Treba na Sinfaru se jim povedlo, ze se da na jejich server logovat jak ze starym nwn tak i novym EE.
Ale jinak me zatim nwn:ee moc nenadchlo, hlavne asi kvuli tomu, ze stare nwn za tech x let ma obri nwn vault vylepseni typu vzhledu zbrani, postav a obleceni zatim co nwn:ee zacinalo zcela od znova ...
Search found 138 matches
- 20:32 26. Jul 2020
- Forum: Ankety
- Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
- Replies: 34
- Views: 24334
- 20:10 09. Jun 2019
- Forum: Ankety
- Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
- Replies: 18
- Views: 351406
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Nedávno jsem si taky koupil, hra neni o vylepsene grafice ale hlavne o lepsi stabilite hry, mene sekani a vic moznosti pro modery. Jinak hraju na servru Arelith kde je pres 100 aktivnich hracu a docela me prekvapilo kolik ceskych hracu z thalie a equlibrie tam hraje.
- 16:55 24. Jul 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Jak se daří lidičky?
- Replies: 38
- Views: 26816
Re: Jak se daří lidičky?
A funguje to nwn:ee na starych servrech?Shaman88 wrote:Proto ted všichni chcou nwn:ee.
Hru stáhneš na steamu a vybereš jaký svět chceš hrát a steam ti sám stáhne všechny nutné soubory a nemusíš se o nic starat.
- 14:57 28. Jun 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Obnova hry
- Replies: 4
- Views: 5480
Re: Obnova hry
NWN generatory uz moc nepomohou, protoze prakticky vsechny klice ktere dokazou vygenerovat jsou tady na thalii uz zabrane, zkousel sem to cca pred 2 rokama. Da se koupit treba na GOG za 9 euro https://www.gog.com/game/neverwinter_ni ... nd_edition
- 11:53 23. Nov 2017
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655912
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
No pisou ze to bude kompatibilni s modulama a hakama ze stareho nwn. Jinak je to zajimave ale skoda ze nebudou menit grafiku, ta zustane stejna coz je trochu pak prehnane za 20 dolaru.
- 12:35 31. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Charm kouzla
- Replies: 8
- Views: 5172
Re: Nespecifikovatelná chyba
To same se mi stalo kdysi u zlobru, saman tam name zakouzlil nejake ovladnuti, nebo omameni to uz si nepamatuju ale mel jsem vsechny zlobry pote modre a pasti videl zelene.
- 15:26 28. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
- Replies: 39
- Views: 16313
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve ...
Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve ...
- 09:46 28. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
- Replies: 39
- Views: 16313
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
1) tak pred pulrokem me barbara normalne ucila, to jeste nebyli baliky. Tedka ma pouze v rozhovoru baliky a moznost naucit se levl neni. Ma taky zelene jmeno a tak se jako ucitel i tvari.
2) je to lokace podzemni divocina 2, jmeno npc Froska, rybar. Pokud ho nekdo zabil, nemel by se zase spawnou po ...
2) je to lokace podzemni divocina 2, jmeno npc Froska, rybar. Pokud ho nekdo zabil, nemel by se zase spawnou po ...
- 12:28 27. Jul 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
- Replies: 39
- Views: 16313
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Zdravim,
1) Mordana Netrpěliva uz dlouho nefunguje jako jediny ucitel barbara v podtemnu, hraci mi rikali ze se to nekde resilo, ale nikde jsem to nenasel. Chtel bych se zeptat zda se nekdy v blizke budoucnosti pocita s opravou, jinak totiz musim porad otravovat dm, aby me hazelo k ucitelum.
2 ...
1) Mordana Netrpěliva uz dlouho nefunguje jako jediny ucitel barbara v podtemnu, hraci mi rikali ze se to nekde resilo, ale nikde jsem to nenasel. Chtel bych se zeptat zda se nekdy v blizke budoucnosti pocita s opravou, jinak totiz musim porad otravovat dm, aby me hazelo k ucitelum.
2 ...
- 16:55 12. Feb 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Kingdom Come: Deliverance
- Replies: 50
- Views: 33008
Re: Kingdom Come: Deliverance
vzdyt rikaji ze tech zbrani tam bude hromada a kazda bude mit svoje vyhody a nevyhody, tedka muzou ukazat akorat ten pulrucni mec protoze je to teprve ve vyvoji, vsechny animace a efekty se jeste zmeni neni to ani alfa
- 18:52 11. Feb 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Kingdom Come: Deliverance
- Replies: 50
- Views: 33008
Re: Kingdom Come: Deliverance
tak tohle video je opravdu luxusni
https://www.youtube.com/watch?v=SnKbKkhHXrQ#t=0
- 11:46 24. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Kingdom Come: Deliverance
- Replies: 50
- Views: 33008
Re: Kingdom Come: Deliverance
pro zajimavost dosavadni vyvoj stal pres 30 milionu kc, tech 10 mil. co chteli vybrat bylo spis pro informaci jaky je o hru zajem a taky na nalakani investoru
- 13:49 23. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Kingdom Come: Deliverance
- Replies: 50
- Views: 33008
Re: Kingdom Come: Deliverance
tady je dobry clanek delsi o tom na co se tesit jestli jste jeste necetli http://www.zing.cz/preview/1096/kingdom ... zanru-z-cr
- 13:18 23. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Kingdom Come: Deliverance
- Replies: 50
- Views: 33008
Re: Kingdom Come: Deliverance
komplet to ma vyjit asi 2017 to si docela pockasG-ladiator wrote:Takže to bude epizodický? To si tedy asi počkám, až to vyjde komplet.
- 10:37 23. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Kingdom Come: Deliverance
- Replies: 50
- Views: 33008
Re: Kingdom Come: Deliverance
No tedka pracuji na nejakem actu I. pak pozdeji ma vyjit jeste act II. a III.