Search found 5 matches
- 01:10 05. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
- Replies: 76
- Views: 83199
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Hagol přístav -> Horní Hagol jih, z přístavu vstupujete do jednoho z domů a objevíte se na bulváru(divné). Nevhodně rozmístěné NPC stráže před oním "domem" v přístavu, může se stát že se NPC usadí přede dveřmi a zablokuje tak východ z přístavu.
- 21:36 27. Feb 2009
- Forum: Koš
- Topic: score verze NWN
- Replies: 13
- Views: 4876
Re: score verze NWN
Mě ho neposlali vůbec a to sem tam psal asi 4x, žádná odpověď. Asi na ně dojdu.
- 21:13 03. Feb 2009
- Forum: Koš
- Topic: Zatrhávání hry
- Replies: 16
- Views: 5706
Zatrhávání hry
Mám problém s pohybem avatara po městech a všude kde je více NPC. Když vběhnu do města a jdu tak se hra pořád zatrhává a hrabe disk jak se objevujou NPC. Neví někdo co stím? Dělá Vám to taky? Dík.
- 20:52 31. Jan 2009
- Forum: Koš
- Topic: Hiran/Hakarvan
- Replies: 0
- Views: 3536
Hiran/Hakarvan
Nešlo by u těchto subras něco udělat s animací běhu? Fakt se na to nedá koukat. Jo a hodilo by se nějaký info kdo to vlastně je, jak vypadá, kde se vyskytuje apod.
Díky
Díky
- 21:23 18. Jan 2009
- Forum: Koš
- Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
- Replies: 76
- Views: 83199
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Nefukční přechod mezi Dolní Hagol západ-Hagolská Baňa.