Search found 83 matches

by Anurin
01:34 12. Mar 2008
Forum: Koš
Topic: Banditi
Replies: 28
Views: 10363

Re: Banditi

igor wrote:...

To zní velmi zajímavě. 8)
by Anurin
16:36 24. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: K systemu
Replies: 169
Views: 48538

Re: K systemu

Já jsem tu přeci ale neřekl ani slovo pro změnu poměru za smrt... já jsem jen chtěl dát hráčům možnost mít pocit, že "víra" tu k něčemu je.... protože zatím celkem není.
Pak by to ale nemělo být na finančních možnostech postavy ,ale na síle její víry ;)


Víra... vím co znamená hrát víru k bohovy ...
by Anurin
16:08 24. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: K systemu
Replies: 169
Views: 48538

Re: K systemu

.....

hehe, chlape začínáš bejt nějakej rozmrzelej 8) . Dej si cigáro a klídek. Na něco se tě zeptám... bavilo by tě to tu, kdyby to bylo pekelně lehký, kdybys měl max lvl a best věci. Co bys dělal potom? Potom kdybys to měl vše hned? Vsadím se, možná že by ses začal nudit. Tohle není lineage ...
by Anurin
16:04 24. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: K systemu
Replies: 169
Views: 48538

Re: K systemu

JA bych byl prisnejsi za smrt, komplet vsecko zlato pryc, pripadne i zbrane a cast vybavy...protoze mrtvolu muzou okrast trerbas skreti, nebo jina havet a klidnako bych pritlacil i na tech XP % .... odpustky? To jako postava premejsli nad smrti? to se mi taky nezda. Jit za knezem a uplacet sveho ...
by Anurin
14:45 24. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: K systemu
Replies: 169
Views: 48538

Re: K systemu


mohl bych to říct obráceně, proč tímhle systémem podporovat sólisty? Co ti brání nažhavit komunikátory a přitáhnout si víc lidí? (tak jak jsme to udělali v podtemnu ;) )



To jako psát lidem telly, jestli by někam nešli jo????? No to mi zrovna na Thalii nepřijde vhodný.


nepochopils vůbec co ...
by Anurin
14:44 24. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: K systemu
Replies: 169
Views: 48538

Re: K systemu

Ja jsem to necekane cetl. Myslenka slevy postihu na xp, v zavislosti na predplaceni mi prijde uplne mimo. Viz to co pisu vyse.
Myslenka predplaceni s ulevou pri placeni za oziveni v chramu je sice skousnutelna ale posunuje hru do stavu ,,Mam predplacenou smrt -> muzu si dovolit umrit, protoze parta ...
by Anurin
18:04 23. Feb 2008
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

Arto wrote:Babka

Kamošky

Dobrý PvP mezi babkama. :lol:
by Anurin
15:53 22. Feb 2008
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

jiromir wrote:
Krata wrote:Hmm.. to by byla grilovakča :lol:
no tyvole... :) To už bych možná rožnil celou krávu než tohle hovado šílený :-)

No to mi ho vyndej... *spadne mu brada*
by Anurin
15:38 21. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Dislike
Replies: 8
Views: 4939

Re: Dislike

Zyga wrote:Jo, taky obcas nahazuju dislike kdyz si vsimnu ze je noc.... treba se nekde v nocnich stinech presouva armada drowu a hleda obeti.... :twisted:

Já jen čekám až budem na povrchu a nahodí všichni dislike nám :lol: . To bude adrenalinu.
by Anurin
00:02 21. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Kouzelne vaky na snizeni vahy
Replies: 165
Views: 64169

Re: Kouzelne vaky na snizeni vahy

Na co? K čemu? Z výhodní to akorát postavy co mají menší sílu. Jsem proti* Podotýkám, vyjadřuji pouze názor.
by Anurin
03:46 19. Feb 2008
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

jiromir wrote:No tak to je moc :-))))))))))
Nebyl ten odvážný kluk syn Chucka Norrise? :lol:
by Anurin
23:52 17. Feb 2008
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639

vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity :lol: aby z vás byl drsnák

já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnej ;) Takovej typan... :mrgreen ...
by Anurin
19:50 17. Feb 2008
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

> Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
> životních situacích.
> Přišla řeč na eutanázii.
> K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal:
> Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdybych byl závislý na
> přístrojích a živený tekutou ...
by Anurin
02:04 14. Feb 2008
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí. http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639

vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity :lol: aby z vás byl drsnák
by Anurin
22:42 13. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Podtemno - obchody
Replies: 44
Views: 21437

Re: Podtemno - obchody

Hodte lektvary at se daj prodávat po 10-ti, už jsem na to upozornoval, děkuju.