nááááhodou vím víc jak Šerifigor wrote:Stejně zes ještě učit nezačalA teď už to nemá ani cenu
Search found 8 matches
- 22:42 17. May 2007
- Forum: Koš
- Topic: Karathsky turnaj
- Replies: 16
- Views: 10780
- 21:14 17. May 2007
- Forum: Koš
- Topic: Karathsky turnaj
- Replies: 16
- Views: 10780
Tak jsem teďka trošku googlil :) a odkazy na astoroth jako muže jsem našel (i když většina z toho byly nicky nějakej blbounů). Ale pak také dost odkazů že Astaroth byla fenická bohyně plodnosti babyloňanama nazývána Ištar. Nejvyššího démona jsem nenašel :). Ale Většina z toho co se nachází vychází z ...
- 21:10 16. May 2007
- Forum: Koš
- Topic: Craft na Th.
- Replies: 101
- Views: 52350
- 19:38 16. May 2007
- Forum: Koš
- Topic: Craft na Th.
- Replies: 101
- Views: 52350
- 19:15 16. May 2007
- Forum: Koš
- Topic: Craft na Th.
- Replies: 101
- Views: 52350
Dnešní craft se mi zdá jako strašná výhoda pro lidskou rasu. Ty prakticky můžou cokoliv si umanou vyrobit a je jedno jaké je povolání. Todle by se dalo omezit jak jste již psali omezením povoláním nebo vlastnostmi. Omezení rasou není nejvhodnější. Ale pár věcí mi napadlo. Jestli by to nebyl problém ...
Francouzské DnD
)
part 1 http://www.youtube.com/watch?v=nhmUj9QJ9RM
part 2 http://www.youtube.com/watch?v=T9FMURHhgzc
part 1 http://www.youtube.com/watch?v=nhmUj9QJ9RM
part 2 http://www.youtube.com/watch?v=T9FMURHhgzc