčená, ale lze ji projít - neblokuje.
by Croden
10:05 30. Aug 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

No rozhodně už to na mě udělalo dojem =). Jen ty reakce světa, kdy vlastně sem někde číhal bo procházel se a všichni si hleděli své práce a reagovaly. Fakt super
Image
by Croden
20:23 29. Aug 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

Chtěl bych poděkovat DM co semnou dneska hrály. Včera sem si thalii nainstaloval a dneska sem to pořádně ozkoušel a teda luxus =). :wink: