Search found 119 matches

by -speck-
09:32 19. Apr 2011
Forum: Koš
Topic: Vypadek utoku
Replies: 3
Views: 3264

Re: Vypadek utoku

Tak tak, vířivej je prostě buglej. Buď musíš hold počkat na další vířivej, nebo přezbrojit, nebo poodběhnout (to taky myslím pomáhalo).
by -speck-
22:19 08. Apr 2011
Forum: Pokec
Topic: Tričko "Thalie"
Replies: 94
Views: 68102

Re: Tričko "Thalie"

Takže cca triko za 10 éček? To není moc, to je dosti přijatelná cena si myslím ne? Na to že budeme míti prostě unikáty svoje 8)
by -speck-
22:32 03. Apr 2011
Forum: Koš
Topic: pasti v Dungach
Replies: 14
Views: 5990

Re: pasti v Dungach

Aha aha aha, nebavíš se vo těch pastech co tam normálně vždy bejvaj na tý zemi? :biggrin: ..protože portál je jen vzadu, u toho nekromanta.

EDIT: Já jsem taky ztratil expy díky laggům, vrátíte mi je? Jen se to fakt blbě screenuje ty lagy :biggrin:
by -speck-
12:36 02. Apr 2011
Forum: Koš
Topic: Prekupnik
Replies: 36
Views: 11571

Re: Prekupnik

Nebo se nějak postarat o zboží, které se prostě neudává. Když je tam uhlí za 600+, které nikdo nekupuje podle všeho, a podobné srandy, tak by nebylo marné vymyslet spíš nějaký systém, který by to zboží cpal do nějakého "trezoru", kde by si ho mohl majitel vyzvednout, kdyby se po určitém čase ...
by -speck-
13:10 31. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Stolky na craft
Replies: 13
Views: 5493

Re: Stolky na craft

Sím sím já to viděl ctihodnosti.

Slibuji že budu mluvit pravdu a nic jiného než jen pravdu.

Takhle se mu to nepovedlo ctihodnosti *naznačuje jak Gris pokazil šperk* a pak několika ranami, přesně věděl kam zamířit, ten stolek složil k zemi. Rozštípal ho. A teď tam zbyly jen malé třísky.

Tak to ...
by -speck-
12:06 27. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Replies: 130
Views: 111140

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Yop yop, srázek vyvedenej. Jak jinak taky že jóó. Zda jsem dnes v noci spal vůbec? Spíše ne, příště si vemu letecký sluchátka :D
by -speck-
00:11 25. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Replies: 130
Views: 111140

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

PAJKY NEZKLAMALA ....

Jinak Rejty od kolika je ta čajovna? Od tří, půl čtvrté, čtyř? ..abychom si my pražáci naplánovali dobře odjezd. Díkes.
by -speck-
22:55 22. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Replies: 130
Views: 111140

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Jako já, derken, Taokan, durduin DO ČAJKY? Nevím, Tao kan dělá mrtvolného teď, má toho asi dost v jobu.. tak čekám jak se vyjádří.
by -speck-
16:04 18. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Vzhled trička - návrhy do ankety
Replies: 9
Views: 8337

Re: Vzhled trička - návrhy do ankety

Tm.červené triko se zlatavozeleným lemováním (viz "Triško THALIE" - 4.strana, uprostřed).
Na levé prso znak Thalie.
Na rukáv NWN oko.
----
To by bylo základní triko + pro náročnější (kam patřím i já) zájemce by se na triko na záda přidělal nick (popřípadě jméno postavy) - samo by udělala ta firma ...
by -speck-
19:02 16. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Replies: 130
Views: 111140

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

tao kan wrote:Jak to tam máte plzeňáci, dá se někde poblíž té hospody zaparkovat bez placení?
My se podřizujem, ale čajkou určitě nepohrdneme ...
by -speck-
14:09 15. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Nejde prohlížeč
Replies: 14
Views: 8667

Re: Nejde prohlížeč

Tohle bylo na ten google.com -> ten druhej jsem nezkoušel, zkusím ještě až přijdu dom.
by -speck-
01:51 15. Mar 2011
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240789

Re: Váš portret

Berse jsem našel, ale Pajky ne :D
by -speck-
21:19 14. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Nejde prohlížeč
Replies: 14
Views: 8667

Re: Nejde prohlížeč

Díky moc, tak jsem to napsal a ted nevim jak se to zastavuje, furt to jede :D
čas= mezi 45-60 (celkem pravidelne), ale misty vyleti i na 70-80 ci 100-120. Samozrejme vse je "ms"
Co se týče TTL=52 či 54 ... bajty to jede na 32.
Ale mě to vůbec nic neříká. Jinak díky že mi radíte jako lajkovy ;)
by -speck-
20:54 14. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Nejde prohlížeč
Replies: 14
Views: 8667

Re: Nejde prohlížeč

kucik wrote:Co ping google.com a posléze ping 74.125.87.99 ?
A to mám zadat jako adresu?
google.com mi to neveme - stale chyba spojeni
a pokad jsem tam hodil jen to číslo tak to samé.

Nebo jak myslíš ten ping ?? Jsem amatér :oops: