Search found 138 matches

by PiAn0
20:32 26. Jul 2020
Forum: Ankety
Topic: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?
Replies: 34
Views: 24334

Re: Chtěli byste aby Thalie přesla na NWN:Enchanced Edition?

Treba na Sinfaru se jim povedlo, ze se da na jejich server logovat jak ze starym nwn tak i novym EE.

Ale jinak me zatim nwn:ee moc nenadchlo, hlavne asi kvuli tomu, ze stare nwn za tech x let ma obri nwn vault vylepseni typu vzhledu zbrani, postav a obleceni zatim co nwn:ee zacinalo zcela od znova ...
by PiAn0
20:10 09. Jun 2019
Forum: Ankety
Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Replies: 18
Views: 351406

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Nedávno jsem si taky koupil, hra neni o vylepsene grafice ale hlavne o lepsi stabilite hry, mene sekani a vic moznosti pro modery. Jinak hraju na servru Arelith kde je pres 100 aktivnich hracu a docela me prekvapilo kolik ceskych hracu z thalie a equlibrie tam hraje.
by PiAn0
16:55 24. Jul 2018
Forum: Pokec
Topic: Jak se daří lidičky?
Replies: 38
Views: 26816

Re: Jak se daří lidičky?

Shaman88 wrote:Proto ted všichni chcou nwn:ee.
Hru stáhneš na steamu a vybereš jaký svět chceš hrát a steam ti sám stáhne všechny nutné soubory a nemusíš se o nic starat.
A funguje to nwn:ee na starych servrech?
by PiAn0
14:57 28. Jun 2018
Forum: Pokec
Topic: Obnova hry
Replies: 4
Views: 5480

Re: Obnova hry

NWN generatory uz moc nepomohou, protoze prakticky vsechny klice ktere dokazou vygenerovat jsou tady na thalii uz zabrane, zkousel sem to cca pred 2 rokama. Da se koupit treba na GOG za 9 euro https://www.gog.com/game/neverwinter_ni ... nd_edition
by PiAn0
11:53 23. Nov 2017
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655912

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

No pisou ze to bude kompatibilni s modulama a hakama ze stareho nwn. Jinak je to zajimave ale skoda ze nebudou menit grafiku, ta zustane stejna coz je trochu pak prehnane za 20 dolaru.
by PiAn0
12:35 31. Jul 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Charm kouzla
Replies: 8
Views: 5172

Re: Nespecifikovatelná chyba

To same se mi stalo kdysi u zlobru, saman tam name zakouzlil nejake ovladnuti, nebo omameni to uz si nepamatuju ale mel jsem vsechny zlobry pote modre a pasti videl zelene.
by PiAn0
15:26 28. Jul 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Replies: 39
Views: 16313

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?


Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve ...
by PiAn0
09:46 28. Jul 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Replies: 39
Views: 16313

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

1) tak pred pulrokem me barbara normalne ucila, to jeste nebyli baliky. Tedka ma pouze v rozhovoru baliky a moznost naucit se levl neni. Ma taky zelene jmeno a tak se jako ucitel i tvari.

2) je to lokace podzemni divocina 2, jmeno npc Froska, rybar. Pokud ho nekdo zabil, nemel by se zase spawnou po ...
by PiAn0
12:28 27. Jul 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Replies: 39
Views: 16313

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Zdravim,

1) Mordana Netrpěliva uz dlouho nefunguje jako jediny ucitel barbara v podtemnu, hraci mi rikali ze se to nekde resilo, ale nikde jsem to nenasel. Chtel bych se zeptat zda se nekdy v blizke budoucnosti pocita s opravou, jinak totiz musim porad otravovat dm, aby me hazelo k ucitelum.

2 ...
by PiAn0
16:55 12. Feb 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Kingdom Come: Deliverance
Replies: 50
Views: 33008

Re: Kingdom Come: Deliverance

vzdyt rikaji ze tech zbrani tam bude hromada a kazda bude mit svoje vyhody a nevyhody, tedka muzou ukazat akorat ten pulrucni mec protoze je to teprve ve vyvoji, vsechny animace a efekty se jeste zmeni neni to ani alfa
by PiAn0
18:52 11. Feb 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Kingdom Come: Deliverance
Replies: 50
Views: 33008

Re: Kingdom Come: Deliverance

tak tohle video je opravdu luxusni :) https://www.youtube.com/watch?v=SnKbKkhHXrQ#t=0
by PiAn0
11:46 24. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Kingdom Come: Deliverance
Replies: 50
Views: 33008

Re: Kingdom Come: Deliverance

pro zajimavost dosavadni vyvoj stal pres 30 milionu kc, tech 10 mil. co chteli vybrat bylo spis pro informaci jaky je o hru zajem a taky na nalakani investoru
by PiAn0
13:49 23. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Kingdom Come: Deliverance
Replies: 50
Views: 33008

Re: Kingdom Come: Deliverance

tady je dobry clanek delsi o tom na co se tesit jestli jste jeste necetli http://www.zing.cz/preview/1096/kingdom ... zanru-z-cr
by PiAn0
13:18 23. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Kingdom Come: Deliverance
Replies: 50
Views: 33008

Re: Kingdom Come: Deliverance

G-ladiator wrote:Takže to bude epizodický? To si tedy asi počkám, až to vyjde komplet.
komplet to ma vyjit asi 2017 to si docela pockas :D
by PiAn0
10:37 23. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Kingdom Come: Deliverance
Replies: 50
Views: 33008

Re: Kingdom Come: Deliverance

No tedka pracuji na nejakem actu I. pak pozdeji ma vyjit jeste act II. a III.