Search found 19 matches
- 02:33 19. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
- Replies: 63
- Views: 22702
Re: PODZIMNÍ SRAZ THALIE - Sobota 27. 11. 2010
ja bych se rada ukazala, ale musim za rodicema. 
- 08:14 18. Aug 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1407385
Re: Poděkování
K tomu se musim jenom podepsat a nekolikrat to podtrhnout. Krato, diky.sendys wrote:Děkuji kraťovy za skvele DMkovani a je mi lito ze odešelbyla snim fakt sranda a nikdy nuda
- 08:04 02. Aug 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1407385
Re: Poděkování
Taky diky, ta noc nejak pri tom uteklaJkerry wrote:Děkuji Joance za včerejší hruDocela mi napravila špatnej den. Ani jsem nevnímal čas.
- 22:12 17. Jul 2010
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 352633
Re: Portréty postav
Joana Adamsova
- 18:15 12. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Radní - Karathská knihovna - frakce - OPRAVENO
- Replies: 1
- Views: 2336
Radní - Karathská knihovna - frakce - OPRAVENO
Radní v Karathské knihovně se zjevující má červenou frakci a při každém vstupu PC ho stráže, případně ostatní NPC v knihovně pobývající, zabijí.
- 10:32 14. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: Pomlouvačně propagandistický topic
- Replies: 161
- Views: 63196
Re: Žalovníček žaluje...
Ja nechapu proc zrusili odkaz na Thalii - achjo jak malí kluci, když jim berete autíčko. Ale mě do toho nic neni, že... 
Re: WWQ
Já se psát nebudu, protože bych se ráda zúčastnila ale díky situaci na Thalii nemohu, Joana.
- 14:56 07. Nov 2008
- Forum: Koš
- Topic: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
- Replies: 82
- Views: 25064
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Tak já tu zkroušeně hlásím že nemůžu. Práce pitomá *nakopne zmuchlaný papír na zemi* a já se na vás tak těšila...
- 19:57 30. Oct 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1407385
Re: Poděkování
Já děkuji za jednu hodnou kapitánku a rozčílené elfy. A za malého klučinu, co mě připravil o pěkný peníz a lesklý prstýnek... :?
Byl to příklad toho, že quest nemusí zákonitě obsahovat i peněžní odměnu, ba co - quest může postavu o finance i připravit :lol:
Já také děkuji za pěknou hru. Navíc ...
Byl to příklad toho, že quest nemusí zákonitě obsahovat i peněžní odměnu, ba co - quest může postavu o finance i připravit :lol:
Já také děkuji za pěknou hru. Navíc ...
- 17:13 30. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Učitel vraha
- Replies: 14
- Views: 5507
Re: Učitel vraha
No právě 
- 16:20 30. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Učitel vraha
- Replies: 14
- Views: 5507
Re: Učitel vraha
Nebuď netrpělívý, takhle ho nepotkáš nikdy 
- 16:19 30. Oct 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1407385
Re: Poděkování
Já děkuji za jednu hodnou kapitánku a rozčílené elfy. A za malého klučinu, co mě připravil o pěkný peníz a lesklý prstýnek... 
- 09:43 28. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: prodavač mul v Ivory
- Replies: 2
- Views: 2109
prodavač mul v Ivory
Prodvavč mul v Ivory nepronajímá muly - normálně to vezme 100zl, ale žádná mula se mi nepronajme... 
- 15:18 27. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
- Replies: 82
- Views: 25064
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
já se taky hlásím a pokud někdo jede z Prahy, tak se k němu ráda přichomejtnu
- 13:18 27. Oct 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1407385
Re: Poděkování
díky moc hráčúm Sinty a Ravangorna za krásné večerní posezení U Racka. Byli jste skvělí. 