Search found 81 matches
- 17:51 11. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Probém s přechodem
- Replies: 11
- Views: 4967
Probém s přechodem
ZDRAVÍM, mám problém s jedním přechodem, když mi začne najíždět, tak se zablokuje a vypne mi to celé nwn pokaždé když se připojím tak najíždí ta oblast a opět mi celé nwn spadne , jediné co pomůže, tak to je restart serveru, ten přechod se jmenuje: Dorenský hvozd-Západní les-most nad roklí. Nevím v ...
- 21:37 11. Feb 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Kde pracujete / Co studujete?
- Replies: 110
- Views: 84347
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Střední průmyslová. Obor: Umělecko řemeslné zpracování dřeva.
- 23:03 31. Jan 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403893
Re: Poděkování
Děkuji vám za bitvu, ikdyz jsem si moc nezabojoval díky mému nestíhajícímu PCLDamian wrote:
DM, Nulieth, Rithien, Bageshur, Miawill, Aysha, Pako Pakal, Hemirrhagus.
No a nakonec vsem statecnym obrancum podtemna, a
- 22:57 28. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
- Replies: 94
- Views: 26721
Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Když už je tu taková smysluplná debata....Neměl by být každý, kdo používá nebo dělá výrobek z materiálu nedostupném na povrchu vyslýchán pro podezření kolaborace s podtemnem? Alespoň by se pořádně prověřily RP schopnosti u těch, co si za pár týdnu vypracujou nejlepší craftery a zabijáky a pořád jim ...
Re: Magove
Istvan wrote: Ja si jen nedokazu predstavit zmenu, ktera vse uvede do rovnovahy bez wipu.
Mám stejný názor, a i když mám postavu na vysokém lvlu tak by mi to vůbec nevadilo.
Re: Magove
Já, já jo !!! *praští rukou do stolu*Sorrow wrote:, wipe nikdo nechce.
.
Re: Magove
Precteno, zamysleno, zhodnoceno. Ja bych rekl, ze by pomohl navrat ke svetu jaky byl pred craftem, craft lepe zhodnotit a pak mozna vpustit. Pravda, ze dobrodruhuv kramek bylo neco co urcovalo ty "lepsi" veci a kazdy byl spokojen... ted uz leda wipe kompletni (opravdu nerad to rikam)
muj nazor ...
muj nazor ...
Re: Výcvik
Jenže já je mám boostnute zatím jen na +18. Zbroj +10, chrániče +8. A když jsem měl helmu +1 vycvik tak mi to normálně přidalo ještě +1 takže jsem měl +19.
Výcvik
Udělal jsem si zbroj, ta má výcvik +10 ale když si ji na sebe dám tak mi přičte výcvik pouze +8
- 21:03 21. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: prodej neidentifikovanych predmetu
- Replies: 4
- Views: 3164
Re: prodej neidentifikovanych predmetu
Musíš si to nechat určit. zkus někoho najít kdo ti to určí, jinak bez určení ti to je k ničemu.
- 20:22 15. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: Broučí doupě
- Replies: 14
- Views: 7139
Re: Broučí doupě
Nemají kůži, ale moje postava i z břicha brouka dokáže udělat kůži:)
- 20:11 15. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: Broučí doupě
- Replies: 14
- Views: 7139
Broučí doupě
Z brouku ohniváků jsou jen lepší kůže, z kyseláču kvalitní kůže a z Královny jen mistrovká nevím jestli to je chyba, ale myslím si že by měly z ních být mistrovké kůže a z královny aspoň velmistrovká.
Re: Vtípky
To má do Berserka hodně daleko-RoF- wrote:Sem nenašel nějakou sekci s obrázkama, tak to dám sem
Mi to hned na první pohled připomělo Berserka![]()
http://features.cgsociety.org/newgaller ... _large.jpg
- 17:14 19. Nov 2009
- Forum: Koš
- Topic: Plátneřina
- Replies: 16
- Views: 6377
Re: Plátneřina
A ty si mysliš že když ten postih nemáš, tak tim bleskem nedostaneš?venomeq wrote:
Stim bleskem by to byla prca to jooo:D myslim ze u nekterych zbroji by se to mohlo nechat
- 12:11 19. Nov 2009
- Forum: Koš
- Topic: Plátneřina
- Replies: 16
- Views: 6377
Re: Plátneřina
Díky za odpověd, už se těším na ty změny. 