však má napsáno že pokud v jeho jmeně vidíme čárku nebo tak tak že sme hloupí čtenáři... o oslovení tam nic nemá - tudíž ho můžu oslovit tak jak mi to přijde OK... NE?Tretas wrote:Špatně čteš.Bahnak wrote:....Kučíku...
Tudíž: špatně vidím, jsem natvrdlej a ještě jsem drzý... ach ti pražáci
Ale budu hodny: Pro Kucika: stava se že po pádu servru se koník vedle majitele neobjeví, pokud je nekde trvale parknutý tak na 100 procent ne! ale loď ho vytáhne odkudkoliv. Treba me se jednopu šprajcl kun tak blbě, že s ním nešlo vyjet, tak jsem ho lodkou vytáhl... a po tech pádech je to jak kdy...