Search found 5 matches

by Eowarin
01:10 05. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Replies: 76
Views: 83199

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Hagol přístav -> Horní Hagol jih, z přístavu vstupujete do jednoho z domů a objevíte se na bulváru(divné). Nevhodně rozmístěné NPC stráže před oním "domem" v přístavu, může se stát že se NPC usadí přede dveřmi a zablokuje tak východ z přístavu.
by Eowarin
21:36 27. Feb 2009
Forum: Koš
Topic: score verze NWN
Replies: 13
Views: 4876

Re: score verze NWN

Mě ho neposlali vůbec a to sem tam psal asi 4x, žádná odpověď. Asi na ně dojdu.
by Eowarin
21:13 03. Feb 2009
Forum: Koš
Topic: Zatrhávání hry
Replies: 16
Views: 5706

Zatrhávání hry

Mám problém s pohybem avatara po městech a všude kde je více NPC. Když vběhnu do města a jdu tak se hra pořád zatrhává a hrabe disk jak se objevujou NPC. Neví někdo co stím? Dělá Vám to taky? Dík.
by Eowarin
20:52 31. Jan 2009
Forum: Koš
Topic: Hiran/Hakarvan
Replies: 0
Views: 3536

Hiran/Hakarvan

Nešlo by u těchto subras něco udělat s animací běhu? Fakt se na to nedá koukat. Jo a hodilo by se nějaký info kdo to vlastně je, jak vypadá, kde se vyskytuje apod.
Díky :)
by Eowarin
21:23 18. Jan 2009
Forum: Koš
Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Replies: 76
Views: 83199

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Nefukční přechod mezi Dolní Hagol západ-Hagolská Baňa.