VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Velký podzimní sraz Thalie:
Kde?
Sraz se uskuteční tradičně v Plzni.
Kdy?
Velký podzimní sraz Thalie se uskuteční v sobotu 15.11. 2008. Sraz bude ve 14:45 před plzeňským pivovarem. Kdo nemá zájem o prohlídku, tak od 18:00 budeme Na Parkáně. Pokud by tam někdo nemohl trefit, je možné jej vyzvednout dříve po individuální domluvě.
Program:
14,45 - sraz před pivovarem
15,00 - 16,45 - prohlídka pivovaru
16,45 - přesun do pivovarského muzea
17,00 - 17,45 - prohlídka pivovarského muzea
17,45 - přesun Na Parkán
18,00 - bujaré pití až dokud nás nevyhodí
Co tam?
Letošní podzimní sraz bude trochu komplikovaný. Jelikož nejsme žádní kulturní barbaři, tak jsem si dovolil vložit ke srazu pro zájemce ještě odpolední program a to návštěvu plzeňského pivovaru a pivovarského muzea. Poté poputujeme do jedné z tradičních plzeňských hospůdek - Na Parkánu.
Šenk „ Na Parkánu“
Součástí Pivovarského muzea je staročeský šenk „Na Parkánu“, kde je možné ochutnat nefiltrované a nepasterované pivo. Tedy pivo, jaké bývalo čepováno před více než 100 lety spolu s tradičním českým občerstvením.
http://www.naparkanu.com/na-parkanu
Pivovarské muzeum
V prostorách původního právovárečného domu v centru města Plzně, které je unikátní stavební památkou celosvětového významu, se nachází expozice zachycující vývoj pivovarnictví od starověku až do poloviny 19. století. V první části expozice se nacházejí nejstarší zmínky o vaření piva ve světě. Následují rozsáhlé expozice o vaření piva ve středověku a v Plzni. Další část představuje rozvoj pivovarnictví a věd v novověku do průmyslové revoluce v 19. století. Expozici uzavírají zajímavé, unikátní i kuriózní nádoby na pití či servírování piva a mnoho zajímavých exponátů vztahujících se k pivu. Součástí prohlídky je i ochutnávka piva.
http://www.pruvodce.com/pivovarskemuzeum/
Pivovar
Pro rok 2008 jsme připravili pro návštěvníky zcela novou expozici v pivovaru Plzeňský Prazdroj, a.s., která vzdává hold své vlajkové lodi, pivu Pilsner Urquell. Prohlídka začíná krátkým filmem o historii pivovaru a značky. Dále pokračuje do nejmodernější stáčírny s kapacitou 60 000 lahví za hodinu. Poté návštěvníci vyjedou do 2. patra varny největším osobním výtahem v ČR, aby se v netradičním prostoru otočného kina dozvěděli, jak a z jakých surovin se pivo Pilsner Urquell vyrábí. Všemi smysly na ně zapůsobí unikátní expozice surovin, ze kterých se pivo vyrábí. Následuje prohlídka unikátní historické varny a varny současné. V základech varny se nachází expozice nazvaná Síň slávy, kde jsou soustředěné nejzajímavější památky pivovaru. Zlatým hřebem prohlídky je bezesporu ochutnávka piva Pilsner Urquell přímo z ležáckého sudu.
http://www.prazdroj.cz/cz/prijedte-k-nam/pivovar-plzen
Cena:
Prohlídka pivovaru a pivovarského muzea stojí celkem 220 kč (120 kč pivovar + 100 kč muzeum). Hlasujte v anketě a napiště, jestli máte zájem, ať vím, kolik přijede lidí. Když by jich bylo moc, tak musím prohlídku zamluvit. Také se na večer musí zamluvit hospoda.
* K prohlídce pivovarem si můžete objednat ochutnávku piva ve sklepích do originální dárkové sklenice „Prazdroj.“ Pivo bude návštěvníkům načepováno do sklenice, kterou si po degustaci sami umyjí a odnesou jako dárek.
Cena sklenice á 60,- CZK *
Hlasujtě prosím všichni v anketě, i ti co nepřijedete!
Kde?
Sraz se uskuteční tradičně v Plzni.
Kdy?
Velký podzimní sraz Thalie se uskuteční v sobotu 15.11. 2008. Sraz bude ve 14:45 před plzeňským pivovarem. Kdo nemá zájem o prohlídku, tak od 18:00 budeme Na Parkáně. Pokud by tam někdo nemohl trefit, je možné jej vyzvednout dříve po individuální domluvě.
Program:
14,45 - sraz před pivovarem
15,00 - 16,45 - prohlídka pivovaru
16,45 - přesun do pivovarského muzea
17,00 - 17,45 - prohlídka pivovarského muzea
17,45 - přesun Na Parkán
18,00 - bujaré pití až dokud nás nevyhodí
Co tam?
Letošní podzimní sraz bude trochu komplikovaný. Jelikož nejsme žádní kulturní barbaři, tak jsem si dovolil vložit ke srazu pro zájemce ještě odpolední program a to návštěvu plzeňského pivovaru a pivovarského muzea. Poté poputujeme do jedné z tradičních plzeňských hospůdek - Na Parkánu.
