Každý se ohání zdravým rozumem. Viděl jsem, že je past od přechodu 10cm položena. Zdravý rozum dvou lidí to zhodnotil jako OK. DM rozhodl: "ta past byla sviňárna, však víš co děláš." Co děláme víme. Hrajeme CHARAKTERY s chaoticky zlym přesvědčenim na povrchu - chyba?
Vy co to děláte by jste taky ...
Search found 18 matches
- 08:21 03. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: tak tohle je uz moc
- Replies: 125
- Views: 29165
- 23:27 01. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: tak tohle je uz moc
- Replies: 125
- Views: 29165
Re: tak tohle je uz moc
Třeba vaše odlogy před PC nepřítelem ...
Toho si nejsem vědom.
miliony během několika dní
Bylo to za 2 měsíce. Bruna každý den byla ve hře 7 a víc hodin. Ne nepřišlo mi to divný. Teď dám milion za ani ne týden (nemluvím tu o craftu).
Bývalý jsem proto, že jsem sám odešel.
Loki-cz jsem proto, že ...
Toho si nejsem vědom.
miliony během několika dní
Bylo to za 2 měsíce. Bruna každý den byla ve hře 7 a víc hodin. Ne nepřišlo mi to divný. Teď dám milion za ani ne týden (nemluvím tu o craftu).
Bývalý jsem proto, že jsem sám odešel.
Loki-cz jsem proto, že ...
- 22:32 01. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: tak tohle je uz moc
- Replies: 125
- Views: 29165
Re: tak tohle je uz moc
Po opakovaných rozhodnutích DM teamu o udělení různých trestů pro postavy Bruna a Morn jsem se rozhodl odejít.
Rád bych na dalších řádcích shrnul svůj pohled a rozloučil se s těmi, s kterými jsem hrál na Thalii rád. :)
*Po dvou měsících intenzivního craftu se dva DM přehlídli, když neviděli, že ...
Rád bych na dalších řádcích shrnul svůj pohled a rozloučil se s těmi, s kterými jsem hrál na Thalii rád. :)
*Po dvou měsících intenzivního craftu se dva DM přehlídli, když neviděli, že ...
- 08:25 01. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: Skrytí expů
- Replies: 66
- Views: 16611
Re: Skrytí expů
Ti jebe!
Ale dala sám bych byl pro variantu zakrýt kolik zbývá do lv up.
+ Slovně vyjádřit kolik xp postava získala za zabití potvory
(Jak píše Marvin, poznám jak je to těžké a nové.)
Ale dala sám bych byl pro variantu zakrýt kolik zbývá do lv up.
+ Slovně vyjádřit kolik xp postava získala za zabití potvory
(Jak píše Marvin, poznám jak je to těžké a nové.)
- 12:30 30. Apr 2009
- Forum: Koš
- Topic: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
- Replies: 25
- Views: 13108
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Zajímání a otroctví by mělo být smysluplně.
Pokud jde však v zabíjení jen o zabíjení, RP (ve stylu hvězdičkovacím a povídacím) bych do něj netahal.
Například následující možnosti:
Rytíř Karathy nedá drowovi šanci promluvit, je to pro něj nepřítel.
Postava se zjevnou výhodou neviditelnosti nebude ...
Pokud jde však v zabíjení jen o zabíjení, RP (ve stylu hvězdičkovacím a povídacím) bych do něj netahal.
Například následující možnosti:
Rytíř Karathy nedá drowovi šanci promluvit, je to pro něj nepřítel.
Postava se zjevnou výhodou neviditelnosti nebude ...
- 18:41 29. Apr 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405057
Re: Poděkování
Děkuji DM Krata za jeho ochotný přístup ve hře 
Re: Dotaz
Se tolik neškatulkujte na to přesvědčení :) Jedna možnost je třeba tato:
Neutrální nemusí být jen nestranný co se do ničeho nezapojí. Neutrální může bejt i čistě lovec lidí pro odměnu a jeho neutralita je v tom, že ho nezajímá pro koho jsou loveni a za jakým účelem. Dobrej lovec lidí by třeba lovil ...
Neutrální nemusí být jen nestranný co se do ničeho nezapojí. Neutrální může bejt i čistě lovec lidí pro odměnu a jeho neutralita je v tom, že ho nezajímá pro koho jsou loveni a za jakým účelem. Dobrej lovec lidí by třeba lovil ...
- 22:38 27. Apr 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405057
Re: Poděkování
Velký potlesk organizátorům dnešního trhu.
- 22:36 27. Apr 2009
- Forum: Koš
- Topic: Hlasování o NEJ postavu Thalie
- Replies: 36
- Views: 13866
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Jednoznačně Bruna

- 07:21 26. Apr 2009
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363235
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hodit možnost vypnout automatický podpis u craftových výrobků. Když budu chtít vyrábět pro podtemno, tak nebudu na každou zbraň psát předvolání před Lancarta, či jak se ten soudce v K. jmenuje.
- 12:11 20. Apr 2009
- Forum: Koš
- Topic: A nikdy , nikdy tam nebude
- Replies: 48
- Views: 16131
Re: A nikdy , nikdy tam nebude
Zabránit se tomu dá a to že nebude hned po restartu (po pádu) boss připravenej, ale třeba až po dvou-třech hodinách...
Náhodně po restartu určit kdy se tam boss objeví
do hodiny - malá šance
1-4 hodiny - střední šance
4-8 - největší šance (odpovídá špičce přihlášených hráčů u restartu v 14:00)
8 ...
Náhodně po restartu určit kdy se tam boss objeví
do hodiny - malá šance
1-4 hodiny - střední šance
4-8 - největší šance (odpovídá špičce přihlášených hráčů u restartu v 14:00)
8 ...
Re: smrt
Naopak smrť ještě utužte!
Na Arkhalii2 bylo mimo jiné za smrt 10%xp. To je dle mého takové rozumné číslo.
Postava se smrti má bát a na změnu jejího charakteru nemá rozdíl +/- pár levelů vliv.
Na Arkhalii2 bylo mimo jiné za smrt 10%xp. To je dle mého takové rozumné číslo.
Postava se smrti má bát a na změnu jejího charakteru nemá rozdíl +/- pár levelů vliv.
Re: Opilost
Souhlasím s Mikym. Už po cca 3-4 pivu Morn s výdrží kolem 20 stahuje šaty a ukazuje bimbase. Jako já nevím kolik lidí jste viděli vy takto se chovat v reálu (a to už po 3 pivech). Jsem za zrušení (viz co psal Miky) a ponechání na hráči, aby určil zda jeho postava je extrovert co nastavuje 5* za ...
- 16:33 02. Apr 2009
- Forum: Koš
- Topic: Zrušeni Hag Gragu
- Replies: 21
- Views: 6517
Re: Zrušeni Hag Gragu
Zanechte ho a víc reáliema propojte s podtemnem. Ať se zlouni z Hagu snadno mohou paktovat s těmi dole. Ať zlouni z Hagu mají snažší přístup do podtemna a tím tyhle dvě zlounský frakce spojíte a pomůžete oživit podtemno.
- 13:12 02. Apr 2009
- Forum: Koš
- Topic: Padl mi net, dostal jsem kill
- Replies: 77
- Views: 19061
Re: Padl mi net, dostal jsem kill
To co napsal photter zní rozumně. Akorát bych chtěl upozornit na fakt, že DM jak hráče v tomto případě, tak mnoho jiných hráčů i v nejasných případech hned označí za bugery a cheatery. Řekl bych, že to je to co hráče rozezlí víc, než tresty, zvlášť, když trvají na tom, že jsou nevinni. Možná by jste ...