Trofeje a lovci odměn

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Trofeje a lovci odměn

Post by Esuliams »

Zdravím všechny.
Chtěla bych a byla bych za to velice ráda, kdyby se zavedl nějaký časový limit, po který by se trofej z bossů dala prodat. Ať už vetešníkovi nebo lovci odměn. Osobně bych to viděla na nějaký 2 restarty. Po uplynutí této doby by šla tato trofej buď prodat za sníženou cenu a nebo vyhodit...
Vadí mi a to nejen mě, když chceme udělat výpravu a po 15minutách po restartu je většina lovců spokojena s několika dny(týdny...) starým, možná prohnilým úlovkem.
A také je výborné, když se jde na výpravu za určitou bestií, kterou chce lovec, riskuje se a když se s ní vrátíme, najednou ji už ten lovec ze "záhadných" důvodů nechce.
Prosila bych vyjádření týmu, lovců a těch baťůžkářů, kteří tohle dělají...
Díky

P.S. A nepiště sem ty blbosti s lahvičkama a louhem, chtěla bych je ve hře vidět. A pak taky toho lovce, co by to od vás vzal.
Last edited by Esuliams on 23:19 11. Jan 2010, edited 1 time in total.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by innfra »

Já ještě nikdy nedal trofej do trezoru, abych si ji odložil a mohl později vybrat kruté prachy, sice jsem si nechával ulovené trofeje v baťůžku a párkrát jsem je takto prodal, ale myslím si že už jsem dozrál a takovýhle věci nemám zapotřebí. Přijít k lovci s hlavou lovené potvory a zjistit, že se neloví je opravdu opruz. Divím se že se přestali mazat proměné u trofejí v trezoru, na jednu stranu jsem rád, že tam můžu odložit tu jednu kůži zuřivý co si skovávám pro strýčka craftera příhodu, ale jinak se mi to nelíbí. zvláště hlavy a různé další orgány... to co se kazí by se opravdu nemělo dát skladovat...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by LDamian »

Jsem pro, minimalne u tech lovcu v lovecke sezone. To batuzkareni je sice leckdy logicky oduvodnitelne /neco se nezkazi/, ale tak nejak to popira zrejme myslenku tech lovcu.

Ted je lovecka sezona na tohle a je treba ted udelat na to vypravu.

PS: ano, vim ze se tim mne a i mnoha ostatnim snizi zisky...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Pajule »

no já lovila trofeje někdy kdysi s elvinem a grombem a alleyoua tariel..a tohle by ěm asi též naštvalo ;) takže se esu nedivím :) zvlášt sharu tu paničku to musí dopálit :D bylo by fajn to ěnjak urpavit
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by ravangorn »

Tušim, že těhle topiců už bylo víc. Dokonce jeden ve flames.
Lovecká sezóna je od toho, aby se lovilo. Taky mě vytáčí, když si někdo uschovává trofeje, aby na nich trhnul co nejvíc a co nejdřív.
Tak prosim vás lidi nepřidělávejte WBkům zbytečnou práci na systémech kontroly, beztak tyhle věci zatěžujou server (pak to padá a každej je nasranej). U koho uvidim trofej, která se může zkazit zkazí se (bez nároku na vyplacení) a ještě dostane nějakou náhodou zlou nemoc :twisted: .
Do trezoru to schovávat nemá cenu, je potom neprodejná (u kůží je to jedno - kraftit se daj stejně).
DM
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by kucik »

Jo, ale napred to taky musim upravit, aby to tu lovenou zver udrzelo dyl, pak muzu nastavit, aby trofeje musely bejt cerstve.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Bahnak »

Nevidím v stávajícím systému odměn lovcům žádný problém, líbí se mi tak jak je nastaven... Pokud někdo batužkuje odmeny "na později" tak at... Nedělá přece nic tak hrozného. mě to přijde sice divný, já chci peníze hned, u výprav kde jde více lidí by se asi ostatním nelíbilo kdybych řekl že jim dám prachy až bude lovná sezona daneho bosse...
Ale pokud je to creeper, který jede solo, udelá si kolečko kde zabije 5 bossu, vrátí se do mesta a koukne k lovci co a jak, zjisti že prdlajz, pak odlogne koukne se znova po restartu a vydela na tom... Nevim, nejsem kompetentni o tomto rozhodovat, ale proč měnit něco co funguje... Když vykupči surovin řekne, že chce koupit 20 vybroušenych živcu, tak taky jdeš a nakopeš si je znova a vybrousíš a nebo když je máš náhodou v inventáři tak mu je střeliš?
Prostě mi ty názory nějak nesedí...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by -RoF- »

A jeje sem čekal, kdy něco takové vznikne :roll: .

