Search found 23 matches

by --Bragner--
11:42 06. Apr 2009
Forum: Koš
Topic: Opilost
Replies: 21
Views: 7168

Re: Opilost

No nevím, mne se třeba líbilo jak to maj na EQ. Tam jsem snědl omylem syrové maso a pak když se má postava procházela po městě, tak vylítla hláška že ji tečou sliny kolem huby. Nebo že zvrací atd a bylo z toho dost dobrý RP vzdy.
Tak nevím jak je to s hláskama tady u pití, ale vždy se to dá nějak ...
by --Bragner--
12:00 17. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Podtemno
Replies: 82
Views: 23524

Re: Podtemno

Pokad by ale postava nesměla vycházet na povrch tak by to bylo o ničem podle mne. To já se právě nejvíce těším až budu moci vkročit na povrch, až lehce zesílím a půjdu tam a někoho přepadnu, bud dostanu na hubu nebo ne, to už je ve hvězdách 8)
by --Bragner--
01:31 15. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Na foru po pádu serveru
Replies: 106
Views: 32594

Re: Na foru po pádu serveru

Chci jen poprosit 14.3.09 jsem diky padu (nekdy v dopolednich hodinach) prisel o nejake expy, mam to doma napsane. 15.3. snad lognu do hry vecer, tak jsem chtel jen poprosit zda by mi mohla vznikla skoda byti nahrazena.
Predem dekuji
by --Bragner--
22:38 09. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: Obrázky v příloze
Replies: 3
Views: 2421

Re: Obrázky v příloze

No příležitostne, podle nalady ci tak. Hodne jsem hraval na EQ, ale nejak mne to po case omrzelo, nebo spise jsme nemeli s kamosem tolik casu. Jako ze jsme se moc nevidali ve hre. Tak jsem zlanaril jineho kamose a ted jsme tady u vas 8)
by --Bragner--
19:55 09. Mar 2009
Forum: Pokec
Topic: Vaše plocha
Replies: 274
Views: 152962

Re: Vaše plocha

Taky přikládám svoji. Je třeba pročistovat plochu abych videl vubec pozadi 8)
by --Bragner--
16:45 09. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: nestabilita servru
Replies: 29
Views: 8905

Re: nestabilita servru

kucik wrote:Nechápu smysl, proč by měla bejt moudrost kdekoliv prostě proto, že zbyla.
A ty co jedou build přes moudrost, tak se pak budou vztekat že tu nemaj své řemeslo v kterém by mohli být lepší. Asi tak.
by --Bragner--
00:31 08. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: NWN 2x
Replies: 24
Views: 8087

Re: NWN 2x

kucik wrote:Pred rokem jsem zkousel mit na jednom monitoru nwn a na druhem toolset a musim rict, ze pokud ma hra k necemu vypadat, tak to proste nejde.
Tohle potvrzuji, mít zároven okno nwn a okno toolsetu, tak se to oboje místy někdy trhne a to si nemyslím že bych měl nějakou vykopávku.
by --Bragner--
19:25 05. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: CRAFT
Replies: 212
Views: 69572

Re: CRAFT

Už jsi někdy něco ukraftil? Nebo jen tak plácáš ?

Ano craftil jsem, pokad bys to rad blize, tak jsem craftil dub s bronzem na 10.lvl coz dat za tetivu 2500gp pro mne bylo neco tak jako pro tebe dat prachy za tetivu na tis na tom lvl co jsi.
Na 10.lvl kdyz chodis furt sam nekde sehnat i jen 5000je ...
by --Bragner--
12:38 05. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: CRAFT
Replies: 212
Views: 69572

Re: CRAFT


Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku

To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.

Krom ...
by --Bragner--
11:48 05. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: CRAFT
Replies: 212
Views: 69572

Re: CRAFT

monstera wrote: Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.
by --Bragner--
11:44 05. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: CRAFT
Replies: 212
Views: 69572

Re: CRAFT

JA BYCH NIC NEURYCHLOVAL!!
... mne to vyhovuje takto jak to je, alespon to chvilicku trva, coz se mi dost zamluvilo 8)
by --Bragner--
11:10 05. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: CRAFT
Replies: 212
Views: 69572

Re: CRAFT

Ja jsem nemyslel hned pridat uhli, jen jsem chtel vedet vas nazor. Mne to jen tak prolítlo hlavou a tak jsem se lehce nad tím zamyslel.
Takze zda uhli pridate nebo ne je na vas. 8)
by --Bragner--
02:03 05. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: CRAFT
Replies: 212
Views: 69572

Re: CRAFT

Chtel bych se jen optat, ted mne to napadlo kdyz jsem sel na uhli. Kdyz se bude pracovat v peci, tak samotna vyroba bude trvat dlouho ze? To jest v pohode, jen ted premyslim, jak se zmensily zdroje (to jest taky v pohode) jen zmenseni zdroje u uhli, mi vnuklo otazku zda ted nebude problem kdyz ...
by --Bragner--
23:51 04. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: CRAFT
Replies: 212
Views: 69572

Re: CRAFT

Jo v pohode, mne to neva, jen aby se vedelo.
by --Bragner--
23:34 04. Mar 2009
Forum: Koš
Topic: CRAFT
Replies: 212
Views: 69572

Re: CRAFT

acc --Bragner-- jsem ted ve hre. Jinak jako kdyz je poskladam tak se stackujou, ale pred zavedenim noveho craftu se stackovali, po jeho zavedeni se nestackujou, jedna se o brusicske kameny. Tak nevim zda to je chybka nebo ne.
Ps. Kdyz je vylestim tak se taky nestackujou - predtim se stackovaly