Search found 976 matches

by photter
23:29 25. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202509

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

no...skoro to vypadá, že bych se moh ukázat, aspoň ze soboty na neděli
ale nějak mě vyděsilo to brodění na louku, nemám žádný enduro, prosím přesnější info o přístupu motorkou
by photter
15:58 18. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Trable s toolsetem
Replies: 7
Views: 3033

Re: Trable s toolsetem

tej hlášky se zbavíš, když v nwn.ini, sekce [Config] přepíšeš
FirstRun=0
na
FirstRun=1
při dalším spuštění si to kompa vohrabe a zapíše do registry
když to neuděláš, nic se celkem neděje, akorát ti v toolu nefunguje ctrl C x ctrl V

ale s tou hláškou to nemá nic společnýho, ta se objevuje, když je ...
by photter
07:25 02. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Dvere
Replies: 37
Views: 45303

Re: Dvere

Daanri wrote:
photter wrote:...až budu doma, ozvu se a udělám nějakej manuálek
Asi si na mna s tym manualkom zabudol, tak sa pripominam. Vcelku by sa mi hodil. Diky.
jo, zapomněl a tendle post sem nějak přehlíd ...sorry
kuciku, koukals na tu nefungující animaci jak sem ti to tenkrát posílal ?
by photter
08:47 30. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Drow chodí na slunci?
Replies: 26
Views: 8367

Re: Drow chodí na slunci?

photter wrote:... Jaký to pro ní bude mít důsledky je popsáno. ...
smysl příspěvku je obvykle v jeho celku, ne v tý větě, která se ti hodí ...to už je ale poučení spíš do života, než do hry
nicméně poděkovat můžeš zas :mrgreen:
by photter
08:02 30. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Drow chodí na slunci?
Replies: 26
Views: 8367

Re: Drow chodí na slunci?

tak brzdi
jaký kurva vokecávačky ?
na něco ses ptal a dostal si přesnou a dobrou odpověď, tak příště poděkuj a zašoupej nohama !

pokud si to nepochopil, tak eště jednou a po lopatě :
každá postava si může jít kdy chce a kam chce. KAM CHCE. Jaký to pro ní bude mít důsledky je popsáno. Jak si s těma ...
by photter
16:56 16. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Chybějící krk u postavy
Replies: 30
Views: 13452

Re: Chybějící krk u postavy

override v tý podobě, co sem dával ke stažení už nemám a můj současnej toho už obsahuje opravdu moc (přes 600 mega)
na ten připosraženej krk si tam zkus dát tohle
pfh0.rar
(5.85 KiB) Downloaded 279 times
ale nejsem stopro přesvědčenej, jestli je to vono, nějak sem z tý problematiky už vypad :(
by photter
17:48 14. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: ---Klub přátel permanentní smrti---
Replies: 71
Views: 22552

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Rejty wrote:
photter wrote:... a děte se předvíst do hry, dobrej hráč se pozná právě tam a ne kecama na fóru nebo členstvím/nečlenstvím v tom či onom
Ty by ses mohl už taky ukázat jinde jak na fóru, dlouho jsme tě neviděli. :D
*stydí se*
by photter
17:30 14. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: ---Klub přátel permanentní smrti---
Replies: 71
Views: 22552

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

hmmm...no
spousta zbytečnejch vášní a spousta zbytečnejch sraček na tak závažný téma jako je majestát smrti a respekt z ní (i když se jedná "jen" o smrt postavy)

sám sem byl (blahé paměti) zakládajícím (i rozpoutějícím) členem podobnýho klubu na (plahé paměti) Alhambrii, kterou tu možná ...
by photter
10:36 07. May 2010
Forum: Koš
Topic: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Replies: 13
Views: 6076

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

Ikstremist wrote:
photter wrote:pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
Myslíš tím patch na NWN?
Mám W7 a hra mi padá skoro 5x denně...
ty eště žiješ ? :-D
nemyslím patch na NWN ale patch na wokna
by photter
20:17 05. May 2010
Forum: Koš
Topic: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Replies: 13
Views: 6076

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

efu_redo wrote:A co radíš pro intel?
nevím, nepoužívám, nesleduju :(
by photter
11:55 05. May 2010
Forum: Koš
Topic: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken
Replies: 13
Views: 6076

Re: Barvíř, úprava šatů, toolset vs padání NWN, kousání Woken

pro athlony X2 a XPčka je patch, nevím teď jak se přesně menuje, vygoogli si ho u M$
by photter
10:09 23. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Můj pohled na kraft
Replies: 217
Views: 56327

Re: Můj pohled na kraft

Lashek wrote:Tak doporucuji do sekce prani a stiznoti otevrit topic at se ktomu vyjadri banda z rad tvurcu Thalie :)
na tohle byly i v týmu hodně rozporuplný názory a tým se rozhodně nebude hádat ve veřejný části fóra :D
by photter
12:54 16. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Přesvědčení
Replies: 32
Views: 12051

Re: Přesvědčení

"přesvědčení" je nutný zlo DnD systému, který z něj bohužel nejde odstranit
doporučuju s přesvědčením zacházet velmi zdrženlivě, propracovaná postava se do devíti škatulek těžko zařazuje a podobně jeden konkrétní čin nedělá přesvědčení
čin sám má z hlediska přesvědčení daleko menší váhu než důvody a ...
by photter
08:06 30. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: CD key
Replies: 7
Views: 3661

Re: CD key

ta hláška je blbost, to tak někdy začne dělat a obvykle to přejde samo od sebe
by photter
09:02 29. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Nespravedlnost
Replies: 47
Views: 13562

Re: Nespravedlnost

neznám tenhle konkrétní problém, sem delší dobu mimo dění ale zopakuju pár obecnejch věcí o podtemnu:
* podtemno tu není proto, že by thalie měla málo lokací ale proto, aby vyspělí hráči, který na to maj žaludek, mohli hrát něco jinýho, trošku drsnějšího, organizovanějšího, třeba i s drsnějšíma ...