OPRAVENO - Charm kouzla

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

OPRAVENO - Charm kouzla

Post by Infra »

Nevím co se děje, ale rozhodně, jestli ve mě dneska v noci nebylo DM, tak je něco extrémně špatně.

Postava sama sesílá kouzla, vidí pasti zeleně a některé potvory vysloveně friendly a co je nej, že při kliknutí na poklad se rozběhne a zaútočí na nejbližšího nepřítele i na větší vzdálenost. Což si nemyslím, že je ok.

Edit: k chybě došlo v karathských stokách, jestli to nějak pomůže. Ovšem nevylučuji, že i v jiných lokacích se to může dít, protože dál než stoky dneska už nejdu. Doufám, že RS to jistí.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Nespecifikovatelná chyba

Post by Nalkanar »

Podobná chyba se řešila, jde o nějaké občasné vzácné bugnutí frakce. Dříve hojně u formianů.

Ideálně jen vypisuj názvy lokací, to snad pomůže.
.
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Nespecifikovatelná chyba

Post by Infra »

Mno, tak to je jasné. U formianů se to buglo a chybu jsem si nesl až do kanálů. (předtím jsem byl právě u formianů)

Problém je u těch dělnic jak kouzlí, něco párkrát zakouzlila a najednou jsem je měl všechny modré... dle mě by měla kouzlit omámení. Takže chybu bych viděl někde tam.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: Nespecifikovatelná chyba

Post by PiAn0 »

To same se mi stalo kdysi u zlobru, saman tam name zakouzlil nejake ovladnuti, nebo omameni to uz si nepamatuju ale mel jsem vsechny zlobry pote modre a pasti videl zelene.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nespecifikovatelná chyba

Post by Bahnak »

To je jasný, pod vlivem kouzla se stáváš kamarád příšeráků, tedy nemůžeš je kydlit, ale můžeš si s nimi začít povídat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: Nespecifikovatelná chyba

Post by Lidda »

On to spatne popsal, tam slo o to, ze to pratelstvi pretrvalo i po skonceni kouzla. Zatimco zbytek party ty zlobry rubal, tak Piano mezi nima chodil neohrozene a mohl si s nima povidat :P
User avatar
Fox
Nováček
Posts: 28
Joined: 21:23 22. Dec 2012
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nespecifikovatelná chyba

Post by Fox »

Infra wrote:
S tímhle se setkám téměř pokaždé u Formianů, ale je to i v jiných lokacích. Pokaždé se "bugne frakce" když dostanu Omámení či Zmámení nebo jak se to jmenuje.
Veškeré pasti jsou zelené, veškeré nepřátele zmodrají a musíš na ně útočit přes kruhové menu. Tento bug zmizne po každém restartu. Ale nikdy se mi nestalo, že by postava sama kouzlila a útočila na co se jí zlíbí.
Chiara Issell - Kněžka srdcem i duší
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: OPRAVENO - Charm kouzla

Post by kucik »

opraveno
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: OPRAVENO - Charm kouzla

Post by LDamian »

Nevím, zda to souvisí.

V podtemnu jsem dával určitým npc charm person, abych si vylepšil ceny (upřímně nevím, zda to vůbec funguje jak má). NPC často přehodilo, ale zůstalo modré - přátelské.

Dnes jsem to samé udělal na povrchu s mágem (ano, vzal jsem si mága tieflinga, abych otestoval, zda je opravdu na nic). Vetešník si hodil, zčervenal, spolu s ním všichni okolní obchodníci a pustili se do mně.

Vetešník však poté odmítal obchodovat i s dalšíma postavama - asi byl příliš rozzuřený.


EDIT: už jsem četl, co psal Caehan.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Locked