Search found 19 matches

by zuuzza
02:33 19. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
Replies: 63
Views: 22702

Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010

ja bych se rada ukazala, ale musim za rodicema. :wall:
by zuuzza
08:14 18. Aug 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407385

Re: Poděkování

sendys wrote:Děkuji kraťovy za skvele DMkovani a je mi lito ze odešel :( byla snim fakt sranda a nikdy nuda :)
K tomu se musim jenom podepsat a nekolikrat to podtrhnout. Krato, diky.
by zuuzza
08:04 02. Aug 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407385

Re: Poděkování

Jkerry wrote:Děkuji Joance za včerejší hru :) Docela mi napravila špatnej den. Ani jsem nevnímal čas.
Taky diky, ta noc nejak pri tom utekla :roll: krušná jsou rána hráčova...
by zuuzza
22:12 17. Jul 2010
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 352633

Re: Portréty postav

Joana Adamsova
by zuuzza
18:15 12. May 2010
Forum: Koš
Topic: Radní - Karathská knihovna - frakce - OPRAVENO
Replies: 1
Views: 2336

Radní - Karathská knihovna - frakce - OPRAVENO

Radní v Karathské knihovně se zjevující má červenou frakci a při každém vstupu PC ho stráže, případně ostatní NPC v knihovně pobývající, zabijí.
by zuuzza
10:32 14. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: Pomlouvačně propagandistický topic
Replies: 161
Views: 63196

Re: Žalovníček žaluje...

Ja nechapu proc zrusili odkaz na Thalii - achjo jak malí kluci, když jim berete autíčko. Ale mě do toho nic neni, že... :roll:
by zuuzza
00:21 13. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: WWQ
Replies: 92
Views: 29582

Re: WWQ

Já se psát nebudu, protože bych se ráda zúčastnila ale díky situaci na Thalii nemohu, Joana.
by zuuzza
14:56 07. Nov 2008
Forum: Koš
Topic: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Replies: 82
Views: 25064

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Tak já tu zkroušeně hlásím že nemůžu. Práce pitomá *nakopne zmuchlaný papír na zemi* a já se na vás tak těšila...
by zuuzza
19:57 30. Oct 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407385

Re: Poděkování

Já děkuji za jednu hodnou kapitánku a rozčílené elfy. A za malého klučinu, co mě připravil o pěkný peníz a lesklý prstýnek... :?

Byl to příklad toho, že quest nemusí zákonitě obsahovat i peněžní odměnu, ba co - quest může postavu o finance i připravit :lol:


Já také děkuji za pěknou hru. Navíc ...
by zuuzza
17:13 30. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Učitel vraha
Replies: 14
Views: 5507

Re: Učitel vraha

No právě :?
by zuuzza
16:20 30. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Učitel vraha
Replies: 14
Views: 5507

Re: Učitel vraha

Nebuď netrpělívý, takhle ho nepotkáš nikdy :P
by zuuzza
16:19 30. Oct 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407385

Re: Poděkování

Já děkuji za jednu hodnou kapitánku a rozčílené elfy. A za malého klučinu, co mě připravil o pěkný peníz a lesklý prstýnek... :?
by zuuzza
09:43 28. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: prodavač mul v Ivory
Replies: 2
Views: 2109

prodavač mul v Ivory

Prodvavč mul v Ivory nepronajímá muly - normálně to vezme 100zl, ale žádná mula se mi nepronajme... :?
by zuuzza
15:18 27. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Replies: 82
Views: 25064

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

já se taky hlásím a pokud někdo jede z Prahy, tak se k němu ráda přichomejtnu
by zuuzza
13:18 27. Oct 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407385

Re: Poděkování

díky moc hráčúm Sinty a Ravangorna za krásné večerní posezení U Racka. Byli jste skvělí. :P