igor wrote:...
To zní velmi zajímavě.
igor wrote:...
jiromir wrote:no tyvole...Krata wrote:Hmm.. to by byla grilovakčaTo už bych možná rožnil celou krávu než tohle hovado šílený
Zyga wrote:Jo, taky obcas nahazuju dislike kdyz si vsimnu ze je noc.... treba se nekde v nocnich stinech presouva armada drowu a hleda obeti....
Nebyl ten odvážný kluk syn Chucka Norrise?jiromir wrote:No tak to je moc)))))))))