no...skoro to vypadá, že bych se moh ukázat, aspoň ze soboty na neděli
ale nějak mě vyděsilo to brodění na louku, nemám žádný enduro, prosím přesnější info o přístupu motorkou
Search found 976 matches
- 23:29 25. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202509
- 15:58 18. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Trable s toolsetem
- Replies: 7
- Views: 3033
Re: Trable s toolsetem
tej hlášky se zbavíš, když v nwn.ini, sekce [Config] přepíšeš
FirstRun=0
na
FirstRun=1
při dalším spuštění si to kompa vohrabe a zapíše do registry
když to neuděláš, nic se celkem neděje, akorát ti v toolu nefunguje ctrl C x ctrl V
ale s tou hláškou to nemá nic společnýho, ta se objevuje, když je ...
FirstRun=0
na
FirstRun=1
při dalším spuštění si to kompa vohrabe a zapíše do registry
když to neuděláš, nic se celkem neděje, akorát ti v toolu nefunguje ctrl C x ctrl V
ale s tou hláškou to nemá nic společnýho, ta se objevuje, když je ...
Re: Dvere
jo, zapomněl a tendle post sem nějak přehlíd ...sorryDaanri wrote:Asi si na mna s tym manualkom zabudol, tak sa pripominam. Vcelku by sa mi hodil. Diky.photter wrote:...až budu doma, ozvu se a udělám nějakej manuálek
kuciku, koukals na tu nefungující animaci jak sem ti to tenkrát posílal ?
- 08:47 30. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Drow chodí na slunci?
- Replies: 26
- Views: 8367
Re: Drow chodí na slunci?
smysl příspěvku je obvykle v jeho celku, ne v tý větě, která se ti hodí ...to už je ale poučení spíš do života, než do hryphotter wrote:... Jaký to pro ní bude mít důsledky je popsáno. ...
nicméně poděkovat můžeš zas
- 08:02 30. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Drow chodí na slunci?
- Replies: 26
- Views: 8367
Re: Drow chodí na slunci?
tak brzdi
jaký kurva vokecávačky ?
na něco ses ptal a dostal si přesnou a dobrou odpověď, tak příště poděkuj a zašoupej nohama !
pokud si to nepochopil, tak eště jednou a po lopatě :
každá postava si může jít kdy chce a kam chce. KAM CHCE. Jaký to pro ní bude mít důsledky je popsáno. Jak si s těma ...
jaký kurva vokecávačky ?
na něco ses ptal a dostal si přesnou a dobrou odpověď, tak příště poděkuj a zašoupej nohama !
pokud si to nepochopil, tak eště jednou a po lopatě :
každá postava si může jít kdy chce a kam chce. KAM CHCE. Jaký to pro ní bude mít důsledky je popsáno. Jak si s těma ...
- 16:56 16. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chybějící krk u postavy
- Replies: 30
- Views: 13452
Re: Chybějící krk u postavy
override v tý podobě, co sem dával ke stažení už nemám a můj současnej toho už obsahuje opravdu moc (přes 600 mega)
na ten připosraženej krk si tam zkus dát tohle ale nejsem stopro přesvědčenej, jestli je to vono, nějak sem z tý problematiky už vypad
na ten připosraženej krk si tam zkus dát tohle ale nejsem stopro přesvědčenej, jestli je to vono, nějak sem z tý problematiky už vypad
- 17:48 14. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: ---Klub přátel permanentní smrti---
- Replies: 71
- Views: 22552
Re: ---Klub přátel permanentní smrti---
*stydí se*Rejty wrote:Ty by ses mohl už taky ukázat jinde jak na fóru, dlouho jsme tě neviděli.photter wrote:... a děte se předvíst do hry, dobrej hráč se pozná právě tam a ne kecama na fóru nebo členstvím/nečlenstvím v tom či onom
- 17:30 14. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: ---Klub přátel permanentní smrti---
- Replies: 71
- Views: 22552
Re: ---Klub přátel permanentní smrti---
hmmm...no
spousta zbytečnejch vášní a spousta zbytečnejch sraček na tak závažný téma jako je majestát smrti a respekt z ní (i když se jedná "jen" o smrt postavy)
sám sem byl (blahé paměti) zakládajícím (i rozpoutějícím) členem podobnýho klubu na (plahé paměti) Alhambrii, kterou tu možná ...
spousta zbytečnejch vášní a spousta zbytečnejch sraček na tak závažný téma jako je majestát smrti a respekt z ní (i když se jedná "jen" o smrt postavy)
sám sem byl (blahé paměti) zakládajícím (i rozpoutějícím) členem podobnýho klubu na (plahé paměti) Alhambrii, kterou tu možná ...
- 10:36 07. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
- Replies: 13
- Views: 6076
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
ty eště žiješ ?Ikstremist wrote:Myslíš tím patch na NWN?photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
nemyslím patch na NWN ale patch na wokna
- 20:17 05. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
- Replies: 13
- Views: 6076
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
nevím, nepoužívám, nesledujuefu_redo wrote:A co radíš pro intel?
- 11:55 05. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
- Replies: 13
- Views: 6076
Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
- 10:09 23. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Můj pohled na kraft
- Replies: 217
- Views: 56327
Re: Můj pohled na kraft
na tohle byly i v týmu hodně rozporuplný názory a tým se rozhodně nebude hádat ve veřejný části fóraLashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie
- 12:54 16. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Přesvědčení
- Replies: 32
- Views: 12051
Re: Přesvědčení
"přesvědčení" je nutný zlo DnD systému, který z něj bohužel nejde odstranit
doporučuju s přesvědčením zacházet velmi zdrženlivě, propracovaná postava se do devíti škatulek těžko zařazuje a podobně jeden konkrétní čin nedělá přesvědčení
čin sám má z hlediska přesvědčení daleko menší váhu než důvody a ...
doporučuju s přesvědčením zacházet velmi zdrženlivě, propracovaná postava se do devíti škatulek těžko zařazuje a podobně jeden konkrétní čin nedělá přesvědčení
čin sám má z hlediska přesvědčení daleko menší váhu než důvody a ...
Re: CD key
ta hláška je blbost, to tak někdy začne dělat a obvykle to přejde samo od sebe
- 09:02 29. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nespravedlnost
- Replies: 47
- Views: 13562
Re: Nespravedlnost
neznám tenhle konkrétní problém, sem delší dobu mimo dění ale zopakuju pár obecnejch věcí o podtemnu:
* podtemno tu není proto, že by thalie měla málo lokací ale proto, aby vyspělí hráči, který na to maj žaludek, mohli hrát něco jinýho, trošku drsnějšího, organizovanějšího, třeba i s drsnějšíma ...
* podtemno tu není proto, že by thalie měla málo lokací ale proto, aby vyspělí hráči, který na to maj žaludek, mohli hrát něco jinýho, trošku drsnějšího, organizovanějšího, třeba i s drsnějšíma ...