Zadní bránu u radnice.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Croden
Nováček
Posts: 7
Joined: 20:15 29. Aug 2008

Zadní bránu u radnice.

Post by Croden »

V Ivrilu (bo jak se to město jmenuje) je radnice, která vzadu má bránu a takovou zahrádku. Brána je sice zamčená, ale lze ji projít - neblokuje.
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Zadní bránu u radnice.

Post by George »

Croden wrote:V Ivrilu (bo jak se to město jmenuje) je radnice, která vzadu má bránu a takovou zahrádku. Brána je sice zamčená, ale lze ji projít - neblokuje.
Myslíš Ivory?? :shock:
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zadní bránu u radnice.

Post by Rejty »

Tak o Ivrilu jsem jeste neslysel. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
Croden
Nováček
Posts: 7
Joined: 20:15 29. Aug 2008

Re: Zadní bránu u radnice.

Post by Croden »

tak teda Ivory =P
Lea Vlčice - Zvláštní dívka, co NIC NEskrývá, protože ji nepovolili hrát.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zadní bránu u radnice.

Post by Rejty »

Ale Ivril zni dobre, treba to nekde pouzijeme. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
Locked