Search found 148 matches

by ravangorn
10:45 20. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Zvyšování útoku
Replies: 2
Views: 2774

Re: Zvyšování útoku

Monk dle: http://nwn.wikia.com/wiki/Monk

Base attack bonus: +3/4 levels. Konkrétně na 5. levelu: +3 (+ modifikátor síly) = 4
by ravangorn
14:25 11. Feb 2010
Forum: Pokec
Topic: Kde pracujete / Co studujete?
Replies: 110
Views: 84345

Re: Kde pracujete / Co studujete?

ČVUT v Praze - FJFI - Softwarové inženýrství v ekonomii.
by ravangorn
22:34 09. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Podtemno -povrch
Replies: 2
Views: 2629

Re: Podtemno -povrch

Na přání hráče zamčeno - spletl si jména...
by ravangorn
19:41 05. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: ECL
Replies: 4
Views: 2954

Re: ECL

kucik wrote: Zas mu neplet hlavu. Na Thalii je ECL odvozeny jen od rasy.
Aha tak to jsem netušil.
by ravangorn
16:34 05. Feb 2010
Forum: Vtípky
Topic: Dvojsmysly
Replies: 77
Views: 56925

Re: Dvojsmysly

Jeden příklad jak jsou třeba čárky ve větě:
TellA: Bacha na ty pavouky jsou jedovadý
TellB: Hmm skvělý a jsem nakažená kurva
:)
by ravangorn
16:31 05. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: ECL
Replies: 4
Views: 2954

Re: ECL

Jen doplním, že dle tabulky:
http://nwn.wikia.com/wiki/ECL
Se ECL liší taky podle povolání.
by ravangorn
20:37 03. Feb 2010
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702277

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Tahle se mi opravdu od Epiky zalíbila. Snad už tady někde není :)

http://www.youtube.com/watch?v=v3j7uaRhy0c
by ravangorn
19:30 03. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: doména kouzla
Replies: 2
Views: 1878

Re: doména kouzla

http://nwn.wikia.com/wiki/Phantasmal_killer

Level 4: Phantasmal killer
Je tam chyba v českém překladu. Budeš ho mít až na 4. okruhu kouzel.

Každopádně zajímavá kombinace domén. Když už to nejde vyléčit, tak to zabiju. :)
by ravangorn
19:25 03. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Rumiště: Povídalo se v Hagolu před zničením (Historie)
Replies: 17
Views: 8009

Re: Povídá se v Hagolu

Mrtvé hlídky

23 dne 11 měsíce 1507 let od Prozření (//OOC: rok 1507) byly nalezeny mrtvé hlídky klanu Smrtirubů u dolu a na území skřetvědů. Obě byly někým napadeny a polovině z bojovníků chyběly hlavy. Hurinbar Khelsten, velící jedné z nich, měl dokonce odsekané ruce a byl provizorně ošetřen ...
by ravangorn
00:38 18. Jan 2010
Forum: IC novinky
Topic: Zprávy z Alwarielu
Replies: 25
Views: 25872

Re: Zprávy z Alwarielu

Opičí horečka

Lothianovi kněží a druidi varují lovce před nezvyklým chováním opic. Jde zřejmě o nějaký druh nemoci. Nakažená zvířata jsou především opice, ale občas jde vidět i zvláštní chování u prasat a různých ptáků. Nakažené zvíře se nebojí a je poseto červenými boláky. Obvykle se pohybují ve ...
by ravangorn
19:17 17. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331916

Re: Vtípky

Nedalo mi to a musel jsem postnout návod jak tisknout když to prostě nefunguje!
http://www.youtube.com/watch?v=yzBQ8x914j8
by ravangorn
15:07 17. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331916

Re: Vtípky

Boreček :D . Tohle je podobný:
http://www.youtube.com/watch?v=YersIyzsOpc
by ravangorn
15:04 17. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331916

Re: Vtípky

Škoda tý špatný kvality, mohlo jít líp vidět ty odletující kousky klávesnice :D
by ravangorn
14:34 15. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Kradení, okrádání & chmatáctví
Replies: 98
Views: 27949

Re: Kradení, okrádání & chmatáctví

Jsem pro zavedení, už je to asi čtvrtý topicu co vznikl. :)
Navíc nevim proč se každej bojí o svoje prsteny a zlato, když je na Thalii zlodějů (radši dodám: tuláků :) ) minimum oproti ostatním hráčům. Když bude omezeno okrádání velkých předmětů tak se není čeho bát, holt si peníze budou dávat ...
by ravangorn
00:10 12. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Trofeje a lovci odměn
Replies: 30
Views: 12849

Re: Trofeje a lovci odměn

Tušim, že těhle topiců už bylo víc. Dokonce jeden ve flames.
Lovecká sezóna je od toho, aby se lovilo. Taky mě vytáčí, když si někdo uschovává trofeje, aby na nich trhnul co nejvíc a co nejdřív.
Tak prosim vás lidi nepřidělávejte WBkům zbytečnou práci na systémech kontroly, beztak tyhle věci ...