VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Na podzimní sraz Thalie 15.11. 2008:

Přijedu a MÁM zájem o doprovodný program.
14
50%
Přijedu a NEMÁM zájem o doprovodný program.
7
25%
Nepřijedu.
7
25%
 
Total votes: 28

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Post by Rejty »

Velký podzimní sraz Thalie:


Kde?

Sraz se uskuteční tradičně v Plzni.

Kdy?

Velký podzimní sraz Thalie se uskuteční v sobotu 15.11. 2008. Sraz bude ve 14:45 před plzeňským pivovarem. Kdo nemá zájem o prohlídku, tak od 18:00 budeme Na Parkáně. Pokud by tam někdo nemohl trefit, je možné jej vyzvednout dříve po individuální domluvě.

Program:

14,45 - sraz před pivovarem
15,00 - 16,45 - prohlídka pivovaru
16,45 - přesun do pivovarského muzea
17,00 - 17,45 - prohlídka pivovarského muzea
17,45 - přesun Na Parkán
18,00 - bujaré pití až dokud nás nevyhodí

Co tam?

Letošní podzimní sraz bude trochu komplikovaný. Jelikož nejsme žádní kulturní barbaři, tak jsem si dovolil vložit ke srazu pro zájemce ještě odpolední program a to návštěvu plzeňského pivovaru a pivovarského muzea. Poté poputujeme do jedné z tradičních plzeňských hospůdek - Na Parkánu.

Šenk „ Na Parkánu“

Součástí Pivovarského muzea je staročeský šenk „Na Parkánu“, kde je možné ochutnat nefiltrované a nepasterované pivo. Tedy pivo, jaké bývalo čepováno před více než 100 lety spolu s tradičním českým občerstvením.

http://www.naparkanu.com/na-parkanu

Pivovarské muzeum

V prostorách původního právovárečného domu v centru města Plzně, které je unikátní stavební památkou celosvětového významu, se nachází expozice zachycující vývoj pivovarnictví od starověku až do poloviny 19. století. V první části expozice se nacházejí nejstarší zmínky o vaření piva ve světě. Následují rozsáhlé expozice o vaření piva ve středověku a v Plzni. Další část představuje rozvoj pivovarnictví a věd v novověku do průmyslové revoluce v 19. století. Expozici uzavírají zajímavé, unikátní i kuriózní nádoby na pití či servírování piva a mnoho zajímavých exponátů vztahujících se k pivu. Součástí prohlídky je i ochutnávka piva.

http://www.pruvodce.com/pivovarskemuzeum/

Pivovar

Pro rok 2008 jsme připravili pro návštěvníky zcela novou expozici v pivovaru Plzeňský Prazdroj, a.s., která vzdává hold své vlajkové lodi, pivu Pilsner Urquell. Prohlídka začíná krátkým filmem o historii pivovaru a značky. Dále pokračuje do nejmodernější stáčírny s kapacitou 60 000 lahví za hodinu. Poté návštěvníci vyjedou do 2. patra varny největším osobním výtahem v ČR, aby se v netradičním prostoru otočného kina dozvěděli, jak a z jakých surovin se pivo Pilsner Urquell vyrábí. Všemi smysly na ně zapůsobí unikátní expozice surovin, ze kterých se pivo vyrábí. Následuje prohlídka unikátní historické varny a varny současné. V základech varny se nachází expozice nazvaná Síň slávy, kde jsou soustředěné nejzajímavější památky pivovaru. Zlatým hřebem prohlídky je bezesporu ochutnávka piva Pilsner Urquell přímo z ležáckého sudu.

http://www.prazdroj.cz/cz/prijedte-k-nam/pivovar-plzen

Cena:

Prohlídka pivovaru a pivovarského muzea stojí celkem 220 kč (120 kč pivovar + 100 kč muzeum). Hlasujte v anketě a napiště, jestli máte zájem, ať vím, kolik přijede lidí. Když by jich bylo moc, tak musím prohlídku zamluvit. Také se na večer musí zamluvit hospoda.

* K prohlídce pivovarem si můžete objednat ochutnávku piva ve sklepích do originální dárkové sklenice „Prazdroj.“ Pivo bude návštěvníkům načepováno do sklenice, kterou si po degustaci sami umyjí a odnesou jako dárek.
Cena sklenice á 60,- CZK *


Hlasujtě prosím všichni v anketě, i ti co nepřijedete!
Attachments
Pivovarské muzeum
Pivovarské muzeum
Pivovar
Pivovar
V pivovaru
V pivovaru
V pivovaru
V pivovaru
Na Parkáně
Na Parkáně
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by Rejty »

Zatím jedou:

- Rejty, Krata, Johny, nomis_b, Žorž, Lord_Berserk, Igor, Hassan, Awadar, Theogil, jaara, steel_martin, Marwin, Neithan, Sorrow, Anderson I
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by nomis_b »

Nomis take.
A zase se craftí...
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by Žorž »

Hůůůrá! KŮŮŮLTŮŮŮRA! *dychtivě odhrne tesáky*

To se nesmí vynechat! Beru všechno do posledního bodu možného programu! Tak!

P.S. Čas mi krásně vychází nedlouho po jednom přímo osudovém testu z věd matematických...vyložená náplň sobotního odpoledne mi proto vyloženě sedne. ;)
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by Pajule »

mmmmm možná...hodne závisí na bratrovi :twisted: :lol: :roll:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
zuuzza
Nováček
Posts: 19
Joined: 23:03 17. Oct 2008
Location: Praha
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by zuuzza »

já se taky hlásím a pokud někdo jede z Prahy, tak se k němu ráda přichomejtnu
Joana Adamsova
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by Hassan »

zuuzza wrote:já se taky hlásím a pokud někdo jede z Prahy, tak se k němu ráda přichomejtnu

No ja pojedu na 85% z Prahy.Na 50% autem, kdyz to budu vedet vsechno na 100% dal bych ti vedet a nejak se muzem domluvit asi by nas bylo vic stejne :wink:
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by igor »

Piš mě tam :)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by pepa48 »

sakra já bych rád, ale vážně nevim jak mně to vyjde.. :(
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by Lord_Berserk »

budu se snazit dodrzet pitnej rezim jako posledne s Rejtym a 2 trpajzlikama :twisted:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.10.08

Post by Rejty »

Co Slovaci? Dorazi?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Post by Prometheus »

Ja by som naozaj rad ale asi to nevyda, este sa pokusim ukecat Fuxa a mozno snad.....
A hlavne 15. je pred vyplatou :shock: :shock: :shock:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Post by Rejty »

Duvod oslavit prichazejici vyplatu. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Post by steel_martin »

Budu... pokud teda nebudu v indispozici - je pravděpodobné, že pujdu někdy kolem půlky listopadu na operaci očí. (spot +6)
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: VELKÝ PODZIMNÍ SRAZ THALIE - 15.11.08

Post by nomis_b »

Theogile, Paralchyne, pojedeme zase vasim supr trupr autem pres Kratov a Jonnyov?
A zase se craftí...
Locked