Search found 119 matches
- 09:32 19. Apr 2011
- Forum: Koš
- Topic: Vypadek utoku
- Replies: 3
- Views: 3264
Re: Vypadek utoku
Tak tak, vířivej je prostě buglej. Buď musíš hold počkat na další vířivej, nebo přezbrojit, nebo poodběhnout (to taky myslím pomáhalo).
- 20:47 12. Apr 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702379
- 22:19 08. Apr 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Tričko "Thalie"
- Replies: 94
- Views: 68102
Re: Tričko "Thalie"
Takže cca triko za 10 éček? To není moc, to je dosti přijatelná cena si myslím ne? Na to že budeme míti prostě unikáty svoje 
- 22:32 03. Apr 2011
- Forum: Koš
- Topic: pasti v Dungach
- Replies: 14
- Views: 5990
Re: pasti v Dungach
Aha aha aha, nebavíš se vo těch pastech co tam normálně vždy bejvaj na tý zemi?
..protože portál je jen vzadu, u toho nekromanta.
EDIT: Já jsem taky ztratil expy díky laggům, vrátíte mi je? Jen se to fakt blbě screenuje ty lagy
EDIT: Já jsem taky ztratil expy díky laggům, vrátíte mi je? Jen se to fakt blbě screenuje ty lagy
Re: Prekupnik
Nebo se nějak postarat o zboží, které se prostě neudává. Když je tam uhlí za 600+, které nikdo nekupuje podle všeho, a podobné srandy, tak by nebylo marné vymyslet spíš nějaký systém, který by to zboží cpal do nějakého "trezoru", kde by si ho mohl majitel vyzvednout, kdyby se po určitém čase ...
- 13:10 31. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Stolky na craft
- Replies: 13
- Views: 5493
Re: Stolky na craft
Sím sím já to viděl ctihodnosti.
Slibuji že budu mluvit pravdu a nic jiného než jen pravdu.
Takhle se mu to nepovedlo ctihodnosti *naznačuje jak Gris pokazil šperk* a pak několika ranami, přesně věděl kam zamířit, ten stolek složil k zemi. Rozštípal ho. A teď tam zbyly jen malé třísky.
Tak to ...
Slibuji že budu mluvit pravdu a nic jiného než jen pravdu.
Takhle se mu to nepovedlo ctihodnosti *naznačuje jak Gris pokazil šperk* a pak několika ranami, přesně věděl kam zamířit, ten stolek složil k zemi. Rozštípal ho. A teď tam zbyly jen malé třísky.
Tak to ...
- 12:06 27. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
- Replies: 130
- Views: 111140
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Yop yop, srázek vyvedenej. Jak jinak taky že jóó. Zda jsem dnes v noci spal vůbec? Spíše ne, příště si vemu letecký sluchátka 
- 00:11 25. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
- Replies: 130
- Views: 111140
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
PAJKY NEZKLAMALA ....
Jinak Rejty od kolika je ta čajovna? Od tří, půl čtvrté, čtyř? ..abychom si my pražáci naplánovali dobře odjezd. Díkes.
Jinak Rejty od kolika je ta čajovna? Od tří, půl čtvrté, čtyř? ..abychom si my pražáci naplánovali dobře odjezd. Díkes.
- 22:55 22. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
- Replies: 130
- Views: 111140
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
Jako já, derken, Taokan, durduin DO ČAJKY? Nevím, Tao kan dělá mrtvolného teď, má toho asi dost v jobu.. tak čekám jak se vyjádří.
- 16:04 18. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Vzhled trička - návrhy do ankety
- Replies: 9
- Views: 8337
Re: Vzhled trička - návrhy do ankety
Tm.červené triko se zlatavozeleným lemováním (viz "Triško THALIE" - 4.strana, uprostřed).
Na levé prso znak Thalie.
Na rukáv NWN oko.
----
To by bylo základní triko + pro náročnější (kam patřím i já) zájemce by se na triko na záda přidělal nick (popřípadě jméno postavy) - samo by udělala ta firma ...
Na levé prso znak Thalie.
Na rukáv NWN oko.
----
To by bylo základní triko + pro náročnější (kam patřím i já) zájemce by se na triko na záda přidělal nick (popřípadě jméno postavy) - samo by udělala ta firma ...
- 19:02 16. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
- Replies: 130
- Views: 111140
Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011
My se podřizujem, ale čajkou určitě nepohrdneme ...tao kan wrote:Jak to tam máte plzeňáci, dá se někde poblíž té hospody zaparkovat bez placení?
- 14:09 15. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Nejde prohlížeč
- Replies: 14
- Views: 8667
Re: Nejde prohlížeč
Tohle bylo na ten google.com -> ten druhej jsem nezkoušel, zkusím ještě až přijdu dom.
- 01:51 15. Mar 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240789
Re: Váš portret
Berse jsem našel, ale Pajky ne 
- 21:19 14. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Nejde prohlížeč
- Replies: 14
- Views: 8667
Re: Nejde prohlížeč
Díky moc, tak jsem to napsal a ted nevim jak se to zastavuje, furt to jede :D
čas= mezi 45-60 (celkem pravidelne), ale misty vyleti i na 70-80 ci 100-120. Samozrejme vse je "ms"
Co se týče TTL=52 či 54 ... bajty to jede na 32.
Ale mě to vůbec nic neříká. Jinak díky že mi radíte jako lajkovy ;)
čas= mezi 45-60 (celkem pravidelne), ale misty vyleti i na 70-80 ci 100-120. Samozrejme vse je "ms"
Co se týče TTL=52 či 54 ... bajty to jede na 32.
Ale mě to vůbec nic neříká. Jinak díky že mi radíte jako lajkovy ;)
- 20:54 14. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Nejde prohlížeč
- Replies: 14
- Views: 8667
Re: Nejde prohlížeč
A to mám zadat jako adresu?kucik wrote:Co ping google.com a posléze ping 74.125.87.99 ?
google.com mi to neveme - stale chyba spojeni
a pokad jsem tam hodil jen to číslo tak to samé.
Nebo jak myslíš ten ping ?? Jsem amatér