Search found 80 matches
- 15:12 07. Sep 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
- Replies: 33
- Views: 21681
OPRAVENO - POUŽITÍ MALÉHO KRUMPÁČE
Chtěl jsme se zeptat, za kterých podmínek mohu použít menší krumpáč a dřevorubeckou sekeru, stále tyto věci mám červené...
- 10:29 24. May 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTENO: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA
- Replies: 8
- Views: 5550
VYSVĚTENO: NEBOJUJÍCÍ POSTAVA
Chtěl jsem se zeptat, zda není chyba to, že když bojuji s více nestvůrami, tak jednu zabiji a najednou postava stojí a to na ní útočí další a nic nedělá. Toto se děje čím dal častěji, takže musím stále klikat na jednotlivé nestvůry, aby postava vůbec útočila.
- 17:52 06. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Nejde se registrovat na forum
- Replies: 5
- Views: 4317
Re: NEJDE SE REGISTROVAT NA FORUM
Už víte, kde je problém .. stále to píše .......... Creating a new account is currently not possible.
NWN OS X
Chtěl jsem se zeptat, zda lze NWN spustit na OS X APPLU ??
- 08:28 06. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Nejde se registrovat na forum
- Replies: 5
- Views: 4317
OPRAVENO: Nejde se registrovat na forum
Kamarád se snaží už několik dní zaregistrovat na fórum, když klikne na zaregistrovat napíše mu, že registrace není možná a že je fórum zamčené.
- 13:57 30. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: VĚCI V LOKACÍCH
- Replies: 4
- Views: 3239
Re: VĚCI V LOKACÍCH
Velice děkujiShaman88 wrote:Je to CEP, hraješ někde jinde kde mají CEP 2.3, a my potřebujeme 2.4.Lorelei wrote:V některých lokacích se mi nezobrazují různe druhy vybavení, třeba některé stoly a židle, nevíte kde je problem?
- 11:21 30. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: VĚCI V LOKACÍCH
- Replies: 4
- Views: 3239
VYŘEŠENO: VĚCI V LOKACÍCH
V některých lokacích se mi nezobrazují různe druhy vybavení, třeba některé stoly a židle, nevíte kde je problem?
Re: Rybaření
Takže je opéci, a pak prodat jako pochutinu. Díky
Re: Rybaření
Tak jsem proběhl celou Karathu, Ivory a rybářskou osadu. Pouze Hostinský Krkovička mi za ně dává 0 zl.. Opravdu už nevím kde ryby prodat, prosím tedy o radu??? Díky.
VYŘEŠENO: Re: Rybaření
Chtěl jsem se zeptat, zda už lze někde úlovek prodat? Vetešník, prodavačka ryb ani v hospodě je nikdo nechtěl.
- 16:50 22. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: NEJDE PŘIHLÁSIT DO HRY
- Replies: 1
- Views: 2418
VYŘEŠENO: NEJDE PŘIHLÁSIT DO HRY
Chtěl jsem se zeptat jménem kamaráda, který odjel na hory a nemůže se přihlásit do hry. Hru nakopíroval do NTBku přepsal nové klíče NWN key přihlásil se na stránkách na svůj účet přepsal aktuální ip adresu, zaškrtnul nekontrolovat IP Adresu a vygeneroval klíc NWN. který zapsal do přihlášení dá ...
- 15:53 30. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO:Vymazání poatvy
- Replies: 1
- Views: 2074
VYŘEŠENO:Vymazání poatvy
Touto cestou bych chtěl požádat o vymazání postavy Lorel z účtu Lorelei, zda je to tedy možné. Neustále při novém přihlášení přicházím o všechny věci. Děkuji.
- 14:02 16. Jun 2013
- Forum: Koš
- Topic: BUDE WIPE ???
- Replies: 3
- Views: 2943
BUDE WIPE ???
Touto cestou bych se chtěl dotázat, zda se v dalších pár měsících připravuje WIPE serveru Thlaie??? Něco málo jsem zaslechl, že WIPE bude. Děkuji za informaci.
- 11:28 18. Mar 2013
- Forum: Koš
- Topic: STÍNOVÝ TANEČNÍK
- Replies: 29
- Views: 16710
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Pěkné 
- 20:40 17. Mar 2013
- Forum: Koš
- Topic: STÍNOVÝ TANEČNÍK
- Replies: 29
- Views: 16710
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Také už nějakou dobu hledám a stále jsem ho nenašel.