Vypadek utoku

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Vypadek utoku

Post by Hafen »

Nevim kam to napsat tak snad se to uz nekde neresilo.

Nevim proc, ale obcas se mi stane ze postava behem boje prestane bouchat. Proste jen uhyba, a nic. Kdyz aktivuju aktivni featy napr. virivy utok, tak zautoci ale sama pak opet nic. Vetsinou musim prezbrojit, pak se vzpamatuje, ale obcas nepomaha ani to. Mozna je to lagama, ale pak nechapu proc mi jde pouzivat itemy bez potizi - lektvary, menit zbrane a dalsi, a postava proste neutoci. Mozna to dela virivy utok, ale uz se mi to parkrat stalo i kdyz jsem ho nepouzil :?
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Vypadek utoku

Post by de Aers »

No jestli se ti to stává po tom vířivym útoku jen, tak je to tím. Mě se to občas stává taky. Většinou, začne reagovat až po dalším vířivym, když k tomuhle dojde.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Vypadek utoku

Post by -speck- »

Tak tak, vířivej je prostě buglej. Buď musíš hold počkat na další vířivej, nebo přezbrojit, nebo poodběhnout (to taky myslím pomáhalo).
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Vypadek utoku

Post by Alvarion »

Jsou opravdu lamky extrémisti jako já, kerým padal utok, protože si behem boje rovnaly veci v batůžku. Po smrti za moc XP jsem s rovnáním v báglíku přestal 8)
Locked