Search found 116 matches

by drake127
17:59 10. Aug 2013
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Bahňáčkova hračka
Replies: 73
Views: 54355

Re: Bahňáčkova hračka

S tím SSD to není zase tak strašné. Jedno mám v práci (Intel 520 (180G)), nijak ho nešetřím (podle SMARTu mi to vychází na zápis cca 200 GB denně) a po třech měsících zatím dobré. Takže normálnímu člověku vydrží přibližně stejně jako normální disk. Nemá-li smůlu.
by drake127
17:42 08. Apr 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 514945

Re: World of Tanks

Já jsem viděl ženskou řídit a ve zpětném zrcátku se malovat. To mi na dlouhou dobu stačilo. :)
by drake127
17:03 08. Apr 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 514945

Re: World of Tanks

Automatické míření je ve scoutech fajn - člověk se může věnovat řízení a obojí zaráz stejně zvládnou jen ženské.
by drake127
03:28 02. Apr 2013
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Bahňáčkova hračka
Replies: 73
Views: 54355

Re: Bahňáčkova hračka

Google is my friend: http://download.cnet.com/MyWinLocker/30 ... 41300.html Asi nějaká Acer utilitka nebo tak něco.

Visty s tím nic společného nemají, tam je sice EFS, ale pracuje se s ním jinak a slouží k něčemu jinému.
by drake127
15:48 19. Mar 2013
Forum: Pokec
Topic: Thalijský WoT turnaj
Replies: 607
Views: 258404

Re: Thalijský WoT turnaj

Určitě. Hry s jedničkama jsou moc rychle odbyté (alespoň ta naše celkem byla). Proto bych taky dovolil ty uličky, ať je víc prostoru k nějakému taktizování apod.

Viz poslat proti sobě Ferdinanda a T-50-2 (jiný tier, ale dobrý příklad).
by drake127
13:24 19. Mar 2013
Forum: Pokec
Topic: Thalijský WoT turnaj
Replies: 607
Views: 258404

Re: Thalijský WoT turnaj

Chceš snad říct, že jsi skončil předposlední. :wink:
by drake127
16:04 18. Mar 2013
Forum: Pokec
Topic: Thalijský WoT turnaj
Replies: 607
Views: 258404

Re: Thalijský WoT turnaj

Molly23 wrote:Draku! Tak kdypak? Dneska na večer nejspíš čas mít nebudu, ale zítra by to mělo bejt lepší. Bylo by fajn se kdyžtak sejít na TS3 aby byla lepší domluva při souboji :).
Když mi zítra napíšeš PM, není problém. V práci TeamSpeak nemám.
by drake127
21:06 15. Mar 2013
Forum: Pokec
Topic: Thalijský WoT turnaj
Replies: 607
Views: 258404

Re: Thalijský WoT turnaj

1.-7.
by drake127
12:54 05. Feb 2013
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571871

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Ale tak jo, s palcem už skoro hýbu. Jen se nejspíš nepřipojím odpoledne, protože se chci ukázat i doma.
by drake127
13:25 01. Feb 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277703

Re: Volby

Aule, že ty máš německé rodiče? :D

http://www.novinky.cz/ekonomika/291980- ... onare.html
by drake127
22:50 29. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277703

Re: Volby

A můžu to dělat já? Slibuju, že když mi dáš nějakou hezkou pozici v ČEZu, že ti taky nějakou tu vilu koupím (nebo deset). Díky.
by drake127
21:52 28. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277703

Re: Volby

Zajímal by mě váš názor na tyto myšlenky. Já sám s nimi totiž souhlasím a myslím, že vy nebudete (tedy aspoň většina z vás :) ). A tak nějak by mě zajímalo proč. Nevím, text je na můj vkus poněkud neurčitý, ale s tím, co jsem z něj pochopil, se víceméně mohu ztotožnit. Resp. co by se mi podle tebe ...
by drake127
18:22 28. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277703

Re: Volby

Ale ten příklad výmluvy, který uvádíš, je absurdní. Platí se přeci daň z daru, dědická daň, nalezené peníze se musí ze zákona odevzdat, atp.
Dar od příbuzných se danit nemusí a stačí ústní "smlouva".
by drake127
15:04 28. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277703

Re: Volby

EDIT: A taky by mě zajímalo, proč tu drake brojí proti "přiznávání majetku". Bylo to spíše takové rýpnutí, protože ať už by vypadalo jakkoliv, tak by se mě nikterak nedotklo. Přiznání majetku je jen dašlí byrokratický levicový bezzubý nesmysl, protože i ta nejdebilnější odpověď bude dostačující ...
by drake127
23:11 27. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: Volby
Replies: 985
Views: 277703

Re: Volby

kokosak wrote:No, tak to budou zajímavý leta pod Miloušem :(
Tak, a teď mi jen držte palce, ať ten blb neprosadí ty své nápady jako progresivní daň a prokazování původu majetku. :D