Áno já s Arii si trofeje nechávám a dívám se co se kde loví. A proč ne? Zabijeme bosse a pak se s partákama domluvíme jestli trofej prodáme hned a nebo počkáme až se bude lovit. Já v tom problém nevidím.
Se zase vymyslí systém a pak to jen bude dělat bordel, no co už.

Jinak Esu 15 minut po restu asi ne. přijde mi že většina lovců ti řekne co se loví víc jak po hodině, hned po restu nemají nic :wink:.

No co už asi se budu muset stavit k vetešníkovi to prodat. :wink:. Jinak je mi to vcelku fuk, mě tahle úprava vadit nebude.

PS: Esu v lovení a odevzdávání trofejí má dle mě každý stejné podmínky. Když ji ulovíte a už vás někdo předběhl, taky si trofej můžete nechat na jindy ;)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Theogil I »

Ona pravda bude asi někde mezi.
Možná by jsme se ale mohli přesunout trošku do minulosti a zamyslet se proč Nomis (myslím že to byl on) ty lovce trofejí stvořil a nascriptoval. Nemám čas a popravdě se mi nechce hledat v koši, ale pokud mě paměť neklame důvod byl:

Nabídnout možnost vyšším levelům kam jít v daném okamžiku na výpravu, dát jim důvod a odměnit je sladkou odměnou v podobě zvýšené ceny výkupu.

Nu tak tohle se myslím vytratilo tím, že to schováváte v batozích a tudíž se domnívám, že tento "obchodník" stratil svůj význam. Jsou potom jen dvě možnosti jak se k tomu postavit:

a) nechat to tak to je - pak ať mi někdo vysvětlí proč je tendence omezit craftery a tohle, co zcela evidentně neplní co se od toho chtělo se nechá být

b) provede se drobná úprava - jakákoli - např. nakopíruje se script od babky kořenářky i lovci (to pak bude někdo koukat až se vypíše - trofej letí do koše, takový starý plesnivý a zkažený kus ti nezaplatím - a ten se naváže na čas od ulovení vůči vypsání lovné sezóny kdy čím více času to bude tím vyšší bude pravděpodobnost že vám to vyhodí a dostanete prdinec :wink:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by -RoF- »

No jo ale jaká je pravděpodobnost, že se zrovna bude lovit trofej, kterou mám u sebe. Aria má u sebe asi 10 trofejí, možná víc. A co tam chodím lovce, tak hodně často se stane, že se zrovna nic z toho neloví. Takže nevím zas tak drastické to není. Zvlášť už díky tomu, kolik je na thalii dungů a s tím i bossů (za což sem rád, páč je to super věc ;), nikde sem tolik dungů neviděl )

Ale co už neřeším, budu fér k ostatním ;). Trofeje, co mám u sebe prodám vetešníkovi a další trofeje uchovávat nebudu no.
Theogil I wrote: b) provede se drobná úprava - jakákoli - např. nakopíruje se script od babky kořenářky i lovci (to pak bude někdo koukat až se vypíše - trofej letí do koše, takový starý plesnivý a zkažený kus ti nezaplatím - a ten se naváže na čas od ulovení vůči vypsání lovné sezóny kdy čím více času to bude tím vyšší bude pravděpodobnost že vám to vyhodí a dostanete prdinec :wink:
Hehe v tom případě at se opraví i kořenářka, páč kdysi sem ji donesl i čerstvě natrhané byliny a hodila je do koše. Takže tam je asi náhodný hod. A beztak, to jsou jen další a další scripty pro WB a dle mě jejich (nebo spíš jeho, když je jeden) zbytečné vytěžování, ale jak chcete no.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Theogil I »

