Search found 91 matches
- 18:19 05. Dec 2008
- Forum: Koš
- Topic: Padání lokace "* Zamořené tunely - kříová jeskyně"
- Replies: 2
- Views: 2300
Padání lokace "* Zamořené tunely - kříová jeskyně"
Často při načítání shazuje hru (vyhodí se error hry a nwn padne). Testováno na dvou PC.
- 11:31 05. Mar 2008
- Forum: Koš
- Topic: Pravidla a zvyklosti při PVP
- Replies: 100
- Views: 36990
Re: Pravidla a zvyklosti při PVP
Hmm fajn, tak teraz si predstav modelovanu situaciu.
Si drow, ides z podtemna na povrch v noci na lov. Mozno vas ide aj viac. Teraz z nicoho nic sa pred vami zjavi parta naboostenych carodejov o niekolko lvl vyssie ako vy. Bez nakeho slova, RP alebo cohokolvek na vas zautocia a sejmu vas (a branit ...
Si drow, ides z podtemna na povrch v noci na lov. Mozno vas ide aj viac. Teraz z nicoho nic sa pred vami zjavi parta naboostenych carodejov o niekolko lvl vyssie ako vy. Bez nakeho slova, RP alebo cohokolvek na vas zautocia a sejmu vas (a branit ...
- 01:07 25. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
- Replies: 73
- Views: 25538
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Podtemno nebylo na Mintace prioritou, hlavní WB síly šly na povrch. Dole většinou pomáhali jen WB pomocníci. Jinak na Thalii je odhaduji tak 250-300 lokací Podtemna, problém je, že jsou pro vyšší levely než máme. No a dalších cca 50 lokací mám na PC, ale ty se zatím nedají napojit. Je potřeba ...
- 19:19 24. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v lokacich
- Replies: 131
- Views: 51693
Re: Chyby v lokacich
Špatně nastaveno HxH (PvP)
Lokace:
Hagol - Hlavní Hagol - Krčma o dvou ostřích - Pokoje
Celé pokoje jsou se zákazem PvP. Tedy poskytují pronásledované postavě naprosté bezpečí, že jí tam nikdo nemůže zabít.
Lokace:
Hagol - Hlavní Hagol - Krčma o dvou ostřích - Pokoje
Celé pokoje jsou se zákazem PvP. Tedy poskytují pronásledované postavě naprosté bezpečí, že jí tam nikdo nemůže zabít.
- 19:05 24. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v lokacich
- Replies: 131
- Views: 51693
Re: Chyby v lokacich
Nemožnost spánku
Lokace:
Podtemno, Tunel Dhull'Bhar, Smíšený obchod Dguka Lambata
Prodává klíč od noclehu, ale v lokaci je systémově zakázán spánek. prosím o odblokování.
Lokace:
Podtemno, Tunel Dhull'Bhar, Smíšený obchod Dguka Lambata
Prodává klíč od noclehu, ale v lokaci je systémově zakázán spánek. prosím o odblokování.
- 10:02 18. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Podtemno - obchody
- Replies: 44
- Views: 21416
Re: Podtemno - obchody
Viděl jsem tam i cejch a ještě něco co stálo cca 8000. Jen mít štěstí. Jinak by to mělo být již opraveno.
- 21:02 17. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Podtemno - obchody
- Replies: 44
- Views: 21416
Re: Podtemno - obchody
Jsem si neuvědomil, že jde o podtemno. 
Kde přesně je nějaký ocbhod co by se měl zobrazit a nezobrazuje se?
Kde přesně je nějaký ocbhod co by se měl zobrazit a nezobrazuje se?
- 16:29 16. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Podtemno - obchody
- Replies: 44
- Views: 21416
Re: Podtemno - obchody
Není to ve správném tématu. Ale to že tam byly jen dva nulté bylo dáno nejspíše tím, že zbytek hráči vykoupili.
- 11:04 16. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Podtemno - obchody
- Replies: 44
- Views: 21416
Re: Podtemno - obchody
Pokusím se to rychle opravit :/
Re: Unava
Svitky brzo budou. Budou se objevovat v obchodech náhodně. Takže narazit na svitek vyššího levelu bude vzácnější.
- 18:52 15. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Neustale lagy a pady
- Replies: 7
- Views: 3737
Re: Neustale lagy a pady
Prověřte script na třesení.
Přijde mi že funguje takto:
Při vstupu do lokace první postava spustí script a na ní se uloží instrukce ke třesení (třeba náhodně jednou za minutu) .. jenže to na ní zůstává .. projde takto pár lokací a následuje nonstop zemětřesení (doslova).
Přijde mi že funguje takto:
Při vstupu do lokace první postava spustí script a na ní se uloží instrukce ke třesení (třeba náhodně jednou za minutu) .. jenže to na ní zůstává .. projde takto pár lokací a následuje nonstop zemětřesení (doslova).
- 14:37 15. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45289
Re: OBCHODNÍCI
Tady by to chtělo spíše zorganizovat něco jako druidský kruh. Jen by asi byl potřeba zájem hráčů. Potom by se snad lepší předměty daly získat bez peněz za zásluhy. (druid dostane roucho dle příslušnosti v hierarchii, hůl v jeho rukou se bude měnit čím mocnější druid bude..)
- 12:36 15. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45289
Re: OBCHODNÍCI
Štíty v Ivory a Karathě budou brzy opraveny.
- 11:38 15. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Bankéřka v Podtemnu
- Replies: 5
- Views: 3561
Re: Bankéřka v Podtemnu
Narval jsem jí jak nejvíc to šlo k pultu .. ta úprava už má být na serveru několik dní. Divné.
- 09:22 15. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: OBCHODNÍCI
- Replies: 131
- Views: 45289
Re: OBCHODNÍCI
Brzy snad v modulu bude úprava, ve které je snížený počet stejných věcí v obchodě. Potom už by nemělo být 25 záložek plných.