Šenk „ Na Parkánu“
Součástí Pivovarského muzea je staročeský šenk „Na Parkánu“, kde je možné ochutnat nefiltrované a nepasterované pivo. Tedy pivo, jaké bývalo čepováno před více než 100 lety spolu s tradičním českým občerstvením.
http://www.naparkanu.com/na-parkanu
Pivovarské muzeum
V prostorách původního právovárečného domu v centru města Plzně, které je unikátní stavební památkou celosvětového významu, se nachází expozice zachycující vývoj pivovarnictví od starověku až do poloviny 19. století. V první části expozice se nacházejí nejstarší zmínky o vaření piva ve světě. Následují rozsáhlé expozice o vaření piva ve středověku a v Plzni. Další část představuje rozvoj pivovarnictví a věd v novověku do průmyslové revoluce v 19. století. Expozici uzavírají zajímavé, unikátní i kuriózní nádoby na pití či servírování piva a mnoho zajímavých exponátů vztahujících se k pivu. Součástí prohlídky je i ochutnávka piva.
http://www.pruvodce.com/pivovarskemuzeum/
Pivovar
Pro rok 2008 jsme připravili pro návštěvníky zcela novou expozici v pivovaru Plzeňský Prazdroj, a.s., která vzdává hold své vlajkové lodi, pivu Pilsner Urquell. Prohlídka začíná krátkým filmem o historii pivovaru a značky. Dále pokračuje do nejmodernější stáčírny s kapacitou 60 000 lahví za hodinu. Poté návštěvníci vyjedou do 2. patra varny největším osobním výtahem v ČR, aby se v netradičním prostoru otočného kina dozvěděli, jak a z jakých surovin se pivo Pilsner Urquell vyrábí. Všemi smysly na ně zapůsobí unikátní expozice surovin, ze kterých se pivo vyrábí. Následuje prohlídka unikátní historické varny a varny současné. V základech varny se nachází expozice nazvaná Síň slávy, kde jsou soustředěné nejzajímavější památky pivovaru. Zlatým hřebem prohlídky je bezesporu ochutnávka piva Pilsner Urquell přímo z ležáckého sudu.
http://www.prazdroj.cz/cz/prijedte-k-nam/pivovar-plzen
Cena:
Prohlídka pivovaru a pivovarského muzea stojí celkem 220 kč (120 kč pivovar + 100 kč muzeum). Hlasujte v anketě a napiště, jestli máte zájem, ať vím, kolik přijede lidí. Když by jich bylo moc, tak musím prohlídku zamluvit. Také se na večer musí zamluvit hospoda.
* K prohlídce pivovarem si můžete objednat ochutnávku piva ve sklepích do originální dárkové sklenice „Prazdroj.“ Pivo bude návštěvníkům načepováno do sklenice, kterou si po degustaci sami umyjí a odnesou jako dárek.
Cena sklenice á 60,- CZK *
Hlasujtě prosím všichni v anketě, i ti co nepřijedete!
Vedoucí týmu Thalie
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
Zatím jedou:
- Rejty, Krata, Johny, nomis_b, Žorž, Lord_Berserk, Igor, Hassan, Awadar, Theogil, jaara, steel_martin, Marwin, Neithan, Sorrow, Anderson I
- Rejty, Krata, Johny, nomis_b, Žorž, Lord_Berserk, Igor, Hassan, Awadar, Theogil, jaara, steel_martin, Marwin, Neithan, Sorrow, Anderson I
Vedoucí týmu Thalie
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
Hůůůrá! KŮŮŮLTŮŮŮRA! *dychtivě odhrne tesáky*
To se nesmí vynechat! Beru všechno do posledního bodu možného programu! Tak!
P.S. Čas mi krásně vychází nedlouho po jednom přímo osudovém testu z věd matematických...vyložená náplň sobotního odpoledne mi proto vyloženě sedne.
To se nesmí vynechat! Beru všechno do posledního bodu možného programu! Tak!
P.S. Čas mi krásně vychází nedlouho po jednom přímo osudovém testu z věd matematických...vyložená náplň sobotního odpoledne mi proto vyloženě sedne.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
mmmmm možná...hodne závisí na bratrovi

Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
já se taky hlásím a pokud někdo jede z Prahy, tak se k němu ráda přichomejtnu
Joana Adamsova
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
zuuzza wrote:já se taky hlásím a pokud někdo jede z Prahy, tak se k němu ráda přichomejtnu
No ja pojedu na 85% z Prahy.Na 50% autem, kdyz to budu vedet vsechno na 100% dal bych ti vedet a nejak se muzem domluvit asi by nas bylo vic stejne
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
Piš mě tam 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
sakra já bych rád, ale vážně nevim jak mně to vyjde.. 
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08
budu se snazit dodrzet pitnej rezim jako posledne s Rejtym a 2 trpajzlikama 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Ja by som naozaj rad ale asi to nevyda, este sa pokusim ukecat Fuxa a mozno snad.....
A hlavne 15. je pred vyplatou

A hlavne 15. je pred vyplatou
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Budu... pokud teda nebudu v indispozici - je pravděpodobné, že pujdu někdy kolem půlky listopadu na operaci očí. (spot +6)
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08
Theogile, Paralchyne, pojedeme zase vasim supr trupr autem pres Kratov a Jonnyov?
A zase se craftí...