Search found 116 matches
- 17:59 10. Aug 2013
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Bahňáčkova hračka
- Replies: 73
- Views: 54355
Re: Bahňáčkova hračka
S tím SSD to není zase tak strašné. Jedno mám v práci (Intel 520 (180G)), nijak ho nešetřím (podle SMARTu mi to vychází na zápis cca 200 GB denně) a po třech měsících zatím dobré. Takže normálnímu člověku vydrží přibližně stejně jako normální disk. Nemá-li smůlu.
- 17:42 08. Apr 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 514945
Re: World of Tanks
Já jsem viděl ženskou řídit a ve zpětném zrcátku se malovat. To mi na dlouhou dobu stačilo. 
- 17:03 08. Apr 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 514945
Re: World of Tanks
Automatické míření je ve scoutech fajn - člověk se může věnovat řízení a obojí zaráz stejně zvládnou jen ženské.
- 03:28 02. Apr 2013
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Bahňáčkova hračka
- Replies: 73
- Views: 54355
Re: Bahňáčkova hračka
Google is my friend: http://download.cnet.com/MyWinLocker/30 ... 41300.html Asi nějaká Acer utilitka nebo tak něco.
Visty s tím nic společného nemají, tam je sice EFS, ale pracuje se s ním jinak a slouží k něčemu jinému.
Visty s tím nic společného nemají, tam je sice EFS, ale pracuje se s ním jinak a slouží k něčemu jinému.
- 15:48 19. Mar 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Thalijský WoT turnaj
- Replies: 607
- Views: 258404
Re: Thalijský WoT turnaj
Určitě. Hry s jedničkama jsou moc rychle odbyté (alespoň ta naše celkem byla). Proto bych taky dovolil ty uličky, ať je víc prostoru k nějakému taktizování apod.
Viz poslat proti sobě Ferdinanda a T-50-2 (jiný tier, ale dobrý příklad).
Viz poslat proti sobě Ferdinanda a T-50-2 (jiný tier, ale dobrý příklad).
- 13:24 19. Mar 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Thalijský WoT turnaj
- Replies: 607
- Views: 258404
Re: Thalijský WoT turnaj
Chceš snad říct, že jsi skončil předposlední. 
- 16:04 18. Mar 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Thalijský WoT turnaj
- Replies: 607
- Views: 258404
Re: Thalijský WoT turnaj
Když mi zítra napíšeš PM, není problém. V práci TeamSpeak nemám.Molly23 wrote:Draku! Tak kdypak? Dneska na večer nejspíš čas mít nebudu, ale zítra by to mělo bejt lepší. Bylo by fajn se kdyžtak sejít na TS3 aby byla lepší domluva při souboji.
- 21:06 15. Mar 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Thalijský WoT turnaj
- Replies: 607
- Views: 258404
Re: Thalijský WoT turnaj
1.-7.
- 12:54 05. Feb 2013
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571871
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Ale tak jo, s palcem už skoro hýbu. Jen se nejspíš nepřipojím odpoledne, protože se chci ukázat i doma.
Re: Volby
A můžu to dělat já? Slibuju, že když mi dáš nějakou hezkou pozici v ČEZu, že ti taky nějakou tu vilu koupím (nebo deset). Díky.
Re: Volby
Zajímal by mě váš názor na tyto myšlenky. Já sám s nimi totiž souhlasím a myslím, že vy nebudete (tedy aspoň většina z vás :) ). A tak nějak by mě zajímalo proč. Nevím, text je na můj vkus poněkud neurčitý, ale s tím, co jsem z něj pochopil, se víceméně mohu ztotožnit. Resp. co by se mi podle tebe ...
Re: Volby
Dar od příbuzných se danit nemusí a stačí ústní "smlouva".Ale ten příklad výmluvy, který uvádíš, je absurdní. Platí se přeci daň z daru, dědická daň, nalezené peníze se musí ze zákona odevzdat, atp.
Re: Volby
EDIT: A taky by mě zajímalo, proč tu drake brojí proti "přiznávání majetku". Bylo to spíše takové rýpnutí, protože ať už by vypadalo jakkoliv, tak by se mě nikterak nedotklo. Přiznání majetku je jen dašlí byrokratický levicový bezzubý nesmysl, protože i ta nejdebilnější odpověď bude dostačující ...
Re: Volby
Tak, a teď mi jen držte palce, ať ten blb neprosadí ty své nápady jako progresivní daň a prokazování původu majetku.kokosak wrote:No, tak to budou zajímavý leta pod Miloušem