VYŘEŠENO: VĚCI V LOKACÍCH
VYŘEŠENO: VĚCI V LOKACÍCH
V některých lokacích se mi nezobrazují různe druhy vybavení, třeba některé stoly a židle, nevíte kde je problem?
Re: VĚCI V LOKACÍCH
Půjde asi o CEP nebo Thalijské haky. Nejlepší asi bude stáhnout si je znovu.Lorelei wrote:V některých lokacích se mi nezobrazují různe druhy vybavení, třeba některé stoly a židle, nevíte kde je problem?
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: VĚCI V LOKACÍCH
Je to CEP, hraješ někde jinde kde mají CEP 2.3, a my potřebujeme 2.4.Lorelei wrote:V některých lokacích se mi nezobrazují různe druhy vybavení, třeba některé stoly a židle, nevíte kde je problem?
Re: VĚCI V LOKACÍCH
Velice děkujiShaman88 wrote:Je to CEP, hraješ někde jinde kde mají CEP 2.3, a my potřebujeme 2.4.Lorelei wrote:V některých lokacích se mi nezobrazují různe druhy vybavení, třeba některé stoly a židle, nevíte kde je problem?
Re: VĚCI V LOKACÍCH
Jinak můžeš to rovnou nahradit, na tom druhém světě kde hraješ to vadit nebude.