Gnóm An a Thir
http://uloz.to/713655/an-a-thir-t.zip
Search found 7 matches
- 12:48 01. Sep 2008
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351664
- 08:39 31. Aug 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
S tou domluvou, sem teda myslel, že stačí domluva s, když to takhle řeknu, "jen" s 2 DM a ne se všema, takže to sem se asi mílil.
Rozhodně hromkočky, je uplně něco jiného, než mělo být tohle. Dyť i v klasickém NWN tahle rasa "nepřátel" je (jméno v toolsetu mezi modely NPC je Guardinal Ayala).
Když ...
Rozhodně hromkočky, je uplně něco jiného, než mělo být tohle. Dyť i v klasickém NWN tahle rasa "nepřátel" je (jméno v toolsetu mezi modely NPC je Guardinal Ayala).
Když ...
- 16:59 30. Aug 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
No nenapadlo mě kam jinam to dát, ale dám to sem jako opak poděkování bo tak nějak, protože se mi s tím chce vyjít na foro - taky abych se vykecal.
Tak dneska sem hrál za svou "zvláštní" postavu a fakt se mi hra líbila. S Kratem a bůh ví kým vším fakt super. Mám tady jak dost lidí ví (teda měl sem ...
Tak dneska sem hrál za svou "zvláštní" postavu a fakt se mi hra líbila. S Kratem a bůh ví kým vším fakt super. Mám tady jak dost lidí ví (teda měl sem ...
- 14:02 30. Aug 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zadní bránu u radnice.
- Replies: 4
- Views: 3058
Re: Zadní bránu u radnice.
tak teda Ivory =P
- 10:20 30. Aug 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zadní bránu u radnice.
- Replies: 4
- Views: 3058
Zadní bránu u radnice.
V Ivrilu (bo jak se to město jmenuje) je radnice, která vzadu má bránu a takovou zahrádku. Brána je sice zamčená, ale lze ji projít - neblokuje.
- 10:05 30. Aug 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
No rozhodně už to na mě udělalo dojem =). Jen ty reakce světa, kdy vlastně sem někde číhal bo procházel se a všichni si hleděli své práce a reagovaly. Fakt super


- 20:23 29. Aug 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
Chtěl bych poděkovat DM co semnou dneska hrály. Včera sem si thalii nainstaloval a dneska sem to pořádně ozkoušel a teda luxus =). 