Search found 17 matches

by Alviara
12:09 05. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Koník a rychlost
Replies: 7
Views: 4245

Re: Koník a rychlost

Ahoj ahoj

nevím jestli se to tu už někde řešilo, ale jistě to skoro každý zná.

Mám koně, tedá já ne, ale Aria. Když jede na koni, tak má myslím standartně +20% rychlost. To je fajn věc, ale když si nakouzlím spěch a nebo spěšný ústup, tak nevím jestli se to sečte na 70% a nebo mám klasicky 50 ...
by Alviara
17:38 16. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Loot
Replies: 26
Views: 11986

Re: Loot

Od té doby jsem nepotkal ještě žádnýho :) Jen poklad jednou
by Alviara
22:41 13. Jan 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Děkuju Jatýrku za pěkný večer a zajimavý pokec :)
by Alviara
20:35 10. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 236032

Re: Pady serveru

Pád 13:23 a následné šílene lagy na webu.

Edit: Nebo to jen vyhodilo pár lidí?

To koplo jen pár lidí, moc dobře si na to pamatuju :) Postava mi reagovala se 30sec zpožděním a pamatuju si jak to zrovna tebe a asi ještě 4 lidi odpojilo v jeden okamžik.. Jakmile jsem se asi po 5 minutách dostal z ...
by Alviara
01:01 10. Jan 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

artaxas wrote:děkuju Ayshi Crowley I., Bageshurovi a Adriasovi za parádní hru.
Jo taky děkuju no :) Aysha taky něco hrála krom toho counterspellu? :) Sem ji nějak přehlédl. Tak byla to docela sranda, akorát ted se můžu tak možná zahrabat. :):D
by Alviara
21:25 05. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Svitky
Replies: 11
Views: 4741

Re: Svitky

Takže to je tim čarozpytem? Tak děkuju za info, ale stejnak mi to přijde divný :D
to Rof: To víš ještě sem to nestihl namaxovat :) Všechno časem bude no..
by Alviara
08:39 05. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Svitky
Replies: 11
Views: 4741

Re: Svitky

Nevím co máš za povolání postavy, ale nemáš ty svitky v červeném poli? Ikdyž to bys je asi nepoužil.

Pokud jdou použít, tak je tam hod bud na UMD a nebo na čarozpyt. Možná v těch hodech neuspěls a proto ten obláček.

Me prostě nejde do hlavy proč klerik nepřečte svitek ressu atd. :) Jsou to ...
by Alviara
00:48 05. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Svitky
Replies: 11
Views: 4741

Svitky

Nevim teda jestli to uplně patří sem, ale nevim kam jinam to dát. Jedná se o svitky. Když už na servru jsou tak proč nejdou některé používat?Je to chyba nebo úmysl?
Zatím sem mi to stalo jen o svitků:
Resurrection
Remove disease
Neutralize poison

Nad hlavou se mi objeví jen takový ten obláček ...
by Alviara
23:55 04. Jan 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Chtěl bych poděkovat Arthoriusovi za večerní spestření hry, ikdyž podle toho co se pak stalo, tak se asi moc nebavil :( :( . A pak Earanie Rastialo (ted sem to určitě nějak zkomolil :D) za super zahrání, moc se mi to líbilo. Všem zůčastním ještě jednou velice děkuji.

:twisted: !! No a abych ...
by Alviara
13:54 19. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Jednoruční kopí
Replies: 27
Views: 10870

Re: Jednoruční kopí

Sobik wrote: Bič - kupodivu je
Je to trošku off topic, ale jen takový návrh. Nepřesunout bič do craftu krejčímu? Přece jenom to je z kůže a ne ze železa. :) Ikdyž by to bylo asi složitý to předělat celý.
by Alviara
12:57 05. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Vysvětlení prosím
Replies: 9
Views: 5147

Re: Vysvětlení prosím

Tak po rozhovoru s infrou jsme se dostali k tomu, že to byl můj odvalaný kostlivec nejspíš. Můžu se zeptat jak to s tím je? Kliknu na přechod lokace a běžím tam, než doběhnu k přechodu tak kliknu na kostlivce a dám odvolat, pak se mi načítá lokace. Po načtení lokace stojím na přechodu u karathské ...
by Alviara
14:15 04. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Překupník v domě obchodníků
Replies: 61
Views: 23015

Re: Překupník v domě obchodníků

On ten výdělek posílá do banky jo? :D Sem si řikal, že tam to zboží co sem tam dal už nevidim a prachy nikde..
by Alviara
14:46 06. Nov 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Rád bych poděkoval všem lidem, jež se montají kolem Adriase.

Hlavní díky patří G14, M4n4sovi, Necrooovi, Tao kanovi, ale i otravnému vojáku Jorgovi(ted nevim jaký má acc).
Moc vám děkuju za vaši skvělou hru a zážitky, které jsme společně ve hře prožili.
by Alviara
21:13 14. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: Rozmnožování koní
Replies: 20
Views: 6823

Re: Rozmnožování koní

Koně mám asi 2 týdny a ještě nikdy se u mě neobjevil po restartu. Taky mi párkrát jen tak zmizí a nemůžu ho najít, takže myslím že ta lod má výhodu v tom že kůn se vždy najde at byl kdekoli.
by Alviara
09:55 12. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: LAG
Replies: 14
Views: 7631

Re: LAG

Připojuji se k tomu. Hra se seká cca každých 5 minut na 20 sec a k tomu se ted nemohu připojit. Při načítání lokace karathské dílny, mi to spadlo a od té doby to pádá vždy, když s tou postavu loguji do téhle lokace.