Na kompu mi dochází skoro pravidelně ke kousání u barvíře při pokusu o úpravu šatů. A to stylem pád hry, případně vytuhnutí CELYCH oken (takovéhle vytuhnutí jsem nezažil nikdy, vyjma v práci na pracovní mašině, kde tohle uměla jedna z verzí AutoCADu).
To samé mám při pokusu o úpravu nějakého itemu v toolsetu. Po určité době (není pevná) dojde k pádu (v lepším případě), v horším ke kousnutí Woken (jedině tvrdý restart pomůže).
systém: Win XP, SP2
železo: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+, 2,01 GHz,
2,0 GB RAM
ASUS X1950 (patice PCI 5, sběrnice PCI7)
Nějaké rady?
P.S. Děkuji Luelle za poskytování první pomoci po té co ze mě barvíř udělal opakovaně zloděje

.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín