Search found 81 matches

by ATom
17:51 11. May 2010
Forum: Koš
Topic: Probém s přechodem
Replies: 11
Views: 4967

Probém s přechodem

ZDRAVÍM, mám problém s jedním přechodem, když mi začne najíždět, tak se zablokuje a vypne mi to celé nwn pokaždé když se připojím tak najíždí ta oblast a opět mi celé nwn spadne , jediné co pomůže, tak to je restart serveru, ten přechod se jmenuje: Dorenský hvozd-Západní les-most nad roklí. Nevím v ...
by ATom
21:37 11. Feb 2010
Forum: Pokec
Topic: Kde pracujete / Co studujete?
Replies: 110
Views: 84347

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Střední průmyslová. Obor: Umělecko řemeslné zpracování dřeva.
by ATom
23:03 31. Jan 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403893

Re: Poděkování

LDamian wrote:
DM, Nulieth, Rithien, Bageshur, Miawill, Aysha, Pako Pakal, Hemirrhagus.

No a nakonec vsem statecnym obrancum podtemna, a
Děkuji vám za bitvu, ikdyz jsem si moc nezabojoval díky mému nestíhajícímu PC :), ale pěkný zážitek. :twisted:
by ATom
22:57 28. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?
Replies: 94
Views: 26721

Re: Podtemno x Povrch aneb suroviny kde ste?

Když už je tu taková smysluplná debata....Neměl by být každý, kdo používá nebo dělá výrobek z materiálu nedostupném na povrchu vyslýchán pro podezření kolaborace s podtemnem? Alespoň by se pořádně prověřily RP schopnosti u těch, co si za pár týdnu vypracujou nejlepší craftery a zabijáky a pořád jim ...
by ATom
20:42 18. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Magove
Replies: 82
Views: 30994

Re: Magove

Istvan wrote: Ja si jen nedokazu predstavit zmenu, ktera vse uvede do rovnovahy bez wipu.

Mám stejný názor, a i když mám postavu na vysokém lvlu tak by mi to vůbec nevadilo.
by ATom
20:32 18. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Magove
Replies: 82
Views: 30994

Re: Magove

Sorrow wrote:, wipe nikdo nechce.
.
Já, já jo !!! *praští rukou do stolu*
by ATom
19:56 18. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Magove
Replies: 82
Views: 30994

Re: Magove

Precteno, zamysleno, zhodnoceno. Ja bych rekl, ze by pomohl navrat ke svetu jaky byl pred craftem, craft lepe zhodnotit a pak mozna vpustit. Pravda, ze dobrodruhuv kramek bylo neco co urcovalo ty "lepsi" veci a kazdy byl spokojen... ted uz leda wipe kompletni (opravdu nerad to rikam)
muj nazor ...
by ATom
20:30 05. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Výcvik
Replies: 8
Views: 4515

Re: Výcvik

Jenže já je mám boostnute zatím jen na +18. Zbroj +10, chrániče +8. A když jsem měl helmu +1 vycvik tak mi to normálně přidalo ještě +1 takže jsem měl +19.
by ATom
18:54 05. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Výcvik
Replies: 8
Views: 4515

Výcvik

Udělal jsem si zbroj, ta má výcvik +10 ale když si ji na sebe dám tak mi přičte výcvik pouze +8
by ATom
21:03 21. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: prodej neidentifikovanych predmetu
Replies: 4
Views: 3164

Re: prodej neidentifikovanych predmetu

Musíš si to nechat určit. zkus někoho najít kdo ti to určí, jinak bez určení ti to je k ničemu.
by ATom
20:22 15. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Broučí doupě
Replies: 14
Views: 7139

Re: Broučí doupě

Nemají kůži, ale moje postava i z břicha brouka dokáže udělat kůži:)
by ATom
20:11 15. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Broučí doupě
Replies: 14
Views: 7139

Broučí doupě

Z brouku ohniváků jsou jen lepší kůže, z kyseláču kvalitní kůže a z Královny jen mistrovká nevím jestli to je chyba, ale myslím si že by měly z ních být mistrovké kůže a z královny aspoň velmistrovká.
by ATom
19:46 08. Dec 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332086

Re: Vtípky

-RoF- wrote:Sem nenašel nějakou sekci s obrázkama, tak to dám sem ;)
Mi to hned na první pohled připomělo Berserka :twisted:

http://features.cgsociety.org/newgaller ... _large.jpg
To má do Berserka hodně daleko :D
by ATom
17:14 19. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Plátneřina
Replies: 16
Views: 6377

Re: Plátneřina

venomeq wrote:
Stim bleskem by to byla prca to jooo:D myslim ze u nekterych zbroji by se to mohlo nechat :D
A ty si mysliš že když ten postih nemáš, tak tim bleskem nedostaneš?
by ATom
12:11 19. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Plátneřina
Replies: 16
Views: 6377

Re: Plátneřina

Díky za odpověd, už se těším na ty změny. :)