No nevím, mne se třeba líbilo jak to maj na EQ. Tam jsem snědl omylem syrové maso a pak když se má postava procházela po městě, tak vylítla hláška že ji tečou sliny kolem huby. Nebo že zvrací atd a bylo z toho dost dobrý RP vzdy.
Tak nevím jak je to s hláskama tady u pití, ale vždy se to dá nějak ...
Search found 23 matches
Re: Podtemno
Pokad by ale postava nesměla vycházet na povrch tak by to bylo o ničem podle mne. To já se právě nejvíce těším až budu moci vkročit na povrch, až lehce zesílím a půjdu tam a někoho přepadnu, bud dostanu na hubu nebo ne, to už je ve hvězdách 
- 01:31 15. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: Na foru po pádu serveru
- Replies: 106
- Views: 32594
Re: Na foru po pádu serveru
Chci jen poprosit 14.3.09 jsem diky padu (nekdy v dopolednich hodinach) prisel o nejake expy, mam to doma napsane. 15.3. snad lognu do hry vecer, tak jsem chtel jen poprosit zda by mi mohla vznikla skoda byti nahrazena.
Predem dekuji
Predem dekuji
- 22:38 09. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: Obrázky v příloze
- Replies: 3
- Views: 2421
Re: Obrázky v příloze
No příležitostne, podle nalady ci tak. Hodne jsem hraval na EQ, ale nejak mne to po case omrzelo, nebo spise jsme nemeli s kamosem tolik casu. Jako ze jsme se moc nevidali ve hre. Tak jsem zlanaril jineho kamose a ted jsme tady u vas 
- 19:55 09. Mar 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Vaše plocha
- Replies: 274
- Views: 152962
Re: Vaše plocha
Taky přikládám svoji. Je třeba pročistovat plochu abych videl vubec pozadi 
- 16:45 09. Mar 2009
- Forum: Koš
- Topic: nestabilita servru
- Replies: 29
- Views: 8905
Re: nestabilita servru
A ty co jedou build přes moudrost, tak se pak budou vztekat že tu nemaj své řemeslo v kterém by mohli být lepší. Asi tak.kucik wrote:Nechápu smysl, proč by měla bejt moudrost kdekoliv prostě proto, že zbyla.
Re: NWN 2x
Tohle potvrzuji, mít zároven okno nwn a okno toolsetu, tak se to oboje místy někdy trhne a to si nemyslím že bych měl nějakou vykopávku.kucik wrote:Pred rokem jsem zkousel mit na jednom monitoru nwn a na druhem toolset a musim rict, ze pokud ma hra k necemu vypadat, tak to proste nejde.
Re: CRAFT
Už jsi někdy něco ukraftil? Nebo jen tak plácáš ?
Ano craftil jsem, pokad bys to rad blize, tak jsem craftil dub s bronzem na 10.lvl coz dat za tetivu 2500gp pro mne bylo neco tak jako pro tebe dat prachy za tetivu na tis na tom lvl co jsi.
Na 10.lvl kdyz chodis furt sam nekde sehnat i jen 5000je ...
Ano craftil jsem, pokad bys to rad blize, tak jsem craftil dub s bronzem na 10.lvl coz dat za tetivu 2500gp pro mne bylo neco tak jako pro tebe dat prachy za tetivu na tis na tom lvl co jsi.
Na 10.lvl kdyz chodis furt sam nekde sehnat i jen 5000je ...
Re: CRAFT
Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.
Krom ...
Re: CRAFT
To ted mluvíš asi o té dílně v Karathě ze? A co si zajít do Doubkova? Do Tartenu? Tam jsou taky dílny.monstera wrote: Dále se domnívám , že pokud by měla platit prodloužená doba práce, bylo by třeba zvýšit kapacitu dílen - krafteři stojí nedůstojně fronty na to, aby se dostali k výrobnímu prostředku
Re: CRAFT
JA BYCH NIC NEURYCHLOVAL!!
... mne to vyhovuje takto jak to je, alespon to chvilicku trva, coz se mi dost zamluvilo
... mne to vyhovuje takto jak to je, alespon to chvilicku trva, coz se mi dost zamluvilo
Re: CRAFT
Ja jsem nemyslel hned pridat uhli, jen jsem chtel vedet vas nazor. Mne to jen tak prolítlo hlavou a tak jsem se lehce nad tím zamyslel.
Takze zda uhli pridate nebo ne je na vas.
Takze zda uhli pridate nebo ne je na vas.
Re: CRAFT
Chtel bych se jen optat, ted mne to napadlo kdyz jsem sel na uhli. Kdyz se bude pracovat v peci, tak samotna vyroba bude trvat dlouho ze? To jest v pohode, jen ted premyslim, jak se zmensily zdroje (to jest taky v pohode) jen zmenseni zdroje u uhli, mi vnuklo otazku zda ted nebude problem kdyz ...
Re: CRAFT
Jo v pohode, mne to neva, jen aby se vedelo.
Re: CRAFT
acc --Bragner-- jsem ted ve hre. Jinak jako kdyz je poskladam tak se stackujou, ale pred zavedenim noveho craftu se stackovali, po jeho zavedeni se nestackujou, jedna se o brusicske kameny. Tak nevim zda to je chybka nebo ne.
Ps. Kdyz je vylestim tak se taky nestackujou - predtim se stackovaly
Ps. Kdyz je vylestim tak se taky nestackujou - predtim se stackovaly