Plátneřina
Plátneřina
Začal jsem před nějakou dobou dělat plátneřinu, spočátku jsem si myslel že ty postihy na zbrojích jsou v pořádku a že časem až začnu míchat kovy ve 180 - 200 procentech tak při určitých poměrech budou zbroje bez postihů a zjíštuji že už kdy se blížím k míchání kovů 200 porcent tak postihy stále jsou a dokonce ještě větší. Myslím tím třeba zranitelnost elektřinou 10 procent, ať míchám jak míchám tak pořád je tam 10 procent zranitelnost. Dost mě to mrzí protože s takovou žádnou zbroj neprodám když ostatní vidí u plátneře zbroje úplně bez postihů. Tak si ji vyberou raději než odemne z craftu i když tam mám třeba navíc OČ proti Nemrtvým, nebo snížené zranění proti kyselině.
Všechny ostatní crafty jsou v pohodě, dají se tam dělat úžasné věci, ale podle mne plátneřina je na tom podle ostatních craftu hodně špatně. Proto se chci zeptat jestli by to nebylo možné nejak upravit, potom se ani nedivím že nikdo plátneřinu nedělá.
Všechny ostatní crafty jsou v pohodě, dají se tam dělat úžasné věci, ale podle mne plátneřina je na tom podle ostatních craftu hodně špatně. Proto se chci zeptat jestli by to nebylo možné nejak upravit, potom se ani nedivím že nikdo plátneřinu nedělá.
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Plátneřina
Myslim ze zalezi z jakeho materialu to platneris a michas.) ale vic cekej na vyjadreni dm
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Plátneřina
no asi se na to jeste podivam v brzekm horizontu. jde o to, ze zbroje se delaly pomerove ke starym vecem, ktere jiz na serveru nenajdes. Proto vsechny KOVOVE zbroje mely logkcy ELEKTRICKOU zranitelnost vyssi. Podle me je to celkem skoda, me to prislo logicky.. a byla sranda do par trpasliku polsat blesk.
Kazdopadne o urcitych upravach platneriny se prave debatuje na WB foru.
Kazdopadne o urcitych upravach platneriny se prave debatuje na WB foru.
A zase se craftí...
Re: Plátneřina
Díky za odpověd, už se těším na ty změny. 
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Plátneřina
nečekej zázraky, letitá zkušenost říká : veškerá změna vede k horšímu....ATom wrote:Díky za odpověd, už se těším na ty změny.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Plátneřina
Stim bleskem by to byla prca to jooo:D myslim ze u nekterych zbroji by se to mohlo nechatnomis_b wrote:a byla sranda do par trpasliku polsat blesk.
Kazdopadne o urcitych upravach platneriny se prave debatuje na WB foru.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Plátneřina
A ty si mysliš že když ten postih nemáš, tak tim bleskem nedostaneš?venomeq wrote:
Stim bleskem by to byla prca to jooo:D myslim ze u nekterych zbroji by se to mohlo nechat
Kermánšáh Salíf- Pán dvou scimitarů a mistr plátneřského umění.
Re: Plátneřina
A vis co to je dostat pecku bleskem za 150 kdyz mas + 35 zranitelnost elektrinou?ATom wrote:A ty si mysliš že když ten postih nemáš, tak tim bleskem nedostaneš?venomeq wrote:
Stim bleskem by to byla prca to jooo:D myslim ze u nekterych zbroji by se to mohlo nechat
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Plátneřina
Pokud se pamatuju spravne, tak by to melo byt spis na opak, ne? Kdyz mam na sobe kovovou zbroj, tak se vetsina elektrickeho vykonu "skratuje" zbroji na zem ala cesta nejmensiho odporu. Takze by brneni spis naopak melo davat snizeni zraneni elektrinou - takovej prenosnej hromosvodnomis_b wrote: me to prislo logicky..
Je ale fakt, ze jsem jiz nejakej ten patek Ohmovy zakony a podobny nesmysly, co se nam ve skole snazili nacpat do hlavy, nevidel, takze uz to mozna motam vsechno dohromady
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Plátneřina
to co rikas ty by muselo fungovat jako faradayova klec, a to je daleko slozitejsi, nez jen "obleknu si zbroj". jak si sam rikal, nerozumis tomu, takze je zbytecne ti to vysvetlovat prakticky 
A zase se craftí...
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Plátneřina
Mno co je faradajka vimnomis_b wrote:to co rikas ty by muselo fungovat jako faradayova klec, a to je daleko slozitejsi, nez jen "obleknu si zbroj". jak si sam rikal, nerozumis tomu, takze je zbytecne ti to vysvetlovat prakticky
odpor samorneho tela - 2K ohmy = celkovemu odporu, pokud neni nasazena zbroj
celkovy odpor se zbroji = 1/(1/odpor tela + 1/odpor zbroje) = 1/(1/2000 + 1/1) = 1/(0,0005 +1) = 0,999 ohmu
-> vetsina elektrickeho proudu potece pres zbroj a ne pres telo
Zas uplne hloupej nejsem (aspon co se elektroniky tyce), jen jsem nechtel aby to vypadalo, ze poucuju... pokud to tak vyznelo, tak se omlouvam
Edit: nenapadam tvou logiku, jen ja v tom vidim logiku uplne opacne
Edit2: Beru zpet. Nerozumim tomu a jsem hloupej - Nechci se hadat
Re: Plátneřina
On ten odpor těla bude taky dost proměnej, třeba když budeš v tý plnoplátovce půl dne na pošti, tak budeš pot vylejvat botama a to už budeš mít taky hodně malej odpor. Ten výslednej odpor 1 ohm, no to se mi zdá dost malá hodnota.odpor samorneho tela - 2K ohmy = celkovemu odporu, pokud neni nasazena zbroj
celkovy odpor se zbroji = 1/(1/odpor tela + 1/odpor zbroje) = 1/(1/2000 + 1/1) = 1/(0,0005 +1) = 0,999 ohmu
-> vetsina elektrickeho proudu potece pres zbroj a ne pres telo
- bigbull666
- Poutník
- Posts: 65
- Joined: 04:05 01. Apr 2009
Re: Plátneřina
Tak jasne... ten vypocet co jsem tam psal je totozny s tim tvym
A hodnoty jsem placnul taky jen tak
Proste mi slo o to, ze tim brnenim se ta odolnost na elektriku spis zlepsuje nez naopak... Ale je fakt, ze kdyz se bori mesto myslenkou, proc by nemohlo brneni zpusobovat, ze clovek co ho ma, dostane vetsi ranu elektrinou nez kdyby ho nemel 
Re: Plátneřina
No když to ale vemeš tak, že ten blesk sjede do země, která nemá zdaleka nejlepší vodivost, tak je tam velkej přechodovej odpor, čili vznikne hodně tepla a z brnění máš pak gril, takhle bych si to asi vysvětlil já.bigbull666 wrote:Tak jasne... ten vypocet co jsem tam psal je totozny s tim tvymA hodnoty jsem placnul taky jen tak
Proste mi slo o to, ze tim brnenim se ta odolnost na elektriku spis zlepsuje nez naopak... Ale je fakt, ze kdyz se bori mesto myslenkou, proc by nemohlo brneni zpusobovat, ze clovek co ho ma, dostane vetsi ranu elektrinou nez kdyby ho nemel
Re: Plátneřina
To vyresime tim ze si nastavime vsichni odpor na kazdeho tim swe odpor zvysi

Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.