1, Bohužel se nedá zvolit jako u Thala jako bůh k uctívání
2, Chrám má sice docela pěknej, ale ani velekněžka neuctívá její barvy a zvesela si chodí v modrý.
Vim že to neni asi to hlavní co je třeba dělat, ale kdyby byl čas byl bych moc vděčnej Jo a jinak sice chcípám hlady a žízní, ale jinak se mi tu líbí