-RoF- wrote: Hehe v tom případě at se opraví i kořenářka, páč kdysi sem ji donesl i čerstvě natrhané byliny a hodila je do koše. Takže tam je asi náhodný hod. A beztak, to jsou jen další a další scripty pro WB a dle mě jejich (nebo spíš jeho, když je jeden) zbytečné vytěžování, ale jak chcete no.
Souhlas, ta baba odporná má už od Boindila podmínku s výstrahou. Ještě jednůc mu čerstvé bylinky vyhodí do koše a zatancuje si taneček svatého Víta na pastech, které se čirou náhodou zjeví pod jejíma plesnivejma, smradlavejma haksnama jako je Nord nade mnou. :D
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by innfra »

Jako tahat 10 trofejí, to už mi připadá fakt moc :shock: Já skladoval možná tak maximálně 2 nejdražší a hodně blbě přístupný(když jsem fakt nutně potřeboval prachy)... co jsem tuhle prodával s Tariel byl štít z hrobky ze zdola, kterej jsem tušil, že ani nikdo neví kde je a tudíž to nikomu vadit nebude(navíc to bylo ještě až někdy večer co jsem to prodával), ale jakmile tam něco po tom RESTARTU je a je to ulovitelný někým menším lvlem, než epicem, je to hned pryč, což je ihned a né až po hodině, jak tvrdíš rofe... A jelikož nejsi jedinej baťůžkář, že jo Jorgu ? Vůbec se nepotkáváme na trase restart/pád - lovci odměn a pak odlogneš. Tak prostě neni možnost na něco malýho jen tak prostě zajít. Proč vy epici teda neprodáváte nějaký silnější potvory, který se nechodí a jsou u lovce celkem pravidelně ?

To bahmak: kámen je kámen, to samé železo, to se nezkazí, mám na mysli takovou červy prolezlou palici, kterou si někdo suší v invu už pěknej měsíc...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by Sveneld »

jo navrhovany zmeny kvuli lovecke sezone smysl maji


akorat, jak se tu stale opirate do tech zkazenych veci - tak jediny trofeje co me napadaji ze se "rychle" zkazi jsou ty hlavy a vnitrnosti- pak je tu spousta trofeji co tomu nepodlehaji, soucastky, supiny, lebky, kuze - nektere asi chteji asi lehce upravit
nwn
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by kucik »

Lovecká sezóna prostě znamená, že se to loví teď. Že má někdo zájem, aby teď ta potvora zmizela. Né aby mu někdo přinesl trofej, kterou si suší na horší časy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Trofeje a lovci odměn

Post by LDamian »

Udelat to tak idealne, aby vetesnikovi to prodat slo stale, ale ne lovci odmen.

Tedy nejde ani tak o to, co se kazi/nekazi... ona ta hlava jde klidne nechat vypreparovat...

Jde o to, ze ta lovecka sezona by mela byt tak trochu sportovni zalezitost nebo jak to popsat... ze by mel brat proste veci pouze v te lovecke sezone ziskane...

Neco jako kdyz se dela soutez o nejvetsiho uloveneho kapra, tak si tam nikdo nemuze prinyst svyho ulovenyho kapra z doby pred dvema tydnama... a to i kdyby se mu do te doby nezkazil, protoze by byl treba nauzenej. :wink:

Bylo by mozne, aby to fungovalo tak, ze pri zvoleni trofeje pro danou loveckou sezonu by trofej u toho konkretniho bosse automaticky dostala tag, diky kteremu by se sparovala s pozadavkem toho lovce? Proste ze by nechtel jakykoli krunyr klepetnatce, ale ze by chtel ten krunyr toho klepetnatce, co se tam zrovna poflakuje v jeskyni?

Nebo jinak to osetrit, aby vysledek byl podobny tomuto.

Mimochodem kdyby se s tim nekomu chtelo fakt babrat, klidne by boss, ktery je zrovna v lovecke sezone mohl byt posileny... treba by dostal dvojnasobne zivotu... lovecka sezona by pak znamenala, ze se lovec doslechl, ze zrovna ted je tam v te jeskyni ten sef trollu fakt vyjimecne silny a tedy jeho trofej ma zvlastni hodnotu...
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Locked