Hiran/Hakarvan

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Eowarin
Nováček
Posts: 5
Joined: 23:42 17. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Hiran/Hakarvan

Post by Eowarin »

Nešlo by u těchto subras něco udělat s animací běhu? Fakt se na to nedá koukat. Jo a hodilo by se nějaký info kdo to vlastně je, jak vypadá, kde se vyskytuje apod.
Díky :)
Locked