Proberte to třeba na letním srazu, osobně bych spíše odstraňoval komplikace v interakci než je vytvářel.
Kor když na servru hraje lidí kolik hraje.
Search found 2177 matches
- 17:06 06. Jun 2017
- Forum: Koš
- Topic: Jazyky Povrch - Podtemno
- Replies: 9
- Views: 8769
- 13:38 04. Jun 2017
- Forum: Koš
- Topic: Jazyky Povrch - Podtemno
- Replies: 9
- Views: 8769
Re: Jazyky Povrch - Podtemno
Ahoj, pokud mě paměť úplně neklame tak ano, jde o dva různé zcela cizí jazyky.
Není nijak obvyklé, aby postavy uměly mluvit jazykem opačné frakce - mají li k tomu však postavy důvod a seženou li si učitele, mohou se cizí jazyk stejně jako dnes naučit.
Rozhodně však nejde o nic archetypálního, toto ...
Není nijak obvyklé, aby postavy uměly mluvit jazykem opačné frakce - mají li k tomu však postavy důvod a seženou li si učitele, mohou se cizí jazyk stejně jako dnes naučit.
Rozhodně však nejde o nic archetypálního, toto ...
- 08:15 08. Aug 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50048
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Co nějaký fotky Rejty?
- 19:39 02. Aug 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50048
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Dík všem za parádní srazovou atmosféru, jsem moc rád, že jsem vás po těch letech zase v Konstantinkách všechny viděl.
To že se sleze i Zaundaří sekce mě velmi překvapilo a potěšilo.
Tak zase někdy... třeba na Plzeňském srazu.
Podtemnu zdar!
To že se sleze i Zaundaří sekce mě velmi překvapilo a potěšilo.
Tak zase někdy... třeba na Plzeňském srazu.
Podtemnu zdar!
- 07:30 20. Jul 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50048
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Tak prej se taky stavím.
- 12:51 16. Oct 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552814
- 08:41 14. Oct 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552814
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Taky jsem na to zašel a totožný názor, mohu jen doporučit.
- 22:42 02. Oct 2015
- Forum: Koš
- Topic: POTŘEBA OPRAVIT - Zamezení kombinace - DD postoj+expertýza
- Replies: 3
- Views: 6803
Re: DD postoj+expertýza
Utok v Obraně je postoj, stejně jako DD postoj
Divine shield je spell like ability, trva jen určity počet kol, nikoliv neustale jako postoje
Co nahradit slovo "postoj" třeba slovem "mód boje"..?
http://nwn.wikia.com/wiki/Combat_mode
Dle default NWN jsou oboje combat modes a jako takové by ...
Divine shield je spell like ability, trva jen určity počet kol, nikoliv neustale jako postoje
Co nahradit slovo "postoj" třeba slovem "mód boje"..?
http://nwn.wikia.com/wiki/Combat_mode
Dle default NWN jsou oboje combat modes a jako takové by ...
- 14:18 30. Sep 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552814
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
což mi zase připomělo tohle: http://www.csfd.cz/film/32235-laska-je-laska/prehled/Puxina wrote:Trochu mi to připomnělo tenhle filmhttp://www.csfd.cz/film/315535-zivot-adele/videa/
- 10:06 19. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571724
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Jde se dnes někdo kouknout na bitvu na bílé hoře?
- 16:07 15. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571724
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Jojo, už se těším na příběh kterakti ses zrovna Ty z Brna stal Pražskou náplavou.Theogil I wrote:Příští týden jsem celý v Brně, tak s tím pivkem ještě počkám až to nebude tak rozlítané.
- 10:46 15. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571724
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
mám odpolední směny
ale příští týden by to snad šlo, když se včas domluvíme...
ale příští týden by to snad šlo, když se včas domluvíme...
- 13:33 09. Sep 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552814
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Přijde mi že to střihli, protože je to v podstatě jen repete jedničky.
Cameron by byl u mě frajer, kdyby ta scéna skončila tím, že taťka s mamkou by došli zpět do auta s hláškou na rtech, že tam dole našli nějaká vajíčka, ale že tam nelezli, protože by to mohlo být nebezpečné :twisted:
Vlastně ...
Cameron by byl u mě frajer, kdyby ta scéna skončila tím, že taťka s mamkou by došli zpět do auta s hláškou na rtech, že tam dole našli nějaká vajíčka, ale že tam nelezli, protože by to mohlo být nebezpečné :twisted:
Vlastně ...
- 23:03 06. Sep 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Hlášení o bugování při smrti
- Replies: 28
- Views: 15375
- 22:45 06. Sep 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Hlášení o bugování při smrti
- Replies: 28
- Views: 15375
Re: Hlášení o bugování při smrti (konflitk se stínovkama?)
Drobčeku a podařilo se ti někdy projít z podsvětí? Bez asistence DM, nebo že by tě někdo nestandartně vytáhnul? Napadá mě ještě jedna věc, a to ta, že jsi řádně neprošel úvodním portálem při zakládání postavy.. Např. DM ti přidělilo xp za vizitku a pak tě hodilo rovnou do světa. Pak by ti mohl ...