Předpokládám, že na zemi kolem ohniště a v sudu s bordelem nikdo nespal...kucik wrote:My jsme uklidili, co se dalo, ale ono se těžko uklízí bordel, když na něm polovina osazenstva pořád ještě spí.
Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Vedoucí týmu Thalie
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Dík všem za parádní srazovou atmosféru, jsem moc rád, že jsem vás po těch letech zase v Konstantinkách všechny viděl.
To že se sleze i Zaundaří sekce mě velmi překvapilo a potěšilo.
Tak zase někdy... třeba na Plzeňském srazu.
Podtemnu zdar!
To že se sleze i Zaundaří sekce mě velmi překvapilo a potěšilo.
Tak zase někdy... třeba na Plzeňském srazu.
Podtemnu zdar!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Co nějaký fotky Rejty?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Fotky tady, heslo je "thalie":
https://ulozto.cz/!SbGwwGZMs/ls-thalie-2016-rar
Nebo tady galerie:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 261&type=1
Ale víc fotil Theureg, ten by se taky mohl vytasit
https://ulozto.cz/!SbGwwGZMs/ls-thalie-2016-rar
Nebo tady galerie:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 261&type=1
Ale víc fotil Theureg, ten by se taky mohl vytasit
Vedoucí týmu Thalie